Вибори 2012

Вибори 2012 17-й виборчий округ

Максим Кирилюк

 

Максим Кирилюк- самий молодий кандидат в народні депутати на 17 виборчому окрузі (PR)

http//www.komunist.com.ua/img/news/2012/46/part.jpg

По виборчому округу № 17 балотується Максим Анатолійович Кирилюк, другий секретар Гайсинського райкому КПУ.

НЕЗВАЖАЮЧИ на високий рівень амбіцій молодої людини, називати кандидата в народні депутати на ім'я-батькові трохи важко. Порівняно недавно, в 2006 році, всього в 19 років Максим став наймолодшим депутатом не тільки Гайсинського міської ради, але і у Вінницькій області. Нині він не набагато старше, йому всього 26, і, як знати, може стати наймолодшим народним депутатом Верховної Ради майбутнього VII скликання.

АКТИВІСТОМ Максим уславився ще в школі, охоче звалюючи на себе проведення всіх масово-громадських заходів. Мріяв продовжити династію педагогів, так як виріс в учительській родині. Після закінчення Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини став викладачем історії та права. Але крім педагогічної практики, так більше і не увійшов у навчальний клас. І не в тому вина...

“МІСТЕЧКО наш, Гайсин, специфічний, його не даремно називають містом торгашів. З 27 підприємств, на яких працювало 85 відсотків працездатного населення, в районі залишилося 12, які ледь дихає. Нині тільки 5 відсотків жителів району забезпечені роботою. Мені самому довелося працювати на ринку, - зізнається Максим. - Вставати в три години ночі, стояти за прилавком в спеку, в дощ, у мороз заради кількох гривень для прохарчування сім'ї. Торговцям зараз присвоєно статус приватного підприємця. Але ніякі вони не підприємці, це прихований полупролетарий, який поставлений в такі умови, що, якщо не буде займатися перепродажем, у нього не буде ніяких перспектив для виживання. Молодь масово спивається або залишає села, їдучи на заробітки за кордон. Вмирає людей в місті дуже багато, місцеве кладовищі вже отримало назву “Другий Гайсин”. Така країна приречена і не має ніяких перспектив”.

З ДЕКІЛЬКОМА однолітками Максим організував у Гайсині першу в районі незалежну молодіжну організацію “НУМО”. Це був 2004 рік, тоді подібні руху поширювалися по всій Україні. Спочатку в молодіжному середовищі займалися роз'ясненням шкоди тютюнопаління, алкоголізму, наркотиків, пропагандою здорового способу життя, організацією спортивних заходів, туристичних походів. Згодом інші молодіжні організації потрапили під контроль олігархічних партій, але гайсинцы зуміли уникнути їх диктату.
Крім громадської роботи серед молоді, Максим виділявся як молодий поет і прозаїк. Брав активну участь у створенні і розвитку творчих спілок району, таких, як міське літературне об'єднання “Суцвіття”, є членом регіонального художньо-літературного об'єднання “Стожари”.

ЩЕ НА виборах 2006-2007 років “НУМО” залишалася в стороні від виборчих кампаній, але потім її члени усвідомили свою цивільну відповідальність за те, що відбувається в країні і почали переконувати молодь, що майбутня гідна життя знаходиться в їх руках і свої права можна реалізовувати тільки на виборах. Вже на останніх виборах в місцеві ради і на минулих президентських виборах молодіжна організація Гайсина визначила свій вектор діяльності і почала активно співпрацювати з Компартією України.

ПІСЛЯ того як Максим став депутатом, його обрали головою постійної міської комісії з гуманітарних питань та соціального захисту населення. До цього він і гадки не мав, за якою межею бідності живе більшість людей, скільки які потребують допомоги. Комісія поставила мету домогтися в міській раді, в якому всім “заправляли” бютівці на чолі зі своїм мером, істотного підвищення розмірів допомоги нужденним.
Тоді на соціальний захист населення з міського бюджету виділялося 15 тисяч гривень (!), фактично півтори тисячі на місяць. Це було справжнім знущанням над незаможними. Збільшення выжимались з максимальним додатком сил, запеклими боями, найгострішими дискусіями. “Результати моєї роботи - це подяка людей, які не забувають, що зроблено задля надання їм підтримки, вирішення їхніх питань, - розповідає Максим. - В 2009 році виявилися серйозні корупційні схеми в діяльності міського голови і керівництва мерії. Депутати доручили мені очолити тимчасову депутатську слідчу комісію. Незважаючи на всі зусилля заблокувати роботу комісії з викриття хабарників, проти мера вдалося порушити кримінальну справу за фактом нецільового використання коштів міської ради. За чітку позицію комуністів, їх послідовне викриття зловживань у міській раді влади мстилися, намагаючись незаконно позбавити організацію приміщення. Комуністи витримали 14 судових засідань, але відстояли свої права”.

ВИБОРЧИЙ округ № 17 - один з найскладніших у Вінницькій області. “Тільки я задекларував свій річний трудовий дохід у розмірі 10 тисяч 727 гривень, - зізнається Максим. - У всіх інших кандидатів доходи декларуються від 100 тисяч гривень і вище. І це крім земельних ділянок, нерухомості...”.
На зустрічах з виборцями часто лунають здивовані питання: доки можна голосувати за одні і ті ж особи, протирающие штани у Верховній Раді? “А тепер ще й за їх дзеркальні відображення, що з'явилися в списках кандидатів по мажоритарних округах з величезними мішками грошей, - додає молодий кандидат. - Моя відповідь тільки один - сьогодні треба думати всім, особливо людям похилого і середнього віку - про своїх онуків і дітей, бо то спадщину, яке дісталося моєму поколінню після 1991 року, це наше вкрадене майбутнє. Сьогодні на нашу молодь покладається головне завдання - переконати своїх однолітків, яким зараз по 25-30 років, об'єднуватися під прапорами Компартії України, щоб продовжувати боротьбу за свої класові права”.

Київ - Донецьк - Київ.
Фото автора.
Коментарі:

17.09.2012 - 14:53 #1Спостерігач
АДМІНІСТРАЦІЯ! Ви перевіряйте те, що пишете! Такого слова, як " САМИЙ" в українській мові немає! Правильно буде написати "наймолодший" замість "самий молодий" ! Українська мова - 5,6 клас!
17.09.2012 - 16:44 #2Arhip
На самому сонячному місці пастовня яснів блідим золотом островок (Леся Українка
В котрому вікні він сидів? — знов спитав Микола, — В самому крайньому (Нечуй-Левицький)
Було піде [пан] з Сенькою-кухарем у загони, намітить самого ситого вола, та й звелить убити (Олекса Стороженко/
17.09.2012 - 16:45 #3Arhip
Он у Дейкалівці самого найкращого жеребця в артілі вкрали (Григір Тютюнник)
САМИЙ, а, е, займ.Уживається в поєднанні з прикметниками з якісними звичайного і вищого ступеня — для творення форм найвищого ступеня, з якісними найвищого ступеня — для їх підсилення.
17.09.2012 - 18:03 #4Спостерігач
В усному мовленні часто сполучають форму найвищого ступеня прикметника зі словом самий (самий найкращий), що є стилістично небажаним. Уживається також словосполучення, яке виражає найвищий ступінь ознаки і складається з слова самий плюс звичайний прикметник (самий веселий, самий щирий). Це знову-таки порушення літературної норми.
Таким чином, фраза “Стрельченко – самий найкращий студент на курсі” неправильна. Лексема самий у ній зайва.
17.09.2012 - 21:22 #5Вовка
Вот теперь этот сайт несет хоть какую-то пользу обществу) Теперь на сайте можно поучить украинский язык.!
18.09.2012 - 15:52 #6я
нове обличчя
18.09.2012 - 16:34 #7Вовочка
Ось вам і нове обличчя в політиці.
18.09.2012 - 16:35 #8Вовочка
Зарплата біля 20 тисяч на місяць, безкоштовне лікування (як в CРСР), пересідає з дешевенької Таврії на престижну іномарку і т.д. І друге запитання, як людина, яка не може заробити собі на проживання (893грн. це ж не гроші) збирається на законодавчому рівні забезпечити гідне життя 48 міл. українців. Відповідь очевидна, своя сорочка ближча до тіла, буде працювати виключно на себе.
18.09.2012 - 16:35 #9Вовочка
Наймолодший кандидат по 17 округу, ну і що? Ну і що, я ще раз питаю? А ума наймолодший кандидат нажив? Кандидат попригунчик, був у БЮТі, тепер в КПУ. Не сподобалося в БЮТі, так не потрібно було туди пертися. Потрібно було спочатку розібратися хто є хто в політиці
18.09.2012 - 16:36 #10Вовочка
Але цей хлопчачий запал, хочеться багато і вже сьогодні, і не важливо яким шляхом. От і став в 2006 році депутатом Гайсинської районної ради від БЮТ. Наскільки я памятаю, тоді депутати обиралися виключно по партійним спискам, от і завдячуючи бренду БЮТ Максимко став депутатом
18.09.2012 - 16:36 #11Вовочка
Так, завдячуючи бренду відомої політичної партії, адже особистих заслуг не мав тоді і немає зараз, основна заслуга тоді, що торгував на базарі. А чому ж не захотів працювати по спеціальності? Чому не пішов в школу передавати діточкам свої знання? Можливо і знань тих не було, не було чим поділитися
18.09.2012 - 16:37 #12Вовочка
Одна заслуга, віршики писав, став членом обєднання Стожари. І шо? Люди від цього ситніші стали? Ходить Максимка по Гайсину, мурликає віршики собі під ніс і думає як будувати СВОЮ політичну кар’єру. І тут раптом не подобається йому БЮТ. Не подобається його політична мати, мати яка дала йому дорогу в політичне життя
18.09.2012 - 16:37 #13Вовочка
Але Максимко цим не переймається, моральність це не його, він вже бачить себе чуть не партійним лідером республіканського масштабу. І ось він кардинально міняє свої політичні погляди і стає комуністом. Чому комуністом? Ну в ПР всі ніші зайняті, а комуняки при партії регіонів, значить при владі, отже тут можна поживитися.
18.09.2012 - 16:38 #14Вовочка
Адже ні про яке служіння простому народу у комуняк апріорі не пахне. І ось Максимка йде в ВР. Навіть хизується що в нього річний трудовий дохід у розмірі 10 тисяч 727 гривень. Це приблизно 893 гривні в місяць))).Тут зразу ж випливає 2 питання. Перше, хлопчина терміново шукає високооплатну роботу + пільги. Тут статки Максимка зростуть кардинально
18.09.2012 - 16:38 #15Вовочка
Зарплата біля 20 тисяч на місяць, безкоштовне лікування (як в CРСР), пересідає з дешевенької Таврії на престижну іномарку і т.д. І друге запитання, як людина, яка не може заробити собі на проживання (893грн. це ж не гроші) збирається на законодавчому рівні забезпечити гідне життя 48 міл. українців. Відповідь очевидна, своя сорочка ближча до тіла, буде працювати виключно на себе
18.09.2012 - 16:39 #16Вовочка
Ось вам і нове обличчя в політиці.
18.09.2012 - 18:51 #17Кефір
Теееек-с. гчний дохід - 10727 грн. У місяць - 894 грн. Чи-то родину хлопчика хтось годує, чи-то він зарплату в конверті отримує. Гарний початок для політика від комуняк. Ні, це - кінець)
2.11.2012 - 19:27 #18Міша
Краще цей дурник почав би на заводі працювати тоді, можливо і мозок був би. а не бігати по Гайсину і розказувати як треба жити....
Комментирование данной новости запрещено.