Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Скандалы, Топ 3-А, Економіка, Топ-5 Прес-служба Ладижинської ТЕС лякає ладижинців відключенням тепла

Прес-служба Ладижинської ТЕС лякає ладижинців відключенням тепла

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/foto-300x225.jpg25 тисяч жителів Ладижина можуть залишитися без тепла через примусове відключення блоків Ладижинської ТЕС на вимогу Укренерго. Ручне регулювання в енергетиці, яке почало діяти з 17 лютого, вже стало загрозою для теплозабезпечення 25 тисяч ладжинців.

Недостатня кількість енергоблоків в роботі не дає можливості Ладижинській ТЕС підтримувати необхідну температуру теплоносія для опалення Ладижина, а також є загрозою для повної зупинки станції. Енергетики Ладижинської ТЕС в цій ситуації безсилі, адже вимушені виконувати команду диспетчера Укренерго і працювати в чітко заданому графіку.

Про це повідомляється в прес-релізі Ладижинської ТЕС, який було розіслано засобам масової інформації.

"Небезпека залишитися без тепла зараз також висока у жителів Зеленодольська (Дніпропетровської обл.), Добротвору (Львівська обл.), Курахово (Донецька обл.) і лівобережної частини Дніпра
, - повідомляє прес-служба Ладижинської ТЕС, - Причина ризикової ситуації для міст-супутників ТЕС в тому, що диспетчери ДП «НЕК «Укренерго» дають команди на розвантаження енергоблоків ТЕС нижче мінімального складу, який є обов'язковим для технічної живучості станції в зимовий період. Це стосується як антрацитових ТЕС, які не отримують зараз вугілля через блокаду залізниці, так і ТЕС, що працюють на газовому вугіллі"

Як стверджує пре-служба Ладиижнської ТЕС згідно з вимогами нормативних документів, ТЕС в зимовий період повинні працювати не менше ніж 2-ма енергоблоками, щоб у разі технологічних порушень і зупинки одного з них, другий енергоблок зміг залишатися в роботі та забезпечити «підйом» ТЕС і не допустити припинення подачі тепла в місто.

Однак обов'язкове правило експлуатації із забезпечення надійності роботи теплових електростанцій зараз порушується. З 19 лютого Ладижинська ТЕС вночі працює тільки одним енергоблоком. Вночі 22 лютого тільки по одному працюючому енергоблоку було на Курахівській, Добротвірській та Криворізькій ТЕС. Це означає, що в разі порушень роботи єдиного енергоблоку ці ТЕС повністю зупинять виробництво теплової та електричної енергії на невизначений термін.

"Енергетики ДТЕК вжили всіх заходів, щоб не допустити аварійної зупинки обладнання, однак виконання вимог НЕК Укренерго ставить ТЕС під загрозу повного зупинення з припиненням виробництва тепла та електроенергії", - зазначає прес-служба ТЕС.

Слід відмітити, що Ладижинська ТЕС не відноситься до теплоелектростанцій, що працюють на вугіллі марок АШ+П та працюють без поставок палива згідно з офіційною інформацією Укренерго, а тому проблем з постачанням вугілля не має.

Зазначимо, що за сьогоднішньою заявою Укренерго наявні запаси вугілля дозволять стабільно працювати енергосистемі України до 20 березня без введення аварійних вимкнень. Енергокомпанія також звернулася до промислових підприємств щодо перенесення робочих змін на ніч та до населення щодо зниження споживання електроенергії в побуті. Загалом на складах ТЕС та ТЕЦ в наявності 1517,16 тис. т вугілля, з якого антрацитового — 799,508 тис. т.

Аналогічні погрози щодо відключення тепла отримали міста Дніпро та Зеленодольськ.
23 лютий 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 2712 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль