Вибори 2012

Вибори 2012 17-й виборчий округ

Анатолій Матвієнко, Статті

 

Силікатний запустили, щоб зірвати зустріч Матвієнко з працівниками заводу?

Вчора у п*ятницю 17 серпня народний депутат України Анатолій Матвієнко зустрічався з жителями міста Ладижин.
Зустріч відбулась в великому залі ПК "Прометей" на яку прийшло приблизно 150 жителів міста переважна більшість яких представляла чорнобильців та дітей війни, адже не секрет, що Соцальний фонд Анатолія Матвієнко підтримав ініціативу ладижинців звернутися за захистом своїх прав до Європейського суду України.
http//bpart.kiev.ua/images/cat/2007/main/LadyzhynskiyZavodSelikatVyrobiv4.jpg
Більшість питань стсоувалась саме перебігу проекту з Європейським судом та перспекти захисту прав пенсіонерів через Європейський суд.
Прийшли на зустріч і працівники Силікатного заводу за допомогою до народного обранця, позаяк працівникам підприємства не виплачується заробітна плата, майже ціле літо в сезон підприємство не працює і за словами працівників підприємство штучно штовхають в боргову яму його власники. За такої ситуації працівники заводу є заручниками, а їх родини не мають засобів до існування внаслідок невиплати заробітної плати та її низького розміру.
На зустріч до Анатолія М атвієнко прийшло 10 чоловік - працівників Силікатного, всі інші не змогли по тій причині, що саме в цей день завод вирішили запусти в роботу на кілька днів.
За словами працівників такий збіг не випадковий, позаяк зі сторони керівництва створювались перепони і висловлювались "побажання" не ходити на зустріч з народним депутатом.
Анатолій Матвієнко пообіцяв працівникам Силікатного заводу свою допомогу у виплаті заробітної плати.
Комментирование данной новости запрещено.