Вибори 2012

Вибори 2012 17-й виборчий округ

Микола Кучер, Володимир Волковський, Адмінресурс, Статті

 

На 17-цятому окрузі почались «розборки» між кандидатами в нардепи

8 серпня Центральна виборча комісія отримала скаргу кандидата у народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі № 17 Володимира Волковського на незаконне розміщення платкатів з передвиборчою агітацією іншого кандидата – Миколи Кучера.

Про це йдеться в постанові ЦВК № 266.

Володимир Волковський є самовисуванцем на одномандатний виборчий округ №17. Свою скаргу до ЦВК він обгрунтовує тим, що з 3 серпня в місті Ладижин встановлено три білборди, що містять передвиборну агітацію за кандидата в народні депутати

М. Кучера, що за думкою В. Волковського є порушенням статті 48, пункту 3 частини другої статті 61 Закону України «Про вибори народних депутатів України» у частині здійснення передвиборної агітації виключно за рахунок коштів виборчого фонду кандидата у народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі та частини першої статті 70 Закону.

На підтвердження зазначених В. Волковський надав акт, складений мешканцями міста Ладижин, про те, що 6 серпня ними зафіксовано порушення вимог статті 70 Закону з боку кандидата у народні депутати Миколи Кучера. А саме - у місті Ладижин розміщено три білборди з ознаками агітації за вказаного кандидата у нардепи. Також додано три фотокартки білбордів із зображеннями Миколи Кучера й написами: «Нас єднає праця та довіра», «Допомога батькам – наш святий обов’язок!» та «Микола Кучер». http//www.vinnitsa.info/images/mod_news/2012-08-13kucher__zoom_width_225.  jpg

Але за наданими доказами ЦВК не змогла встановити час та місце їх розташування. Так як інших доказів про порушення Закону Волковський не надав, ЦВК відмовила у задоволенні скарги кандидата у народні депутати в одномандатному виборчому окрузі № 17 Володимира Волковського.

Довідка

Володимир Волковський народився 20 травня 1955 року в селі Білоусівка Тульчинського району Вінницької області, освіта вища, пенсіонер, безпартійний, проживає в місті Ладижин, самовисування.

Микола Кучер, народився 24 серпня 1959 року в селі Гордіївка Тростянецького району, директор ТОВ «Зернопродукт», обирався до Вінницької обласної ради як висуванець Української народної партії, зараз є членом фракції Партії регіонів.

Джерело: ВИННИЦА.info
Коментарі:

14.08.2012 - 21:48 #1Tatjiana
Він же прикривається Українською народною партією, як той ВОВК шкурою ЯГНЯТИ.
27.09.2012 - 13:27 #2Людина
Зараз НЕ є членом фракції Партії регіонів, і не був ніколи, а нав’язують таку думку виборцям, бо знають, що партію регіонів у нашому регіоні зневажають.
Комментирование данной новости запрещено.