Вибори 2012

Вибори 2012 17-й виборчий округ

Микола Кучер, Володимир Волковський, Статті

 

ЦВК відмовила кандидату Волковському у задоволенні скарги.

Як ми вже повідомляли 8 серпня Центральна виборча комісія отримала скаргу кандидата у народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі № 17 Володимира Волковського на незаконне розміщення платкатів з передвиборчою агітацією іншого кандидата – Миколи Кучера.
Як стало відомо, Центральна виборча комісія відмовила у задоволенні скарги кандидата у народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі № 17 Волковського Володимира Григоровича. Про це йдеться в постанові ЦВК від 10 серпня цього року за № 266, що була розміщена на офіційному сайті ЦВК.
Так, кандидат в народні депутати Володимир Волковський обґрунтовує свої вимоги тим, що з 3 серпня 2012 року в місті Ладижин Вінницької області встановлено три білборди, що містять передвиборну агітацію за кандидата в народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі № 17 Кучера М.І., що, на думку Волковського В.Г., є порушенням статті 48, пункту 3 частини другої статті 61 Закону України "Про вибори народних депутатів України" у частині здійснення передвиборної агітації виключно за рахунок коштів виборчого фонду кандидата у народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі та частини першої статті 70 Закону.
Микола Кучер не подавав своїх пояснень в Центральну виборчу комісію.
Підставою для відмови у задоволенні скарги стало те, що скаржником не було надано доказів, які б свідчили про розміщення суб’єктом оскарження білбордів у місті Ладижин саме з 3 серпня 2012 року, а надані докази не є належними.http//img.gazeta.ru/files3/941/3350941/sudebmolotok.  jpg
Як доказ кандидатом в анродні депутати України подавався акт від 6 серпня 2012 року, складений мешканцями міста Ладижин, про те, що 6 серпня 2012 року ними зафіксовано порушення вимог статті 70 Закону з боку кандидата у народні депутати України Кучера М.І., яке виявилося у розміщенні у місті Ладижин трьох білбордів з ознаками агітації за вказаного кандидата у народні депутати України. Також додано три фотокартки білбордів із зображеннями Кучера М.І. й написами: "Нас єднає праця та довіра", "Допомога батькам – наш святий обов’язок!" та "Микола Кучер", з яких неможливо встановити час та місце їх розташування.

Повний текст постанови ЦВК можна переглянути за посиланням: http://www.cvk.gov.ua/pls/acts/ShowCard?id=29242&what=0
Коментарі:

14.08.2012 - 18:10 #1PoxiNax
Он бы еще чернегу поставил как технического кандидата, этот гриша заболотный)) ото было бы прикольно - приходит кандидат к пацанам - раздает шмали по стакану каждому))) Супер мля!
16.08.2012 - 17:25 #2Петро Іванович
Пропоную відгадати, що спонукало пенсіонера Волковського знову стати до праці? Відповідь "Запропонували грошей" не приймається, як занадто очевидна
17.08.2012 - 15:09 #3Автритет
14.08.2012 - 17:10#1PoxiNax
Он бы еще чернегу поставил как технического кандидата, этот гриша заболотный)) ото было бы прикольно - приходит кандидат к пацанам - раздает шмали по стакану каждому))) Супер мля!

Дурачек ты PoxiNax поймать бы тебя да затолкать тебе эти стаканы в .........!!!1
17.08.2012 - 15:51 #4Петро Іванович
Авторитет, видно, звик вирішувати всі проблеми погрозами та лайкою. Цікаво, це кандидат Заболотний набрав собі в команду таких людей, чи кандидат Волковський вирішив за себе постояти?
Комментирование данной новости запрещено.