Вибори 2012

Вибори 2012 17-й виборчий округ

Об’єднана опозиція Батьківщина-Фронт змін, Партія регіонів, Микола Кучер, Статті

 

Брудний політичний зговір у Вінниці: "об'єднана" "опозиція" зрадила виборців.

Розкрилась змова Партії регіонів і «об'єднаної опозиції» в деяких мажоритарних округах Вінницької області.

http//img0.liveinternet.ru/images/attach/c/0/44/152/44152517_manipulation.jpg
У трьох мажоритарних округах Вінницької області - 12, 15 і 17 - Центральною виборчою комісією не зареєстрований жоден кандидат в депутати від Всеукраїнського об'єднання «Батьківщина».

Це свідчить про те, що брудні політики від «об'єднаної опозиції» у Вінницькій області, яка вважалася базовою для "Батьківщини", продали голоси виборців іншим брудним політикам, які купили їх, - впевнені в керівництві однієї з партій.

- За офіційними даними, на ключових для Партії регіонів округах - 12, 15 і 17 - Центральною виборчою комісією не зареєстрований жоден кандидат в депутати від Всеукраїнського об'єднання «Батьківщина», - говорить керівник однієї з партійних організацій. - Влада і об'єднана опозиція домовилися, і цей очевидний факт продажу інтересів своїх виборців не вимагає яких-небудь додаткових доказів. .

Як повідомлялося в ЗМІ, по 15 виборчому округу від Партії регіонів до парламенту планує йти голова обласної державної адміністрації Микола Джига, по 12 округу - міністр Петро Порошенко, по 17 округу - олігарх, член фракції Партії регіонів в обласній раді Микола Кучер (також як самовисуванця).

Вінницька обласна та міська осередку «Батьківщини» раніше відзначалися своєю пасивного у відстоюванні інтересів партії та виборців. У кількох акціях на підтримку лідера Юлії Тимошенко брали участь не більше сотні людей, в той час як чисельність цієї партії у Вінницькій області складає понад 15 000, будучи однією з найбільш рейтингових в регіоні. При такому ставленні керівництва «Батьківщини» були провалені дострокові вибори в обласна рада в Липовецькому районі, фактично зірваної виявилася акція з прийняття звернення до Президента з вимогою ветувати "мовної" законопроект. Спершу, опозиційних депутати зробили демарш, залишивши сесійну залу обласної ради, однак через деякий час, після консультацій керівництва «Батьківщини» з головою облради, засідання продовжилося. Звернення, однак, так і не було прийнято.

- Керівництво обласної організації вінницької «Батьківщини», - зазначає вінницький політолог Олександр Логінов, - завжди перебувало в підлеглому стані до обласної влади. Влада розставляла своїх людей.

Джерело: http://ura-inform.com/uk/politics/2012/08/15/grjaznyj-politicheskij-sgovor-v-vinnitse-obedinennaja-oppozitsija-predala
Коментарі:

16.08.2012 - 18:23 #1Петро Іванович
Цікава думка. В голосуванні на сайті Новини Ладижина обєднана опозиція - лідер, а в 17 виборчому окрузі від неї кандидата немає
18.08.2012 - 23:35 #2КПУ
"Вона" прячится под личиной националюг из уна-унсо. чумак, который воевал против русских солдат на стороне чеченских бандитов. будьте бдительны!
19.08.2012 - 00:16 #3Arhip
Опозиція вже профукала вибори, на 3 округах не виставила нікого, а на інших виставила потенційних тушок.
19.08.2012 - 09:38 #4Женя
Хай би Матвієнко раніше думав про Україну,4 каденції просидів і що зробив? Навіть з правицією людям очи замилив, коли це йому було вигідно, а не тепер бігає та вимагає собі підтримкі. Він напевне вважає, що всі хто був в політиці останні 10 років, безмозглі та нелогічні істоти, всі все забули і тільки зараз вірять в Европейський суд. Той хто один раз збрехав, збреше і зрадить ще раз.
4.09.2012 - 22:40 #5Ілля
Від опозиції, а саме натуральної опозиції, є кандидат від Свободи по округу № 17 - Антон Бойдаченко. А КПУ треба заборонити взагалі, як партію живодерів, які власний народ винищували 90 років. А людей, які відстоюють інтереси росеї в Україні - потрібно позбавляти українського громадянства.....
Комментирование данной новости запрещено.