Вибори 2012

Вибори 2012 17-й виборчий округ

Об’єднана опозиція Батьківщина-Фронт змін, Статті, Чорні технології

 

Опозиція забезпечила перемогу 7 кандидатам від влади з 8 на 17 виборчому окрузі (політичний прогноз)!?

http//ankontr.if.ua/images/content/137d9d07a591cce5c37431688a35e8d9.jpg

Компроміс між «Батьківщиною» й «УДАРом» покращить шанси опозиції в окремих округах, але не допоможе сформувати більшість в майбутній Раді. Зняття «УДАРом» та «Батьківщиною» по 26 кандидатів-мажоритарників на користь одне одного викликало різні оцінки – від захоплення самим фактом того, що нарешті політики зробили хоч щось адекватне, до обурення тим, що узгоджено кандидатів лише в 52 округах і критики способу, в який опозиційні партії приймали своє рішення. Так чим вважати підсумки переговорів між «УДАРом» і «Батьківщиною» – успіхом чи поразкою?

Поточний момент аналізував: Тарас Шамайда

Повний текст статті можна переглянути тут: http://texty. org.ua/pg/article/editorial/read/40439/

Взаємні поступки УДАРу й «Батьківщини» збільшать представництво опозиції в майбутній раді щонайменше на кілька мандатів, а за сприятливих розкладів – можливо, й на добрий десяток. Але в цілому навіть за умов перемоги за списками, опозиція не матиме більшості в раді. Головне завдання, яке стоятиме перед опозиціонерами у майбутньому парламенті – не пересваритися, мінімізувати «тушканцізаю» своїх депутатів і спробувати не допустити створення регіоналами конституційної більшості в 2/3 голосів. Завдяки хоч якимось взаємним поступкам опозиціонери полегшили собі це завдання. Але чи вистачить цих поступок для створення міцної опозиції хоча б у 150 «штиків», покаже лише час.
Прогноз ТЕКСТІВ щодо прохідних мажоритарників.

(аналіз станом на 01.10.2012 рік )

Ми опитали експертів, журналістів і штабних працівників в усіх областях. Нам, як і вам цікаво наскільки ми вгадали. Сподіваємося, що на 70%. Як потенційних тушок ми позначили певних самовисуванців чи висуванців дрібних партій. Це оптимістичний сценарій, бо тушки будуть і серед висунених УДАРом і Батьківщиною депутатів. ( Підсумок таблиці: за найбільш сприятливого для опозиції сценарію, вона може отримати близько 80 депутатів-мажоритарників)

-----BEGIN PGP SIGNED MESSAGE-----

Hash: SHA1

- ------------- початок прогнозу -----------

№ округу область мають шанси стати депутатами

11. Вінницька Сергій Червонописький (потенційна тушка) Олександр Домбровський (потенційна тушка)

12. Вінницька Петро Порошенко (потенційна тушка)

13. Вінницька Микола Катеринчук, «Батьківщина»

14. Вінницька Василь Онопенко, Віктор Жеребнюк (потенційна тушка)

15. Вінницька Микола Джига, ПР

16. Вінницька Оксана Калетник (потенційна тушка)

17. Вінницька Григорій Заболотний (темна конячка), Анатолій Матвієнко, «Собор», Микола Кучер (потенційна тушка)

18. Вінницька Григорій Калетник (потенційна тушка)

Як бачимо найбільші шанси перемогти серед опозиційних кандидатів на Вінниччині має Микола Катеринчук на 13 виборчому окрузі. Серед інших претендентів є Василь Онопенко (колишній голова Верховного суду України). а також міг Анатолій Матвієнко від 17 виборчого округу у випадку, якщо б не зняв свою кандидатуру та за підтримки опозиції.

Отже, експерти передбачають, що Вінниччина попри свій опозиційно налаштований електорат може дати 7 штиків для партії влади...

Вам не здається дивною поведінка опозиції на Вінниччині?..
Коментарі:

20.10.2012 - 16:35 #1zorro
Заболотний темна конячка? ні, потенційна тушка
Комментирование данной новости запрещено.