Вибори 2012

Вибори 2012 17-й виборчий округ

Микола Кучер, Юрій Мельник, Статті, Чорні технології

 

Радіо Ладижин: Ладижинські школярі розповіли, як їм за тримання плакатів обіцяли по п'ятдесят гривень.

Нещодавно, розголосу у Ладижині набуло залучення учнів 3-ї школи під час навчання до участі у мітингу протесту проти одного із кандидатів.

Дорослі політики заманили учнів під час перерви, пообіцявши по 50 гривень за те, щоб вони потримали 15 хвилин прапори на мітингу.

Про це повідомляє радіо Ладижин.

Принаймні про це кажуть самі учні.

Як з'ясувалося пізніше, мітингу, як такого не було, бо участь у ньому взяло кілька представників штабу одного із кандидатів та власне неповнолітні учні школи.

Цей прикрий випадок послужив причиною з’ясування ситуації, в якому взяли участь учні, педагоги, керівництво відділу освіти та міський голова Ладижина, зауважив начальник відділу освіти Юрій Журба.

«Це випадок крайнього цинізму, коли дітей залучають до політичних перегонів. На мою думку, це означає, що у цих політиків немає підтримки дорослого населення і тому вони використовують дітей у своїх брудних акціях»,- каже Юрій Журба
http//lada-fm.  com.ua/uploads/posts/2012-10/13115013_0.jpg
Один із учнів, яких політики залучили до участі у мітингу розповів нехитру механіку підкупу: 50 гривень пообіцяв дорослий дядько за тримання плакату.

«Ми після другого уроку пішли їсти хот-дог навпроти школи. Ми стояли їли. Нас зустрів чоловік і запитав чи не хочемо ми заробити по 50 грн. Я погодився»,- каже невільний учасник протесту, який забажав не розголошувати своє м’я.

Нагадаємо, що 27 вересня, поблизу офісу компанії ПрАТ "Зернопродукт МХП" у Ладижині відбувся стихійний мітинг проти директора компанії та одночасно кандидата у депутати до Верховної Ради Миколи Кучера.
Коментарі:

8.10.2012 - 20:44 #1Кефір
ООО! знайомі все лиця на фото!!!! Оцей, шо півлиця на передньому плані - то це ж ліпший друг доброва ваньки (того що в заболотного працює довіреною особою) - "никто кроме нас" - псевдоавганці, які вже й на Мриха кажуть що він запроданець!!! ганьба тобі ванька!!! ганьба!!!
Комментирование данной новости запрещено.