Вибори 2012

Вибори 2012 17-й виборчий округ

Микола Кучер, Статті, Агітаційні матеріали

 

Юрій Костенко агітує за Кучера

Приємною несподіванкою стала поява на сцені Гайсина народного депутата п’яти скликань, голови Української народної партії Юрія Костенка. Він приїхав особисто закликати гайсинчан зробити свій вибір на користь Миколи Кучера.

-Добрий вечір, земляки, - так звернувся до присутніх Костенко. - Можливо, не всі знають, що я – ваш земляк, бо народився у Новій Ободівці Тростянецького району. Я, як і всі ви, чудово розумію, коли почне в Україні змінюватися життя на краще. Тоді, коли почне багатіти українське село. Це я вам кажу, як людина, яка 23 роки працює в українській політиці, яка була біля витоків української державності. Я, як депутат 5 скликань, сьогодні можу відповідально заявити: влада в Україні починається з парламенту. Бо не від президента, прем’єра чи уряду йдуть закони, а саме від парламенту.

Наша біда в тому, що за всі роки незалежності у ВР не було 226 українців. Це я вам кажу абсолютно відповідально. Тобто таких, які б дбали, перш за все, про Україну. Жодного разу за всі роки не було 226 тих, які б дбали про українське село. На жаль, жодного разу українська громада не делегувала у законодавчий орган 226 справжніх патріотів. Тому й маємо такий стан речей. Це ганьба, що на 21 році незалежності нас позбавляють своєї мови! Бо державність починається із мови. Якщо будемо розмовляти російською, ми перестанемо бути Україною, втратимо свою ідентичність, дух, коріння. Ось що таке закони і відповідальність за їх прийняття!
http//mykola-kucher.com/upload/medium/DSC_0827.jpg
Тому дуже хочу вас попросити: виберіть до Верховної Ради 226 українців. Отаких, як Микола Кучер. Тільки тоді наше життя справді стане щасливим і наша Україна процвітатиме. Бо такі люди, як Микола Кучер, добре знають, що треба робити, аби процвітало село. Знають, як створювати робочі місця, як змінювати законодавство, як чесно платити податки і як любити рідну землю. Тому саме такі люди мають творити і приймати закони. Дуже прошу підтримати Миколу Івановича і радий, що ваш округ має отакого достойного кандидата!

Джерело: http://mykola-kucher.com/index.php?r=site/viewnews&id=86

Комментирование данной новости запрещено.