Вибори 2012

Вибори 2012 17-й виборчий округ

Наша Україна, Статті

 

Віктор Ющенко: ОПОЗИЦІЯ,ЩО РОЗ'ЄДНУЄ

Коли з одного боку виголошується теза, що, окрім об’єднаної опозиції, ніхто не повинен іти на вибори, а з іншого — хто не з Партією регіонів, той проти неї, — це елементарна неповага до виборців.

Українців 46 мільйонів. І кожен з них має свою думку. Повинно бути демократичне змагання. Тому нормально, якщо на вибори йдуть не дві політсили, а й партії «Удар», «Україна — вперед!», інші. Вирішити ж, кому віддати свій голос, має виборець. Адже у нас не розписано наперед, не «все уже поділено».
Що ж до об’єднаної опозиції, то Віктор Ющенко називає цей проект не об’єднуючим, а роз’єднуючим.
http//cs307411.userapi.com/v307411086/1abc/EQ2DUzf_fuM.jpg
Адже і Арсеній Яценюк, і Юрій Луценко, і Микола Катеринчук, і Анатолій Гриценко, і Борис Тарасюк — ті політики, які були в «Нашій Україні». Чому вони не продовжили спільної роботи? І які рейтинги мають кожен окремо? На жаль, відповіді невтішні. Так само можна задаватися запитанням, де поділися інші політичні організації, як, скажімо, «Собор» Анатолія Матвієнка.

«Батьківщина» «захоплювала територію» й відтягувала до себе політприймаків. Але насправді це — не об’єднання, це міф. Бо якби це була реальна спілка, то зараз у об’єднаній опозиції були б і Шкіль, і Стецьків, і Яворівський. Де вони зараз? — запитує Віктор Ющенко. Де Філенко, Доній?
Це все треба розуміти українцям, щоб не програти так, як програли 2007 року, коли обрали не національну ідею, а щось зовсім інше.
Комментирование данной новости запрещено.