Вибори 2012

Вибори 2012 17-й виборчий округ

Об’єднана опозиція Батьківщина-Фронт змін, Статті

 

Яценюк: Самовисуванці – це частина технології Януковича

Один з лідерів Об'єднаної опозиції "Батьківщина" Арсеній Яценюк впевнений, що велика кількість самовисуванців на парламентських виборах, це частина технології чинної влади.http//wscdn.bbc.co.uk/worldservice/assets/images/2012/07/18/120718132142_yatsenyuk_arseniy_304x171_unian.jpg
«Для того, щоб розтягнути опозиційний електорат і для того, щоб пропхати до парламенту своїх представників, які будуть мати можливість пройти в парламент завдяки тому, що вони говорять, що вони незалежні .. . За нашими даними, ці так звані самовисуванці підписують угоди з Партією регіонів про вступ у фракцію Партії регіонів після перемоги на виборах. Тож я не знаю, хто такі самовисуванці, я знаю, хто така влада і хто така опозиція ", - заявив А. Яценюк під час прес-конференції у Рівному.

"Об'єднана опозиція робила все для того, щоб сформувати найпотужнішу політичну силу, і ми сформувалися. Адже сім парламентських партій увійшли до складу Об'єднаної опозиції, і всі ті, хто знають, що робити і як робити, зараз в рядах" Батьківщини ", - додав він.

Яценюк підкреслив, що опозиція запрошувала до об'єднання інші партії, проте приєдналися не всі.

"Дуже прикро, але після тих матеріалів, які я прочитав зокрема і на "Українській правді", тепер є пояснення, чому ряд партій не приєдналися до Об'єднаної опозиції", - зазначив він.

Нагадаємо, вибори до Верховної Ради України відбудуться 28 жовтня 2012 року за змішаною пропорційно-мажоритарною системою: 225 депутатів обираються за списками політичних партій (бар'єр для проходження в Раду - 5%), ще 225 - в мажоритарних округах. Відповідні зміни до закону про вибори народних депутатів прийняла ВРУ 17 листопада 2011 року. «За» закон, розроблений спеціальною комісією Верховної Ради, проголосували 366 депутатів.
30 липня в Україні стартувала передвиборча кампанія виборів Верховної Ради.
Додамо, що ЦВК зареєструвала 87 політичних партій для участі у виборах (кандидатів 2 643). Окрім цього, ЦВК зареєструвала 2 641 особу-кандидата в депутати Верховної Ради по мажоритарних округах.

Джерело: http://zaxid.net/home/showSingleNews.do?yatsenyuk_samovisuvantsi__tse_chastina_tehnologiyi_yanukovicha&objectId=1264825
Комментирование данной новости запрещено.