Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Ладыжин-Губник В Ладижинській колонії в маргарині знайшли телефон, а в горіхах гроші

В Ладижинській колонії в маргарині знайшли телефон, а в горіхах гроші

У Вінницькій області попереджено спробу передачі до Ладижинської виправної колонії №39 заборонених предметів.
http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/43_01260.jpg
У Вінницькій області попереджено спробу передачі до Ладижинської виправної колонії №39 заборонених предметів, – повідомила головний спеціаліст у зв’язках із ЗМІ та громадськістю управління ДПтС України у Вінницькій області Ірина Шаповалова.
http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/7838_011.jpg
За її словами, різноманіття способів приховування заборонених предметів вразило працівників оперативного відділу та відділу нагляду і безпеки колонії.
http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/0503_01068.jpg
Так, на адресу одного з засуджених, який відбуває покарання за збут наркотиків, одночасно надійшли три посилки. Харків’янин, «турбуючись» про свого заґратованого товариша, вирішив забезпечити його необхідним по максимуму. При здійсненні догляду пакунків, цікавим виявився їх вміст – фаршировані сало і маргарин, смородинове варення, консерва «Бички в томатному соусі», книжка та цигарки з сюрпризом. Саме в цих предметах дотепний товариш приховав мобільні телефони. Не забув він й про гроші, які заховав у грецьких горіхах.

8 листопада 2012 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1534 Коментарів: 6
Написав: Елена 15.02.2013 - 13:23
Добрый день! как можно узнать находится ли в вашей колонии заключенный или нет
Написав: Коляныч 15.02.2013 - 15:45
А че? мобильный телефон нельзя? А радио и телевизор? Газету? А освещение у них там есть?
А свидания? Интернет уж точно отсутствует... ДИКАЯ СТРАНА !!! Елена так и пишет " в вашей колонии ".
Сама то с колонии какой области.
Написав: Елена 15.02.2013 - 18:06
Ну простите нетак выразилась! Что обижаться. Лучшебы подсказали как узнать....
Написав: Коляныч 15.02.2013 - 18:27
Елена, на нашей территории находится две колонии. Одна исправительная колония строгого режима. Находится в 9 километрах от г.Ладыжин в с.Губник.
А другая, Донецкая Трудовая Энергетическая Колония (ДТЭК) в самом г.Ладыжин.
Кто находится в последней несложно разузнать позвонив в отдел кадров.
Точно так же думается и в с.Губник. А если серьезно, то в последнем случае наверняка нужно узнавать через сотрудников(паханов) данной колоний. Официально это особо секретная информация! Это же стратегический объект государственного значения, важнее только дача в межгорье.
Написав: Кoляныч 16.02.2013 - 11:33
Елена лови в колонии номера тел. отдела кадров: (04343) 2-65-10, 098-276-26-85
Можешь сразу устроится на работу ...
Написав: Елена 16.02.2013 - 13:56
спасибо большое попытаюсь дозвониться Я сама с Азии Еще раз человеческое большое спасибо!

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль