Вибори 2012

Вибори 2012 17-й виборчий округ

Микола Кольцов

 

Передвиборча програма: Микола Кольцов

Передвиборча програма кандидата у народні депутати України
Кольцова Миколи Гнатовича.

Геть земельних рабовласників!

Дорогі земляки,

Я прийняв рішення балотуватись у народні депутати України, бо не можу більше спокійно спостерігати як українське село перетворюють на руїну, як селяни спиваються або батрачать за копійки у олігархів-землевласників. Пройде ще кілька років, і в нас відберуть землю, закріпачать як дідів-прадідів, і ми будемо по-рабськи працювати на полях, комбікормових заводах і курячих фермах за миску баланди та окраєць гливкого хліба, а самі олігархи літатимуть над нами на літаках та вертольотах. Саме цього прагне нинішня злодійсько-олігархічна влада: відібрати у людей землю, а самих людей віддати в рабство земельним латифундистам. Тоді, контролюючи за допомогою податкової, прокуратури та міліції, олігархів, В.Янукович стане справжнім царем України. Я цього допустити не можу.

Я балотуюсь у народні депутати України, щоб сказати людям: схаменіться! Вашу землю забрали за копійчану орендну плату, вас самих не беруть на роботу (а беруть корейців і зеків), вашу воду та повітря отруюють промисловими відходами, а ви лижете олігархам руки та дякуєте за мішок соломи чи смажену курку.

Я балотуюсь у народні депутати, щоб сказати: голосуйте по совісті. Якщо вам сьогодні дали гроші або якийсь товар, то беріть його, але думайте головою! Бо безкоштовний сир буває лише в мишоловці – якщо олігарх-замлевласник сьогодні дає вам 100 гривень, то завтра він здере з вас 1000. Не купуйтесь і на те, як деякі кандидати «допомагають» лікарням та школам. Бо вони можуть купити якийсь медичний апарат за 10 000 гривень, але недоплачують податків і зарплат на мільйони!

Я балотуюсь у народні депутати, що сказати: якщо ви хочете майбутнього для себе і своїх дітей, гідного життя на власній землі, то голосуйте за ті партії, які підтримують не олігархів, а вас селян. Голосуйте за тих, хто виступає за фермерів, за людей праці, а не за земельні холдінги. Бо, якщо ваша земля буде у холдингів, то вам завжди платитимуть копійки. Тільки своєю працею на своїй землі, як це робили наші пращури, ми заробимо собі на гідне життя.

Я балотуюсь у народні депутати, щоб сказати: не бійтесь! Вас сьогодні залякують, що якщо ви не проголосуєте «як треба», вас звільнять з роботи чи позбавлять орендної плати за пай. Не вірте їм! Коли ви залишитесь із бюлетенем у кабінці для голосування, то вас ніхто не бачить, і ви повинні голосувати по правді. Бо якщо ви не будете голосувати по правді, то це великий гріх проти Господа Бога, бо він закликав жити по правді. Ті, хто вас залякують, самі найбільше бояться, бо знають, що правда завжди стане явною, і їм перепаде по заслугах.

Не віддамо рідну землю новітнім рабовласникам!

Микола Кольцов

Кандидат у народні депутати Україні
у 17 територіальному виборчому окрузі
Комментирование данной новости запрещено.