Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Ладыжин-Губник Радіо Ладижин: Жителям Губника воду підключать безкоштовно, але вартість кубометра невідома.

Радіо Ладижин: Жителям Губника воду підключать безкоштовно, але вартість кубометра невідома.

Останній раз губничани відчули себе мешканцями забитого села якраз на Трійцю. Всі три святкових дні їм довелося носити воду з криниць, щоб не лише напитися чи зварити їсти, а й задовольнити свої санітарно-гігієнічні потреби.

Із квітня цього року до селища Губник, що знаходиться на території Ладижинської міської ради, почали вести водогін, який повинен задовольнити потребу мешканців селища у якісній питній воді.

Про проблему питної води у Губнику розмови йдуть уже давно.

В 2010 році спеціалісти міської ради Ладижина почализайматися виготовленням проектної документації по будівництву водогону артезіанського водопостачання , яке повинно замінити у водогонах технічну воду.

В кінці 2011 року роботи по проектуванню завершились, почалися тендерні торги, які виграло «Науково-виробниче підприємство Строймонтажналадка» з Кривого Рогу, з ними Ладижинська міська рада і уклала угоду більш як на мільйон гривень.

Поки що 900 мешканців селища користуються технічною водою з річки Південний Буг, якою Губник забезпечує Ладижинська виправна колонія № 39.

При чому, через застаріле обладнання, постачання води відбувається з перебоями.

Останній раз губничани відчули себе мешканцями забитого села якраз на Трійцю.

Всі три святкових дні їм довелося носити воду з криниць, щоб не лише напитися чи зварити їсти, а й задовольнити свої санітарно-гігієнічні потреби.

Звісно, що люди з нетерпінням чекають змін.

І хоча роботи по проведенню нового водогону почалися не так давно - лише у квітні цього року, навколо них, за доброю національною традицією, вже почали ширитись чутки, що, мовляв, водогін від артезіанської свердловини буде прокладений лише до межі селища, далі - до будинків - труби кластимуть тільки за кошти самих мешканців.

При чому суми називаються самі різні.

Такі чутки Ладижинська міська рада спростовує, Олександр Олійник називає їх безпідставними, і погоджується, з тим, що прокладати новий трубопровід до кожного будинку дійсно не будуть.

За його словами - все набагато простіше.

Згідно проекту, водогін тягнуть від свердловини до магістрального трубопроводу біля очисних споруд виправної колонії № 39, а там буде просто зроблена врізка, і чиста артезіанська вода буде подаватись до губницьких квартир по старій мережі.

Єдине, що сьогодні не можуть сказати комунальники напевно - це конкретна дата, коли роботи по будівництву губницького водогону завершаться.

Адже освоєно лише половину коштів.

Вагаються і в розрахунках вартості, яку мешканцям доведеться сплачувати за 1 куб води.

Проте усі чекання того варті, адже за свої негаразди мешканці селища Губник нарешті отримають якісну питну воду.
26 червня 2012 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1211 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль