Вибори 2012

Вибори 2012 17-й виборчий округ

Юрій Мельник, Статті, Чорні технології

 

Радіо Ладижин: У Ладижині школярі за 50 гривень мітингували проти кандидата у депутати.

Минулого тижня у четвер 27 вересня, поблизу офісу компанії ПрАТ "Зернопродукт МХП" у Ладижині відбувся стихійний мітинг проти директора компанії та одночасно кандидата у депутати до Верховної Ради Миколи Кучера.
http//lada-fm.com.ua/uploads/posts/2012-10/thumbs/13115295_pic_11111-2.jpg
Близько 30 чоловік із транспарантами вигукували гасла проти компанії, яку очолює кандидат Микола Кучер. Про це повідомляє радіо Ладижин.

Серед мітингувальників був помічений суперник Кучера на крісло у Раді - Юрій Мельник (на фото).
Один із суперників Кучера на виборах до Верховної Ради був безпосереднім учасником акції
http//lada-fm.com.ua/uploads/posts/2012-10/thumbs/13115029_dsc_0230-2.  jpg
Крім того, у мітингу приймали участь учні однієї із ладижинських шкіл, яким організатори акції, представники одного із кандидатів у народні депутати пообіцяли 50 гривень за роботу.

Про це повідомив Юрій Журба начальник міського відділу освіти.

За його словами учнів Ладижинської ЗОШ № 3 залучили до передвиборчої агітації під час навчання, коли ті мали знаходитись на уроках.

«Дійсно, у четвер, четверо одинацятикласників перебували поблизу магазину "Енергетик" під час перерви. До них підійшов молодий чоловік, який запропонував за те, що вини потримають плакати 15 хвилин, дати по 50 грн., учні погодились, звичайно це їх помилка, вони не обдумано це зробили. Вони взяли ці плакати і коли 15 хв. пройшло вони почали просити. щоб їх завезли до школи, тому що у них мав початись урок. Але їм було сказано, що вони мають відпрацювати 50 грн., і таким чином вони пропустили один урок під час навчання», - сказав Юрій Журба.

Учнів школи та інших учасників мітингу автобусом доправили в стару частину міста та наказали стояти із плакатами.
Це за словами начальника відділу освіти Ладижина пряме порушення законодавства .
http//lada-fm.com.ua/uploads/posts/2012-10/thumbs/131171_dsc_0234-2.jpg
« Законом України про освіту передбачено, що учнів під час навчального процесу забороняється у т ому числі залучати до будь-якого виду політичної боротьби. Тим більше, що вони є неповнолітніми. Тому, думаю, ними (організаторами - ред.), мають займатись слідчі органи»,- каже головний освітянин Ладижина.

Також, за словами очільника відділу освіти Ладижина, у школах міста вже від сьогодні учням, педагогам та батькам будуть роз'яснені статті законодавства про освіту та про вибори для не повторення у майбутньому таких випадків.
Комментирование данной новости запрещено.