Вибори 2012

Вибори 2012 17-й виборчий округ

Анатолій Матвієнко

 

Анатолій Матвієнко: "Людей ґвалтуватимуть заради надання російській статусу регіональної"

Заради влади Партія регіонів налаштовуватиме жителів східних областей України проти української мови і масово надаватиме російській статус регіональної.
http//gazeta.ua/img/preview/450/450674_300.jpg
Про це у коментарі Gazeta.ua сказав народний депутат від блоку НУ-НС Анатолій Матвієнко, коментуючи надання російській статусу регіональної мови у Одесі та подібні ініціативи Донецької обласної ради та Верховної ради Криму.

"Такі дії можна кваліфікувати як неконституційні, адже сам закон є неконституційним.(Закон "Про основи державної мовної політики". - ред.). Їм треба показати щось, щоб за них хтось проголосував. Це все - передвиборчі технології. Торгують усім: територією, цінностями національними, мовою, релігією, чим завгодно, тільки б ця корупційна влада найдовше втрималась", - пояснив Анатолій Матвієнко.

Закон "Про основи державної мовної політики", на думку політика, гальмує процес народження нації, який на 21 році незалежності тільки розпочався.

Джерело: http://gazeta.ua/articles/politics/_lyudej-valtuvatimut-zaradi-nadannya-rosijskij-statusu-regionalnoji-matvienko/450674
Коментарі:

16.08.2012 - 18:13 #1Петро Іванович
Кандидат Матвієнко мислить категоріями, що відносяться до статевих стосунків. Певне в молодості він отримав мало уваги від протидежної статі
18.08.2012 - 23:46 #2КПУ
если он такой патриот, то почему это в Верховной Раде не отстаивал? кишка тонка или денег "за молчание" поимел.
Комментирование данной новости запрещено.