Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Ладыжин-Губник Радіо Ладижин: Жителям Губника воду підключать безкоштовно, але вартість кубометра невідома.

Радіо Ладижин: Жителям Губника воду підключать безкоштовно, але вартість кубометра невідома.

Останній раз губничани відчули себе мешканцями забитого села якраз на Трійцю. Всі три святкових дні їм довелося носити воду з криниць, щоб не лише напитися чи зварити їсти, а й задовольнити свої санітарно-гігієнічні потреби.

Із квітня цього року до селища Губник, що знаходиться на території Ладижинської міської ради, почали вести водогін, який повинен задовольнити потребу мешканців селища у якісній питній воді.

Про проблему питної води у Губнику розмови йдуть уже давно.

В 2010 році спеціалісти міської ради Ладижина почализайматися виготовленням проектної документації по будівництву водогону артезіанського водопостачання , яке повинно замінити у водогонах технічну воду.

В кінці 2011 року роботи по проектуванню завершились, почалися тендерні торги, які виграло «Науково-виробниче підприємство Строймонтажналадка» з Кривого Рогу, з ними Ладижинська міська рада і уклала угоду більш як на мільйон гривень.

Поки що 900 мешканців селища користуються технічною водою з річки Південний Буг, якою Губник забезпечує Ладижинська виправна колонія № 39.

При чому, через застаріле обладнання, постачання води відбувається з перебоями.

Останній раз губничани відчули себе мешканцями забитого села якраз на Трійцю.

Всі три святкових дні їм довелося носити воду з криниць, щоб не лише напитися чи зварити їсти, а й задовольнити свої санітарно-гігієнічні потреби.

Звісно, що люди з нетерпінням чекають змін.

І хоча роботи по проведенню нового водогону почалися не так давно - лише у квітні цього року, навколо них, за доброю національною традицією, вже почали ширитись чутки, що, мовляв, водогін від артезіанської свердловини буде прокладений лише до межі селища, далі - до будинків - труби кластимуть тільки за кошти самих мешканців.

При чому суми називаються самі різні.

Такі чутки Ладижинська міська рада спростовує, Олександр Олійник називає їх безпідставними, і погоджується, з тим, що прокладати новий трубопровід до кожного будинку дійсно не будуть.

За його словами - все набагато простіше.

Згідно проекту, водогін тягнуть від свердловини до магістрального трубопроводу біля очисних споруд виправної колонії № 39, а там буде просто зроблена врізка, і чиста артезіанська вода буде подаватись до губницьких квартир по старій мережі.

Єдине, що сьогодні не можуть сказати комунальники напевно - це конкретна дата, коли роботи по будівництву губницького водогону завершаться.

Адже освоєно лише половину коштів.

Вагаються і в розрахунках вартості, яку мешканцям доведеться сплачувати за 1 куб води.

Проте усі чекання того варті, адже за свої негаразди мешканці селища Губник нарешті отримають якісну питну воду.
26 червня 2012 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1243 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль