Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Ладыжин-Губник Юлія Бойчук з Ладижинської виправної колонії стала віце-міс пенітенціарної служби

Юлія Бойчук з Ладижинської виправної колонії стала віце-міс пенітенціарної служби

Другий рік в області проводиться конкурс «Міс пенітенціарна служба Вінницької області», де представниці служби показують свою красу і таланти.

Про це повідомляє головний спеціаліст у зв’язках із ЗМІ та громадськістю

управління ДПтС України у Вінницькій області Ірина Шаповал.

Цього року у конкурсі брали участь 6 жінок. Змагання передбачало проведення чотирьох конкурсів, серед яких «візитна картка», «розминка», «творчі здібності» та «дефіле у вечірніх сукнях». Справжній феєрверк краси, винахідливості, дотепності та оригінальності показали претендентки у ході конкурсів.

Особливо бурхливими оплесками зустрічали глядачі творчі здібності дівчат, серед яких були ліричні поеми, запальні танці та веселі пісні. Грація, витонченість і бездоганність конкурсанток у вечірніх сукнях зачарували всіх присутніх. Свято вдалось на славу!

Обговорення результатів конкурсу та визначення переможниці було жвавим та бурхливим. У гідній боротьбі перемогу здобула інженер-програміст інформаційної групи Вінницької виправної колонії (№86) лейтенант внутрішньої служби Олена Мельничук, яка буде представляти Вінницьку область на всеукраїнському конкурсі. Віце-міс пенітенціарної служби Вінниччини стала старший інспектор з соціально-виховної та психологічної роботи з персоналом сектору по роботі з особовим складом Ладижинської виправної колонії (№39) лейтенант внутрішньої служби Юлія Бойчук; Міс глядацьких симпатій отримала інспектор 2 категорії відділу режиму і охорони Вінницької установи виконання покарань (№1) сержант внутрішньої служби Тетяна Андрєєва.

Фото надано прес-службою ДПтС.

Фото з сайту Вінниця.інфо:
http//www.vinnitsa.info/images/mod_news_for_content/penet_1.JPG

http//www.vinnitsa.info/images/mod_news_for_content/penet_2.JPG

http//www.vinnitsa.info/images/mod_news_for_content/penet_g_7.JPG

http//www.vinnitsa.info/images/mod_news_for_content/penet_8.JPG

[INVALID IMG BB CODE]
23 серпня 2012 | | Автор:Arhip | Переглядів: 2214 Коментарів: 1
Написав: pop 27.08.2012 - 20:33
Нашел на днях этот сайт ссылка
narodnoe.info/nac2/?rid=64012
- что-то там по поиску людей. Можно по фамилии бесплатно найти любого вам нужного человека и узнать о нём все, что есть в соц. сетях, государственных архивах. Информация реальна - я проверял. Очень интересно - узнал много нового про своих друзей, знакомых.
Проект полностью бесплатный!!!

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль