Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Ладыжин-Губник Жителі Губника переплачують за електрику майже вдвічі

Жителі Губника переплачують за електрику майже вдвічі

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/8007_gubnik_.jpg

У неприємній ситуації опинилися жителі селища Губник, які переплачують за електроенергію майже у двічі. Ціна за електрику для них піднялася з 28 до 42 копійок.
Здорожчання спровокувала нова постанова Національної комісії з питань регулювання електроенергетики.
Справа в тому, що кожен мешканець Губника отримує світло не напряму за угодою з РЕМ, а через посередника – «Добробут», який є підприємством і платником ПДВ. Для «Добробуту», відповідно, ціна на електроенергію вища, ніж для населення і складає 42 копійки за кіловат, пише «Нове місто».
Зрозуміло, що можна відмовитися від послуг такого посередника, але в цьому випадку за переоформлення паперів (техумови, проект на підключення та ін..) прийдеться викласти до 5 тисяч гривень.
Питання грабіжницьких тарифів вже виносилося депутатом міськради Валентиною Комишною на сесію Ладижинської міської ради.
Також, намагається щось зробити і Тетяна Бондарець, яка нещодавно увійшла до складу виконавчого комітету Ладижинської міської ради, як представник інтересів Губника.
І хоча мер Ладижина Валерій Коломєйцев (за якого, до речі, проголосувало близько 100% губничан) обіцяв втрутитися у ситуацію, віз і нині там.
Поки що ж жителям Губника радять звертатися до прем’єр-міністра Яценюка. Принаймні така цінна порада опублікована у комунальному виданні «Нове місто».
«Ми думаємо, що губничани мають письмово звернутися до прем’єр-міністра Арсенія Яценюка та голови НКРЕ з проханням розібратися у їхній ситуації і припинити здирництво.», - пише видання.

Нагадаємо, що саме до уряду України, ладижинські чиновники, порадили спрямовувати свої претензії мешканцям будинку8/1, які потерпають від протікаючої покрівлі.
Тож, будемо сподіватися, що одного разу уряд України вирішить всі наші проблеми.

Читайте також: Забутий Богом (або владою?) Губник
22 листопада 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 708 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль