Вибори 2012

Вибори 2012 17-й виборчий округ

 

Вінницький УДАР не виплатив зарплати працівникам штабів 17 округу

http//lad.vn.ua/2012/uploads/images/default/arch00002006-400.jpgЯк стало відомо нашому ресурсу, Вінницький обласний виборчий штаб партії УДАР до цього часу не виплатив заробітної плати працівникам виборчих штабів 17 виборчого округу за жовтень місяць. Жодної інформації про строки виконання своїх зобов’язань колишнім працівникам не повідомляють, а тому люди практично вже зневірились в тому, що колись їм заплатять за їх роботу.
Як відомо, раніше Віталій Кличко заявив, що в його партії справді є заборгованість перед людьми, які працювали під час виборчої кампанії партії.
Про це він повідомив під час брифінгу, відповідаючи на питання щодо скарг працівників штабів на невиплату заробітної плати, передає «Українська правда».
Він повідомив, що переважно до агітаційних заходів залучали волонтерів, але «мажоритарщики» брали помічників, які на фінансовій основі допомагати вести кампанію.
За словами Кличка, у політсилі знають про випадки невиплати і роблять усе, щоб фінансові зобов'язання були виконані.
Кличко заявив, що, найпевніше, за місяць, максимум до нового року питання боргів буде вирішено.
Чи виплатять заборгованість по зарплаті працівникам виборчих штабів нашого виборчого округу, до Нового року, наш ресурс повідомить пізніше.
Комментирование данной новости запрещено.