Вибори 2012

Вибори 2012 17-й виборчий округ

Анатолій Матвієнко

 

Передвиборча програма: Анатолій Матвієнко

Передвиборча програма
кандидата у народні депутати України
Матвієнка Анатолія Сергійовича.

За Правду! За Україну!

Україна для мене починається з матері, з дружини, дітей, з рідного краю. Я пам’ятаю, де я народився, і знаю, що доживати віку буду на рідній Вінниччині.

Чому я йду в народні депутати по мажоритарному окрузі? Депутатський мандат мені потрібен, щоб реалізувати ті цінності, які я відстоюю все життя. Я йду в команді однодумців, як узгоджений кандидат від усіх опозиційних сил, і вірю – разом ми змінимо Україну на краще.

Я йду до парламенту, найперше для того, щоб зберегти перспективу розвитку України, майбутнє для наших дітей. Я дуже сильно турбуюсь, щоб чинна влада після цих виборів не отримала у Верховній Раді конституційну більшість, і змінивши Конституцію, не залишилась керувати нами назавжди. Для цього потрібно лише, щоб значна частина депутатів-мажоритарників стала «тушками». Сьогодні багато олігархів не скупляться на дрібні подачки виборцям заради того, щоб потрапити до парламенту і вирішувати свої бізнесові інтереси. При цьому такі потенційні «тушки» обов’язково сторицею повернуть собі все, що витратили під час виборів, за рахунок простих людей. На таких кандидатів і розраховує влада. Бо якщо у Верховну Раду потрапить достатньо «тушок», В. Янукович буде правити Україною довічно, а потім передасть владу у спадок.

По-друге, я хочу захистити мешканців свого краю від земельних афер, які партія влади разом із місцевими земельними олігархами збирається здійснити вже найближчого року. Зараз влада намагається всю землю передати крупним агрохолдінгам, для яких взагалі не потрібне село. Їм необхідна тільки земля і невелика кількість найманих працівників, якими вони платитимуть копійки. Моя позиція з земельного питання проста: ринок землі потрібно орієнтувати на особисті сільськогосподарські господарства, обслуговуючі кооперативи, на фермерів та інших дрібних і середніх сільгоспвиробників. При чому юридичні особи, які користуватимуться землею, потрібно реєструвати у відповідному селі, а не десь у столиці – це дозволить направити податки саме на потреби сільської громади. Збереження нашого села, збереження землі для наших селян, я розглядаю як одне з своїх найважливіших депутатських завдань.

Третій пункт, який я вважаю украй важливим, це розвиток освіти і медицини. Я буду боротись за те, щоб школа на селі була по-справжньому європейською – із сучасними комп’ютерами, доступом до Інтернету, належними підручниками, та, звичайно, гідно оплачуваними вчителями. Кожна сільська дитина, навіть із найбіднішої родини, повинна отримати реальний шанс здобути гарні знання та, в подальшому, отримати якісну вищу або професійно-технічну освіту за державний кошт. Ще страшнішою є ситуація в медичній сфері. Так званий «експеримент з медичної реформи», проти якого я рішуче виступаю, призведе до того, що селяни не зможуть взагалі отримувати хоч якусь медичну допомогу. Для мене украй важливо, щоб медицина була якісною і доступною для всіх верств населення.

Дорогі земляки! У своєму житті я був і у владі, і поза владою, тому сам по собі депутатський мандат для мене не є якимось величезним щастям. Я – не бізнесмен, який у Верховній Раді будь-якою ціною прагнутиме багатократно примножити свої статки – за кошт простих людей, ціною нещадної експлуатації землі та нищення довкілля. Особисто про мене жодна людина у світі не може сказати, що я комусь продався чи когось зрадив. Моя головна мета – використати свій досвід, свої знання в інтересах людей, громади, захистити Україну та українців від свавілля нинішньої влади, допомогти у створенні гідного майбутнього для наших дітей та онуків. Впевнений, довкола цих завдань повинні єднати свої зусилля усі небайдужі громадяни.

Пам’ятаймо: за нами – правда, за нами – Україна!

З глибокою повагою до кожного з Вас,

Анатолій МАТВІЄНКО,
єдиний кандидат від опозиційних сил по територіальному виборчому округу № 17.
Комментирование данной новости запрещено.