Вибори 2012

Вибори 2012 17-й виборчий округ

Окружна комісія, Статті

 

Провладні партії програли суд і звинувачують Володимира Копотя в крадіжці

В суботу 22 вересня пізно ввечері закінчився розгляд справи предметом якої було оскарження рішення окружної виборчої комісії щодо реєстрації подань на членів дільничних виборчих комісій.
Нагадаємо, що у формуванні ДВК на 17-тому виборчому окрузі не будуть приймати участь 22 політичні партії, що мали відношення до партії влади, внаслідок чого сценарій взяття під контроль ДВК на 17 виборчому окрузі провалився.
Це сталось після того, як представники кількох десятків політичних партій прийшли майже опівночі з готовими поданнями на членів ДВК і представникам 22 політичних партій відмовили у реєстрації. http//averba.com.ua/wp-content/uploads/2011/10/46e8abb35039.jpg
З рішенням ОВК, яке ґрунтувалось на роз’ясненнях ЦВК ображені не погодились і звернулись до Вінницького окружного адміністративного суду.
Постановою суду позивачам було відмовлено у задоволенні позову попри повне визнання позовних вимог головою комісії.
Допоки постанова суду не вступила в законну силу, а тому будемо чекати на рішення суду апеляційної інстанції у даній справі.
Разом з тим, ображені представники партій вирішили форсувати події у добиватись усунення неугодних членів виборчої комісії. Дуже незручними стали Ніна Бурлаченко та Володимир Копоть.
Так, на сайті «Свобода слова» розміщено матеріал під назвою: «Член Ладижинської ОВК від опозиції викрав дискети з документами Партії регіонів» в якому Володимир Копоть звинувачується в неправомірних діях, в крадіжці та систематичних порушеннях в роботі комісії. Обвинувачувачем є Світлана Приходько, яка була представником однієї із партій.
Також пролунали аналогічні звинувачення на адресу ще одного члена комісії – Ніни Бурлаченко. В матеріалі зазначається наступне: «Володимир Копоть та Ніна Бурлаченко своїми неправомірними діями фактично зірвали роботу окружної виборчої комісії і тим самим позбавили політичні партії можливості реалізувати своє виборче право. Відповідно керівний склад Ладижинської ОВК, не контролюючи поведінку членів комісії, зриває проведення жеребкування, а відтак під загрозою весь виборчий процес».
Програний суд та провал з утворенням ДВК призвів до того, що партія влади вимушена робити організаційні висновки саме щодо складу окружної виборчої комісії, причому це стосується виключення з комісії «неугодних», які є представниками опозиційних сил, та к і «своїх» людей.
За інформацією нашого ресурсу в складі ОВК готується заміна голови комісії та ще одного члена комісії більш «зубатими» представниками, які повинні змінити сфери впливу в ОВК на 17 виборчому окрузі.
Комментирование данной новости запрещено.