Вибори 2012

Вибори 2012 17-й виборчий округ

 

Група Порошенка підтримала Соркіна заради стабільності національної валюти

http//lad.vn.ua/2012/uploads/images/default/18836.gif
Як відомо, Верховна Рада призначила Ігоря Соркіна на посаду голови Нацбанку, призначення якого підтримало 11 народних депутатів від Вінницької області в т.ч. Петро Порошенко, Олександр Домбровський та Григорій Заболотний. разом з тим. вони не підтримали рішення про звільнення з посади колишннього голови Нацбанку.
Олександр Домбровський коментуючи результати голосування сайту Вінниця.ок пояснив свою позицію та позицію своєї групи наступним чином:
Ми вважаємо, що колишній голова Нацбанку мав прозвітувати про свою роботу, відповісти на ряд запитань щодо викликів, які нині стоять перед фінансово-кредитною системою країни, тому й не голосували за його звільнення, – пояснив позицію позафракційних депутатів-вінничан у парламенті Олександр Домбровський. – Коли ж питання з Арбузовим уже було вирішеним, то стабільність національної валюти, робота Національного банку стали не політичними, а державними питаннями. Тому ми підтримали призначення Ігоря Соркіна, адже вже сьогодні курс національної валюти почав рух у неправильному напрямку. Ми вважаємо, що ризиковано й надалі розхитувати фінансову ситуацію в Україні, – сказав Олександр Домбровський.
Коментарі:

14.01.2013 - 13:32 #1111
"Тому ми підтримали призначення Ігоря Соркіна, адже вже сьогодні курс національної валюти почав рух у неправильному напрямку."
Тобто, коли Соркін був в.о. - "курс національної валюти почав рух у неправильному напрямку". А як тільки його призначили Головою - курс зразу зміниться? Самим не смішно?
8.02.2013 - 21:45 #2Slavco
www.pravda.com.ua/news/2013/02/8/6983167/
Вищий адміністративний суд скасував депутатські повноваження Павла Балоги та Олександра Домбровського.

щось порох бабоси жме...
Комментирование данной новости запрещено.