Вибори 2012

Вибори 2012 17-й виборчий округ

Окружна комісія, Статті

 

ОВК вирішила відпочити до ранку… а голова комісії зник з ключами від сейфу

Сьогодні ОВК 17 виборчого округу опрацювавши 99, 53 % протоколів вирішила відпочити до ранку та розійтись на всю ніч. Оголосивши перерву на 15 хвилин згідно Закону комісія вирішила фактично зібратись о 9 ранку продовживши роботу комісії.
Але відповідно до Закону перерва в роботі комісії може бути не більше 15 хвилин, тому комісія порушила норми Закону своїми діями.
Причиною для прийняття такого рішення були незрозумілі дії голови комісії Михайла Бяліка, який кілька раз зникав з комісії і сьогодні зник остаточно з ключами від сейфу, де знаходиться печатка комісії, а тому робота комісії фактично була заблокована.
Відсутня з вчорашнього дня секретар комісії Мар’яна Кощеєва. Яка стала секретарем за один день до виборів. Далося взнаки моральне та фізичне виснаження і неготовність до роботи на посаді секретаря комісії. Комісія вирішила сьогодні призначити виконуючого обов’язки секретаря комісії зі свого складу. http//lad.vn.ua/2012/uploads/images/default/ovk.jpg
З керівників фактично залишився лише заступник голови комісії Володимир Філін.
Чи повернеться завтра на своє робоче місце голова комісії невідомо, але трансляція з приміщення ОВК не була припинена радіо Ладижин і буде тривати всю ніч і до остаточного оголошення результатів виборів на 17 виборчому окрузі.
Наш ресурс повідомляв, що кадрові зміни можуть призвети до створення пробелм в роботі комісії, адже вони були проведені напередодні виборів швидкими темпами.
Комментирование данной новости запрещено.