Вибори 2012

Вибори 2012 17-й виборчий округ

Анатолій Матвієнко, Статті, Адмінресурс

 

Автомобіль помічника народного депутата України Анатолія Матвієнка обшукали

http//pics.livejournal.com/barsyaka/pic/00050f2z/s320x240
Як стало відомо, сьогодні близько першої години дня автомобіль помічника народного депутата України Анатолія Матвієнко переслідував невідомий автомобіль після чого на автомобільній трасі Гайсин-Ладижин автомобіль було зупинено з метою обшуку на предмет виявлення зброї, наркотиків, забороненої агітаційної продукції тощо.
В обшуку та огляді автомобіля брало участь 8 працівників правоохоронних органів. Після огляду автомобіля водія відпустили, враховуючи, що зброї, наркотиків та інших заборонених речей знайдено не було.
Обшук автомобіля співпав з облавою правоохоронців на розповсюджувачів агітаційної продукції у формі газети під назвою "Екологічна газета", яка розповсюджувалась на виборчому окрузі, особливо ретельно облаву було організовано в Гайсинському районі. В газеті, яка не містила вихідних даних була поширена інформація про кандидата в народні депутати України Миколу Кучера та підприємство, яке він очолює, -Миронівський хлібопродукт. Невідомі особи у своїй антиагітаційній продукції повідомляли про наслідки та екологічний вплив на здоров*я населення та навколишнє прироодне середовище зі сторони Нашої Ряби.
Коментарі:

1.10.2012 - 23:48 #1Олег
а чтого менти на фото з російськими шевронами? автор сайту явно згущую фарби. обшук - це процесуальне дійство. огляд - це зовсім інше. а тещо цей "помічник" з "запашком" був, чому мовчите? чому він відмовився подихати у трубочку а зразу начав корочками прикриватися? чи під-депутатикам все дозволено? мажори, блін...
17.10.2012 - 23:27 #2Альберт
так этому гаду и надо обнаглели мажоры
21.12.2012 - 22:41 #3люба
ТАКОЇ ЧЕСНОЇ ЛЮДИНИ, ЯК МАТВІЄНКО НЕМА У УКРАЇНІ. ЯК-БИ ХОЧ 10 ВІДСОТКІВ ДЕПУТАТІВ БУЛИ ТАКИМИ, У НАС БУЛА ( КРАЇНА-УКРАЇНА) КВІТУЧА.
Комментирование данной новости запрещено.