Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Ладыжин-Губник В Ладижинській колонії в маргарині знайшли телефон, а в горіхах гроші

В Ладижинській колонії в маргарині знайшли телефон, а в горіхах гроші

У Вінницькій області попереджено спробу передачі до Ладижинської виправної колонії №39 заборонених предметів.
http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/43_01260.jpg
У Вінницькій області попереджено спробу передачі до Ладижинської виправної колонії №39 заборонених предметів, – повідомила головний спеціаліст у зв’язках із ЗМІ та громадськістю управління ДПтС України у Вінницькій області Ірина Шаповалова.
http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/7838_011.jpg
За її словами, різноманіття способів приховування заборонених предметів вразило працівників оперативного відділу та відділу нагляду і безпеки колонії.
http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/0503_01068.jpg
Так, на адресу одного з засуджених, який відбуває покарання за збут наркотиків, одночасно надійшли три посилки. Харків’янин, «турбуючись» про свого заґратованого товариша, вирішив забезпечити його необхідним по максимуму. При здійсненні догляду пакунків, цікавим виявився їх вміст – фаршировані сало і маргарин, смородинове варення, консерва «Бички в томатному соусі», книжка та цигарки з сюрпризом. Саме в цих предметах дотепний товариш приховав мобільні телефони. Не забув він й про гроші, які заховав у грецьких горіхах.

8 листопада 2012 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1544 Коментарів: 6
Написав: Елена 15.02.2013 - 13:23
Добрый день! как можно узнать находится ли в вашей колонии заключенный или нет
Написав: Коляныч 15.02.2013 - 15:45
А че? мобильный телефон нельзя? А радио и телевизор? Газету? А освещение у них там есть?
А свидания? Интернет уж точно отсутствует... ДИКАЯ СТРАНА !!! Елена так и пишет " в вашей колонии ".
Сама то с колонии какой области.
Написав: Елена 15.02.2013 - 18:06
Ну простите нетак выразилась! Что обижаться. Лучшебы подсказали как узнать....
Написав: Коляныч 15.02.2013 - 18:27
Елена, на нашей территории находится две колонии. Одна исправительная колония строгого режима. Находится в 9 километрах от г.Ладыжин в с.Губник.
А другая, Донецкая Трудовая Энергетическая Колония (ДТЭК) в самом г.Ладыжин.
Кто находится в последней несложно разузнать позвонив в отдел кадров.
Точно так же думается и в с.Губник. А если серьезно, то в последнем случае наверняка нужно узнавать через сотрудников(паханов) данной колоний. Официально это особо секретная информация! Это же стратегический объект государственного значения, важнее только дача в межгорье.
Написав: Кoляныч 16.02.2013 - 11:33
Елена лови в колонии номера тел. отдела кадров: (04343) 2-65-10, 098-276-26-85
Можешь сразу устроится на работу ...
Написав: Елена 16.02.2013 - 13:56
спасибо большое попытаюсь дозвониться Я сама с Азии Еще раз человеческое большое спасибо!

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль