Вибори 2012

Вибори 2012 17-й виборчий округ

Ігор Попенко

 

Передвиборча програма: Ігор Попенко

ПЕРЕДВИБОРНА ПРОГРАМА
кандидата в народні депутати Верховної Ради України по одномандатному виборчому округу №17
ПОПЕНКА ІГОРЯ ПЕТРОВИЧА

Своїми першочерговими завданнями, як народного депутата України вважаю:

1. З метою чіткого розмежування повноважень законодавчої й виконавчої гілок влади та подолання політичної та економічної кризи, негайно відновити Конституцію України 1996 року в повному об’ємі і надалі вносити всі зміни до Конституції України згідно ст.5 Конституції України — через всенародний референдум.
2. Відмінити всі антиконституційні рішення Уряду та Парламенту з питань соціальної політики. Відновити соціальні гарантії для пільгових категорій населення в повному об’ємі. Відновити соціальну справедливість у нарахуванні пенсійного забезпечення — за єдиним принципом як для службовців високого рангу такі і для тих категорій, які працюють в реальному секторі української економіки.
Задля забезпечення конституційних прав та гарантій громадян України в сфері соціальної політики, кошти вишукати за рахунок закриття офшорних зон і повернення в Україну більше 200 млрд. доларів, які були вивезені з України олігархами в обхід діючого податкового законодавства України.
3. Негайно провести судову реформу: суддів має обирати й відкликати народ, і судова гілка влади повинна стати незалежною. Такі зміни до Конституції України, безумовно, посприяють закріпленню в суспільстві принципів народовладдя, верховенства права, підконтрольності інститутів влади суспільству.
4. Для забезпечення справедливих і прозорих виборів органів центральної й місцевої влади, вимагатиму створити таку виборчу систему, за якої депутатів обиратимуть безпосередньо на виборчих округах.
5. З метою розвитку місцевого самоврядування, негайно провести децентралізацію бюджетної системи України на основі раціонального бюджетного розподілу, виходячи з міжбюджетного балансу у співвідношенні 70/30 на користь громад.
6. Провести Люстрацію приватизаційних процесів та притягнути до відповідальності всіх причетних до економічних злочинів проти держави та народу України за останні 20 років.
7. Провести санацію і припинити спекуляцію у банківській та кредитно-фінансовій сфері. Перерозподілити контроль фінансової політики Національного банку між виконавчою та представницькою владою.
8. Створити економічні умови для розвитку національного виробництва, малого та середнього бізнесу
9. Негайно внести зміни до Закону України «Про статус народного депутата України», а саме – скасувати ст. 27, в якій ідеться про недоторканність народних депутатів України, та внести доповнення до Законів України «Про статус народного депутата України», «Про статус депутатів місцевих Рад народних депутатів», про запровадження прозорої, нескладної і доступної виборцям процедури відкликання депутатів усіх рівнів.
10. З метою повернення людського і професійного потенціалу в економіку України, відновлення здорового соціального клімату в українських родинах, повернення та включення в повноцінний громадянський процес українських гастарбайтерів, розробити і прийняти державну програму «Повернення на батьківщину».

Голова Вінницької обласної організації
ВГО “Загальноукраїнський трудовий рух - Солідарність”. І.П. Попенко
Комментирование данной новости запрещено.