Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Ладыжин-Губник Радіо Ладижин: Жителям Губника воду підключать безкоштовно, але вартість кубометра невідома.

Радіо Ладижин: Жителям Губника воду підключать безкоштовно, але вартість кубометра невідома.

Останній раз губничани відчули себе мешканцями забитого села якраз на Трійцю. Всі три святкових дні їм довелося носити воду з криниць, щоб не лише напитися чи зварити їсти, а й задовольнити свої санітарно-гігієнічні потреби.

Із квітня цього року до селища Губник, що знаходиться на території Ладижинської міської ради, почали вести водогін, який повинен задовольнити потребу мешканців селища у якісній питній воді.

Про проблему питної води у Губнику розмови йдуть уже давно.

В 2010 році спеціалісти міської ради Ладижина почализайматися виготовленням проектної документації по будівництву водогону артезіанського водопостачання , яке повинно замінити у водогонах технічну воду.

В кінці 2011 року роботи по проектуванню завершились, почалися тендерні торги, які виграло «Науково-виробниче підприємство Строймонтажналадка» з Кривого Рогу, з ними Ладижинська міська рада і уклала угоду більш як на мільйон гривень.

Поки що 900 мешканців селища користуються технічною водою з річки Південний Буг, якою Губник забезпечує Ладижинська виправна колонія № 39.

При чому, через застаріле обладнання, постачання води відбувається з перебоями.

Останній раз губничани відчули себе мешканцями забитого села якраз на Трійцю.

Всі три святкових дні їм довелося носити воду з криниць, щоб не лише напитися чи зварити їсти, а й задовольнити свої санітарно-гігієнічні потреби.

Звісно, що люди з нетерпінням чекають змін.

І хоча роботи по проведенню нового водогону почалися не так давно - лише у квітні цього року, навколо них, за доброю національною традицією, вже почали ширитись чутки, що, мовляв, водогін від артезіанської свердловини буде прокладений лише до межі селища, далі - до будинків - труби кластимуть тільки за кошти самих мешканців.

При чому суми називаються самі різні.

Такі чутки Ладижинська міська рада спростовує, Олександр Олійник називає їх безпідставними, і погоджується, з тим, що прокладати новий трубопровід до кожного будинку дійсно не будуть.

За його словами - все набагато простіше.

Згідно проекту, водогін тягнуть від свердловини до магістрального трубопроводу біля очисних споруд виправної колонії № 39, а там буде просто зроблена врізка, і чиста артезіанська вода буде подаватись до губницьких квартир по старій мережі.

Єдине, що сьогодні не можуть сказати комунальники напевно - це конкретна дата, коли роботи по будівництву губницького водогону завершаться.

Адже освоєно лише половину коштів.

Вагаються і в розрахунках вартості, яку мешканцям доведеться сплачувати за 1 куб води.

Проте усі чекання того варті, адже за свої негаразди мешканці селища Губник нарешті отримають якісну питну воду.
26 червня 2012 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1236 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль