Вибори 2012

Вибори 2012 17-й виборчий округ

Микола Кучер, Статті, Підкуп виборців

 

1 вересня Микола Кучер пішов по школах

Як повідомляє прес-секретар громадської мережі "ОПОРА" Галина Сегеда, свято Першого дзвоника стало для кандидатів у народні депутати ще одним приводом продемонструвати свою щедрість та турботу про юне покоління майбутніх виборців. Хоча передвиборча агітація в навчальних закладах, як і в інших державних установах, заборонена законом, проте інформація про кандидатів та їхню діяльність звучить у школах, дитсадках та ПТУ тоді, коли кандидати чи їхні представники приносять благодійні дарунки.
Звісно, найбільш вдалим моментом для такого «піару» є урочиста шкільна лінійка 1 вересня з нагоди Дня знань, адже на ній присутні всі вчителі, учні, їхні батьки та родичі, а також ті, хто просто з цікавості прийшов на шкільне подвір’я подивитися на «перший раз у перший клас».
Оскільки вітчизняні навчальні заклади завжди мають потребу в «поліпшенні матеріально-технічної бази», а чимало родин теж ледве зводять кінці з кінцями, закуповуючи для школяриків недешеву шкільну форму, портфелі, канцтовари та підручники, то від подарунків не відмовляються ні директори шкіл, ні батьки учнів. Принаймні, не надто часто почуєш розповідь, що якась школа не захотіла прийняти «кандидатський» комп’ютер або батьки заборонили дітям взяти пенали чи зошити від «дяді-політика».

Отже, і напередодні свята Першого дзвоника, і 1 вересня, і ще протягом кількох днів після нього кандидати роздзвонюють про свою доброчинність – і в школах, і в ЗМІ, і особисто, і вустами своїх довірених осіб, і вдячними словами керівників навчальних закладів…
На святі Першого дзвоника Гайсинської школи №7 (округ №17, місто Ладижин, Бершадський, Гайсинський, Теплицький, Тростянецький райони) з вітальним словом виступив кандидат-самовисуванець Микола Кучер, після цього ведуча повідомила, що він подарував першокласникам подарунки. В пакетах від кандидата (на фото) були пенал з олівцями і набір канцтоварів.
Крім того, в місті Гайсин від імені Миколи Кучера роздавали також парасольки.
Коментарі:

14.09.2012 - 11:26 #1Андрій
Це правда Кучер роками допомагає соцсфері, а не так як деякі тільки на вибори. За 8 років його роботи в області школам, садкам, лікарням було виплачено мільйони благодійності! Всі внутрішні вбиральні в школах, замінені вікна та меблі- це все робота Кучера! А про те що виступив у школах -це брєд, як він міг у 200 школах виступити! Припиніть брихати. Кучер не бреше, а працює. А от що Матвієнко чи Заболотний зробив для шкіл? гвно нічого. Коли припинеться це паклюження людей, які щось роблять
14.09.2012 - 23:03 #2Ніна
А він не робив спроби чесно заплатити всі податки?Можливо б тоді ті установи не потребували його меценатства, та допомог?
27.09.2012 - 13:02 #3Виборець
ви дійсно така наївна, що вірете в те, що наші податки нам повертаються? Ви мене дивуєте. То може запитати у шкіл, чі згодні вони повернути ті кошти (що дав їм Кучер) у вигляді податків та чікати коли кошти їм повернуться?
29.10.2012 - 19:04 #4Stevie
Комментирование данной новости запрещено.