Вибори 2012

Вибори 2012 17-й виборчий округ

Анатолій Матвієнко, Статті

 

Анатолій Матвієнко готовий заплатити за знесений його «Мерседесом» паркан

http//lad.vn.ua/2012/uploads/images/default/330x220_502365.jpgНародний депутат України від «НУНС» Анатолій Матвієнко готовий повністю оплатити відновлення огорожі біля Маріїнського парку, зруйнованої в результаті ДТП за його участю

У бесіді з «Коментарями» Матвієнко підтвердив, що на момент ДТП він перебував у своєму автомобілі та в результаті зіткнення частина огорожі Маріїнського парку була зруйнована.

При цьому депутат запевнив, що він сам і його водій готові повністю оплатити відновлення паркану. «Зараз я шукаю з ким говорити на цю тему. Що мені виставлять, то й заплатимо», - сказав він.

«Я був машині під час ДТП, але пішов на сесію поки міліція все оформляла. Справа в тому, що дорога, ви бачили, яка була з ранку. Попереду зупинилася машина, водій правильно зорієнтувався і пішов від зіткнення з нею. Адже невідомо хто в цій машині, є там діти, ні... Тому водій вирішив якось вискочити, нога ковзнула у нього з гальма на газ і машина зупинилася пізно. Але таке буває...», - розповів нардеп.

Також Матвієнко підкреслив, що до водія у нього ніяких претензій. «Навпаки, я йому вдячний, що у нього гарна реакція», - сказав «нунсівець». «Дай Боже, щоб не було більшого гріха», - підсумував він.

Як повідомляли «Коментарі», близько 10 ранку 4 грудня «Mercedes» Матвієнко протаранив паркан біля Маріїнського парку і врізався в дерево. В аварії ніхто не постраждав. При цьому раніше повідомлялося, що депутата в автомобілі під час ДТП не було.

Джерело: http://ua.politics.comments.ua/2012/12/05/190263/nardep-gotoviy-zaplatiti-za.html
Коментарі:

6.12.2012 - 15:01 #1111
"нога ковзнула у нього з гальма на газ"
Як могла нога "ковзнути" з гальма на газ?)))
6.12.2012 - 20:41 #2Slavco
#1
111 порох дав завдання на нейтралізацію свідків. в останню мить кілер передумав...
10.12.2012 - 17:27 #3Елена
Як солодко хитрюга бреше і дітей тут приплів, навіть з такого негативу намагається собі плюси виклянчити . Недаремно 5 скликань депутат. а що вже про 17 округ забувся- то ганяв тут у нас на ренджі? Запродався заболотному з порошенком-то вже на мерсі по Києву розшиває
Комментирование данной новости запрещено.