Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Топ 3, Скандалы, Фото, Відео, Топ-5 В Ладижині відбувся мітинг на захист ладижинської лікарні

В Ладижині відбувся мітинг на захист ладижинської лікарні

коррекция зренияСьогодні в Ладижині відбувся досить велелюдний мітинг, адже зібрав до тисячі жителів міста, які незважаючи на холод прийшли підтримати збереження міської лікарні.

Нагадаємо, що в Україні розпочалась реалізація медичної реформи внаслідок чого в Ладижині заплановано створення Центру первинної медичної допомоги, який за законодавством представляє собою медичний заклад з кількома десятками сімейних лікарів. Це не сподобалось ні місцевій владі ні жителям міста, а тому сьогодні відбулась перша акція, яка показала позиція ладижинців з приводу медичних реформ.

Організаторами мітингу стала група ладижинців під керівництвом колишнього першого заступника міського голови міста Ладижин Володимира Філіна, який був модератором на мітингу. Участь в мітингу брали також жителі села Заозерне, які навіть змогли підготувати плакат з написом: "Заозерне за збереження Ладижинського МТМО".

Першою слово мала секретар міської ради Людмила Бучко, яка за звичкою за відсутності міського голови, що буває доволі часто, представляє міську раду на офіційних заходах. Від громади міста Володимир Філін дозволив виступити тільки Катерині Мудрегель, головному лікарю Ладижинського МТМО пану Альчуку та депутату Вінницької обласної ради Людмилі Головашич.

Були і гості з міста Віннці та міста Київ, які приїхали підтримати ладижинців. Це депутат Вінницької обласної ради від партії «ВО «Батьківщина» Геннадій Мазур та представники Руху Нових сил Михайла Саакашвілі, який нещодавно відвідував Ладижин. Крім представників обласного осередку РНС в Ладижині приїхав відомий в Україні політик Давид Сакварелідзе, який був заступником генерального прокурора України.

Правда в цьому питанні стався конфуз, адже якщо з виступом Ганнадія Мазура проблем не було, то з виступом представників Руху нових сил виникли проблеми, позаяк Володимир Філін, відомий в місті палкий прихильник міського голови Валерія Коломєйцева, не бажав надавати слово гостям і навіть спромігся поставити на голосування питання про це. До слова слід додати, що серед присутніх на мітингу знайшлось доволі багато ладижинців, які проголосували проти виступу Давида Сакварелідзе та інших представників Руху нових сил.


Під час цього невеликого конфлікту частина чоловіків в натовпі навіть мали бажання застосувати фізичну силу по відношенню до Володимира Філіна, але так сталось, що мітинг завершився без скандалів. Слід відмітити, що пан Філін дозволяв зі своєї сторони неприємні випади до виступаючих, що могло спровокувати конфлікт, але цього не сталось завдяки виваженості самих виступаючих.

Як виявилось, проблеми з доступом до мікрофону були і в жителів міста. Бажання виступити мали також і пересічні жителі міста, у яких незважаючи на однозначну підтримку питання по лікарні було багато запитань щодо роботи лікарні і якості надання медичних послуг, але завдяки чітким скоординованим діям Володимира Філіна та Людмили Бучко мітинг швидко перейшов до зачитування звернення мітингу та голосування, хоча на питання пана Філіна: « Чи продовжувати обговорення», натовп кричав голосно: «так, продовжувати».

Під час мітингу та по його завершенні збирились підписи ладижинців під колективним зверненням до влади.

Завершився мітинг швидко, одностайним голосуванням жителів міста , яке було підготовлено у дусі рішення Ладижинської міської ради, яке було прийнято кілька днів тому. Нагадаємо, що в зверненні депутатів йшла мова про державну субвенцію в розмірі 20 мільйонів гривень на 2018 рік, яку депутати просили зберегти. Аналогічно і проголосоване звернення на зборах містило основну тезу про цю субвенцію, тобто однозначного рішення про те чи підтримує Ладижин медичну реформу чи ні, прийнято не було. Не містило звернення і питання про статус ладижинської лікарні, про центр госпітального округу та інші питання. Загалом склалось враження, що організатори мітингу діючи в унісон з мерією намагались і не «стати в позу» перед владою в Києві, яка просуває медичну реформу і зробити кілька ефектних па перед ладижинськими виборцями.

Хоча перший приїзд Давида Сакварелідзе в Ладижин був не дуже приємним враховуючи приниження з цим незрозумілим голосуванням за право виступати на мітингу, але по його звершенні пан Давид погодився дати коротке інтерв’ю місцевим ЗМІ, про що буде наш наступний матеріал.

Фоторепортаж:

5812_img_0017.jpg (80.77 Kb)7836_img_0018.jpg (65.2 Kb)7463_img_0020.jpg (74.4 Kb)2310_img_0021.jpg (61.69 Kb)1659_img_0022.jpg (90.75 Kb)2604_img_0030.jpg (84.71 Kb)8528_img_0031.jpg (90.63 Kb)4325_img_0032.jpg (68.99 Kb)2090_img_0035.jpg (73.58 Kb)6844_img_0037.jpg (70.77 Kb)7322_img_0038.jpg (62.03 Kb)1960_img_0039.jpg (65.86 Kb)7542_img_0041.jpg (56.9 Kb)9040_img_0046.jpg (40.53 Kb)1939_img_0043.jpg (52.71 Kb)8596_img_0047.jpg (65.31 Kb)4261_img_00.jpg (61.36 Kb)5059_img_0052.jpg (69.09 Kb)6923_img_0054.jpg (67.8 Kb)2391_img_0055.jpg (.92 Kb)0700_img_0056.jpg (76.86 Kb)18_img_00.jpg (71.56 Kb)1102_img_0058.jpg (59.84 Kb)5659_img_0060.jpg (69.64 Kb)1950_img_0062.jpg (63.3 Kb)3550_img_0066.jpg (56.09 Kb)5587_img_0067.jpg (68.99 Kb)
28 січень 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 3294 Коментарів: 19
Написав: OstapBender 29.01.2017 - 01:54
Головашич таки вирішила піддобритись, щоб стати першим замом? Чи то були п'Яні розмови 27 грудня?
Написав: Wanch 29.01.2017 - 09:36
Та був я на мітингові!Все Arhip написав правильно,
але з таким собі(як би це виразити), маленьким камінчиком за пазухою.
Про продовження виступів; а що б це дало? Виступив лікар, виступила Катерина Мудрегель, виступила Головашич з таким апломбом і зверхністю цариці!
Цікаво! А чому я повинен слухати "бувших" зам.прокурора-грузина і інших грузинів. Кому вони до вподоби, то нехай їх і слухають де-небудь в барі.
Вони своє уже показали; одного Мішу вигнали з Грузії, вигнали з Губернатора, другого вигнали з прокуратури.
А тепер вони бігать по Україні, щоб урвати жирніший кусок за рахунок українців.
Пішов би хто із нас і повиступав у Грузії. Навиступалиб!Догналиб і ще раз по шиї далиб!
І що сказав грузин?: "ТРЕБА, ЩОБ ЛЮДИ ЇХАЛИ В ЛІКАРНЮ НЕ за 100км, А за 30км.
Так він же повністю підтримує реформу Влади.
Бо нам і хотять, щоб ми їхали за ТРИДЦЯТЬ КІЛОМЕТРІВ!
А ви вуха порозвішували і пишете, що Володимир Фїлін
не давав виступати бажаючим.А що вони сказалиб?
Що не погано їздити в роддом і в Вінницю???
Так! Я голосував проти виступу Д.Сакварелідзе!
Нехай політику їде робити у своїй Грузії, а не розвалює
розбудову нашої держави.
Такі всі розумні; чому ніхто їз опозиції не виступив, тобто, чому Андрій Скакодуб побігав поза спинами Ладижинців, а не підійшов до мікрофона, як юрист?
Роздмухувати вогонь ми всі вміємо, особливо наша
"опоздиція", яка була в опозиції до всіх абсолютно Президентів Країни, а заразом - Голів міської Ради.
Написав: pash 29.01.2017 - 11:59
Wansh. І знову ти пересмикуєш факти. Почну із останнього-де ти бачиш опозицію у нашому місті????Розтолкуй аргументовано... Або ж спростуй моє твердження- На рівні місцевого самоврядування не може бути опозиції тому,що це суперечить принципу народовладдя.Отой дурний, хто у Ладижині придумав це поняття постійно грається у політику. Я вже десятки разів повторюю- міський голова і його команда / до якої входить і Філін/ ще у 2005-2006 роках придумали антиконституційний принцип-"Буду працювати за принципом не народ для влади, а влада для народу" І цей же Філін щось лепетав про порушення Конституції. Він заявляв про недопустимість політики на акції.. У той же час сама акція була задумана із самого початку як політична.Ти правильно замітив про нову силу. І знову ти дарма дорікаєш Андрієві,що він не виступив.Громадська організація Ладижинська громадська рада не є політичною організацією і у політичних актах участі не приймає. Кожен із членів організації може приймати участь у чому завгодно, але виступати від імені організації-зась.Так що знову ти переплутав грішне із праведним.А тепер поясню чому ця акція задумана була як політична.Ні мер,ні інші виступаючі наедицинсь акції не зрозуміли і не знають простих істин...Перша: що медицинська реформа почалася не за нинішніх президента і прем*єра, а за часів Януковмча і Азірова. Я уже писав,що завдяки Ладижинським медикам. НЕ МЕРУ І НЕ ЙОГО КОМАНДІ. а саме медикам вдалося відстояти лікарню у Ладижині... У області, а це рівень місцевого самоврядування прводився експеримент..Результати його нікого не інтересували...пішли по принципу-перемелиться -мука буде...Але реформу все таки потрібно робити-це зрозуміла і нинішня влада і не зробивши висновків із помилок "папередніков" наступила на ті ж самі граблі... А бувшим регіоналам і іх прихильникам тільки це і потррібно. Передивись уважно, як Філін із підковиркою сказав Головашич-про злочинну владу і мед.експеримент...А мер на той час зайняв позицію очікування, а потім видав випадок за досягнення своє і команди....Зараз він пішов на упередження...Але знову запізнився.. Іллінці його випередили..І здається Шаргород.А тепер-про-те як використали громаду і проспекулювали вимогами Конституції. Я вже писав, а мер говорив про 49 статю Конституції України.Це чергова спекуляція місцевих самоврядців=вирвати одну контитуційну норму і протлумачити її у вигідному розумінні. Для того, щоб зробити реформу у такому вигляді потрібно змінити що найменше дві статі конституції..Це там де прописано про гарантоване безкоштовне лікування і 49 статю. Крім цього необхідно провести адміністративно-територіальну реформу і тоже внести зміни у Конституцію і інші закони... А це повинні робити депутати Верховної ради, уряд і самовряці на місцях.А вони усі тільки і те роблять, що кивають один на одного..Не має системи, не має відповідальності... Простих людей же просто дурять..... Але у цьому є і позитив....
Написав: Arhip 29.01.2017 - 13:00
По-перше, в місті немає опозиції, мова іде про політичну опозицію. На сьогодні в Раді всі 26 депутатів в силу об*єктивних обставин працюють в унісон з мером і жодної опозиційної роботи в Раді немає. Ладижнська громадська рада, наприклад не є опозицією в силу багатьох обставин, тому що не претендує на владу в місті і політичною діяльністю не займається.
По-друге, мітинг організовувала правильна громадськість, призначена в мерії, тому ні Скакодубу, ні Пашковському, ні іншим представникам неправильної грмоадськості слова ніхто б не дав.
По-третє, основа для медичної реформи була закладена в Законодавстві України про охорону здоров*я, зміни до якого були закладені за Януковича, і який до речі, передбачає розмежування медицини на первинну та вторинну, тому як би ми не виступали проти, а медична реформа відбудеться в Україні. В цій ситуації Ладижин зайняв позицію страуса і думає, що може якось та буде. Але якось та не буде, бо поки ми спимо, в інших районах активно лобіюють центр госпітального округу, проводячи серйозну роботу.
По-четверте, не бачу нічого погано в тому, щоб заручатись підтримкою політичних партій в питанні лікарні. Якщо б представники всіх 7 партій, якіє в місцевій раді виступили, то нічого поганого в цьому не було б. У нас партійна система і представники громади в Раді належать до партій. На мітингу були представники правлячої в місті партії Наш Край, Батьківщини та РНС Саакашвілі.
Написав: Wanch 29.01.2017 - 13:09
pash,
Я нічого не пересмикував! Я сказав, що Андрій мав би,
як юрист виступити від себе, а не від групи.
Лікар же виступив. Грузин тоже виступив з порадою радикальних дій, та його бистренько той же Філін
зупинив.

Ось 49 стаття: "Охорона здоров'я забезпечується державним фінансуванням відповідних соціально-економічних, медико-санітарних і оздоровчо-профілактичних програм.

Держава створює умови для ефективного і доступного для всіх громадян медичного обслуговування. У державних і комунальних закладах охорони здоров'я медична допомога надається безоплатно; існуюча мережа таких закладів не може бути скорочена. Держава сприяє розвиткові лікувальних закладів усіх форм власності. { Офіційне тлумачення положення частини третьої статті 49 див. в Рішенні Конституційного Суду N 10-рп/2002 від 29.05.2002 }
Ну то й що? Хіба у нас дають в лікарні безплатно ліки?
Чи може в Конституції написано, що держава може відказатися в фінансуванні?
НІ! І ще раз, НІ!!! Держава хоче в Верховній Раді змінити Конституцію, як уже не раз це робили, навіть тодй, коли поставили тупицю Генеральним Прокурором!
ТОму і вчора написали в протоколі, щоб Верховна Рада нічого не змінювала до повного вияснення ситуації та продовжувала субвенцію.
Акція була організована, як протест громадян!
А хіба це не є - політика? Але ті шакали, що були при владі і яких вигнали їздять і баламутять людей, тому я згоден із Філіним, що він не дав їм виступити!
А ось Скакодубу треба було підготовитись і замість Катерини розказати суть децентралізації, ЯК ЮРИСТУ!
Написав: pash 29.01.2017 - 13:36
Wansh.Нарешті ти почав читати Конституцію... Тепер ше почитай ст 18 Основ законодавства про охорону здоров*я і опублікуй і головне прокоментуй... У тебе коментарі класс!!! А чого ти вцепився у Андрія, ти що член ГО Ладижинська громадська рада???Щоб був ще розумніший ще раз почитай Конституцію і знайди норми про свободу слова, збору і поширення інформації...І взагалі чого ти ще тут?? Ти ж когось на палі збирався садити ....Якщо не хочеш, чи не знаєш як садити на палі-біжи заміни генерального прокурора...Як не генерального то хоча б заміни його зама замість грузина...Я із великим задоволенням і перший запишусь до тебе на прийом і дам еонкретну інформацію про організовану злочинну владу у нашому місті. Жодного не забулу у тому числі, як ти кажеш, і бувших!!!
Написав: helen 29.01.2017 - 14:01
Ви вже бачили гарантований державою перелік медичних послуг? Поділіться.
Написав: Wanch 29.01.2017 - 14:34
pash, biggrin Спасибі! Я так всю Конституцію
перечитаю!
Перше; я в Андрія не вцепився! Я надіявся, що він виступить і получив розчарування.
Архіп все розказав зараз і в мене немає бідьше претензій.
Коментувати ст.18 немає сенсу, бо вона не виконується
по пунктам.
Про палі; якби наші нувориші знали, що народ за
їхню зраду може наказати і смертю, то, мабуть,
на сьогодні такої в країні розрухи не булоб.
Та й управляли б не іноземці, а наші люди, українці.
Про заміну; на жаль, при владі вибрані "українцями",
і американськими спецслужбами наші управителі, тому заміна можлива лише тоді, коли повстане народ і змете з лиця всю цю погань, яка нами руководить і обдирає до нитки.
Я міг би багато привести фактів історичних переворотів,
але для цього потрібні мілліарди грошей, а вони в кого?
Звичайно; у Порошенка, у Ахметова, у Коломойського
і у таких служок, як наш Кучер....
Думаю, ти мене зрозумів!
ЗІ. І хто б з них не був при владі - добра не жди!
Написав: pash 29.01.2017 - 15:53
Wansh.про ворогів я вже чув і не один раз. Ще за совків пісня така була"Враги сожгли родную хату"-. А хто їх плодив своїми нерозумними діями-радянська влада.Я нагадаю те, що ти не читав у конституції 1937 року-злочинець -ворог народу. А ось про ст 18 ти дарма кажеш, що не виконується...Просто про це нам не говорить місцева" влада". Як замовчує і про щорічні спонсорські гроші особливо від ЛТЕС і Ряби. А там гарненькі суми крутяться!!!!!А про те,що це спеціально спланована, замовна політична акція організована"владою"у не дарма привів вислів із газети "Нове місто" -" На манеже одни и теже" і привів як нам підсували дезу.До речітам у мене вкралась по помилка не 2016 року а 2013 року. Якщо хтось зацікавиться я постараюсь їх опублікувати. Але питання в іншому- спеціально розіграна комедія-Філін проговорився-підписи будуть потім збиратися у спеціально визначених місцях!!! А все було заздалегідь визначено і за громаду уже було прийнято рішення. І за депутатів також було вирішене питання.Прочитайте шановні користувачі сайту уважно комунальну газету № 5 В данній газеті як знайшов три публікації і всі їз проколами. Тобто із самою натуральною дезою. А це не що інше як порушення Законів про інформацію і ЗМІ.Це не факти а перекручування інформації у вигляді припущеньПрочитайте уважно і співставте із тим,що говорив мер на сесії-все базується лише на " страшілках" і припущеннях. Один лише заголовок"Ладижинці стурбовані майбутнім міської лікарні...А хто вивчав громадську думку-міський голова, депутати чи чиновники.Я не знаю, але мабуль що Г.Данилівській перепаде на оріхи.Тому, що вона опублікувала думку незалежних фахівців про данну реформу....А там все прекрасно розписано незаінтересованими особами. А "влада" не знає і не інтересується, а проявляє популізм.Правильно і я пілтримую що реформа недолуга. Але органи місцевого самоврядування проявляють їй супротив тому, що не інтересуються і людей не інформують. Текст звернення також свідчить про те, що за нас уже все вирішено без громадського обговореня. До речі у нашому місті це обговорення не можна роюїбити-тому,що відсутній статутгромади. А це знову беззаконня.. Процитую вислів із газети:"Хіба це може відь\буватися у дійсно демократичному суспільстві?" Це називаєтьсч-подвійний стандарт чи підхід. І у кінці статі чітко були визначені пункти збору підписів...І подібних проколів маса..І знову тепр уже місцева влада штовхає громадян на екстремістські дії...І Філін проговорився...
Написав: nina 29.01.2017 - 17:37
Добре що я не пішла на цей мітинг. Аналізуючи всю інформацію яка попалась мені на очи, я зробила висновки, що місцеву владу цікавлять лише субвенції з держбюджету. І коли по радіо я почула хто є в ініціативній групі, вся картина маслом стала в мене перед очима.Я вирішила, що на моєму ....х.. плечи вони в рай не поїдуть. Ніхто в нас на збирався закривати лікарню.. Але влада зробила з цього для себе піар, а заодно і з субвенціями підшевевелились. Мати такий бюджетище, ще бігати з простягнутою рукою до Київа, це вже занадто. Київ дасть все що попросимо(можливо для того і весь цей шабаш з реформами затіяли), але відкати будуть офігенними. Вчить шановні математику.
Написав: Wanch 30.01.2017 - 09:18
nina,
Та лікарню ніхто не збирається закривати!
Просто держава не виділить гроші на її утримання,
а бюджет міському не може оплачувати зарплату лікарям,
закуповувати апаратуру, чи її ремонтувати і т.д.
І ЛІКАРНЮ ПОПРОСТУ ЗАКРИЮТЬ!Лікарі розбіжаться!
Адже мова йде про субвенцію! Тобто, щоб держава, як і раніше по Конституції виділяла кошти на утримування лікарні. Ось причина того мітингу.Але ви начинаєте в темній кімнаті шукати чорного кота, якого там і не було.
Типу; що Філін сказав, що в спеціальних місцях будуть люди ставити підписи... і т.п.
Ну, а що серед площі виставляти столи?
Та й хто хотів, поставили підписи зразу ж біля входу в Будинок культури. Для чого підіймати галас?
Про спонсорські гроші; А що їх просто так дають?
Чи оформляють якісь документи?
Ось, наприклад, я читав, що в Донецьку в школі діти обідають безплатно, а я оплачую обіди в нашій школі!
Там же СЕПАРИ! А в нас - Україна!
На екстреміські дії вроді я не чув на мітингу, щоб хтось закликав! Наоборот, Філін просив всіх, щоб не політизували громадяни свої виступи.
Але появились грузини, які почали підштовхувати людей до екстремізму.
Чому ви звинувачуєте лише організаторів мітингу і мовчите про забіглих іноземців?
Написав: nina 30.01.2017 - 11:14
Wanch, з вами дуже важко спілкуватись. Не читаючи моїх коментарів, даєте мені відповіді. Прочитайте мій попередній коментар. І до нього додаю ще-наш бюджет, якщо його не розкрадати та по господарськи використовувати, дасть нам можливість жити краще і вільніше. Чого ви тримаєтесь за подачки. Подачка-це відкат. Це вже давно всі усвідомили. Так от я ї не хочу щоб на моєму..х.. ой (вибачте) плечі в рай їздили. Через те я не пішла. Там без мене вистачило шанувальників і захисників злодійської влади. Ще раз пишу:"НЕ менше красти, а зовсім не красти". Тоді не буде за що відкати робити(відробляти за закриття кримінальних справ).
Написав: Wanch 30.01.2017 - 13:53
nina,
Але ж ті, хто вийшов на площу не злодійську владу захищали! Вони захищали нашу лікарню від знищення владою.
Я ще раз повторю: - Якщо влада не дасть грошей (субвенція), то нашій лікарні - КРАНТИ!
Будемо їздити в Тульчин.
Хіба я так важко спілкуюсь?
Ніна! Ну, за які подачки я тримаюсь? 50 грн. не платять,
пенсія нижче прожиткового рівня, гречки меня не дають,
то яка в мене є подачка?
Коли говорите, то - думайте!
Написав: nina 30.01.2017 - 15:22
Wanch, по перше Вам особисто я не докоряю про подачки, про подачки. Ви знов не дочитали, абот неправильно сприймаєте взагалі сьогодення. ПОДЖАЧКИ-це державні субвенції, а не Ваши нещасні 50 грн. А державні субвенції, це грний привід для відкатів. Дауть якусь суму,(Ладижин використае половину) вже не пишщу яку, щзоб було зрозуміло, а назад відкатають другу половину. От тими 50-40, грн. субсидіями, та чим хочешь замилюють очи, а самі під шумок крадуть, крадуть, крадуть.А ми їдем перелякані ї відстоюємо їхні відкати. Все остальне дочиттуй
Написав: helen 30.01.2017 - 17:11
Так ви праві, інститут сімейної медицини і початок реформ був розпочатий Богатирьовою. Але він не прижився в повній мірі у наших реаліях. Люди були незадоволені. Чому? Тому що викликав масу незручностей. Наприклад, на консультацію до вузького спеціаліста: окуліст, кардіолог, невропатолог, ендокринолог та інш. в поліклініці, ви могли попасти тільки за направленням сімейного лікаря, тобто відсидіти дві черги, коли ясно розумієте, що з гнойним отитом вам сімейний лікар не поможе і хотіли б отримати консультацію спеціаліста ЛОРа. Ви зараз можете у тому самому Гайсині (який брав участь у реформі)в поліклініці на дверях вузьких спеціалістів табличку "Прийом тільки з направленням сімейного лікаря". Це страшено дратувало людей і деякі міста відмовились від такої практики, була введена талона система на прийом до вузьких спеціалістів. Ми в Ладижині цього не відчули, тому що у нас ніхто не забирав можливість напряму звертатись до вузьких спеціалістів. А тепер уявіть, що ви прийшли до кардіолога, але перед цим маєте відвідати дільничого терапевта (майбутній сімейний лікар), зручно? Так, пані Супрун не забирає у вас такої можливості, але якщо ви захочите на прийом до вузького спеціаліста без направлення сімейного лікарая, ви маєте такий прийом оплатити, офіційно через касу (ще одна черга). Зараз ви дуже платити за консультацію в поліклініці? Наблизили до вас медичні послуги? Так пані Супрун гарантує необмежений доступ до гінеколога та стоматолога.
Що до ст.18 ООЗ, державні і міські кошти можуть іти на гарантований пакет послуг. Такий пакет послуг кабінет міністрів буде виписувати щорічно виходячи з економічної ситуації, а й відповідно фінансових можливостей. От і цікаво, як багато безкоштовно може нам гарантувати держава, з огляду на те як швидко закриваються ФОПи.
Стосовно коштів, які надходили з ДТЕК, мабуть, помітили таблички, які вказують на те, де залучені кошти компанії. Повірте ті уміють рахувати свої вкладення.
Написав: pash 30.01.2017 - 19:30
Helen, Дякую за роз*яснення...Я буду писати лише тезисно, тому що мої коментарі є і на сайті LAda fm Мене обурює,що цього не знає "влада". Друге -вимагаючи відкритості МОЗ по питаннях мед.реформи"влада" міста поступає точнісінько так само-ніякої інформації по проблемах не було раніше, не має і зараз.Я попрошу фахівців опублікувати ксерокопію із газети "Нове місто" № 3 від 31 січня 2013 року.А Зараз приведу лише фразу мера із цієї газети "При цьому мер зазначив,що містян влаштовує та медицина яка є зараз" Це правильно чи ні? А хто нас питав? І чи спм=итає взагалі?
Написав: helen 30.01.2017 - 20:06
З приводу державного гарантованого пакету, який буде включати невідкладну допомогу,первинний рівень і т.д....і ліки. Ну з приводу прийому дільночого терапевта (сімейного лікаря), педіатра, нібито розібрались. На сьогодні ми і так маємо безкоштовний прийом, лікування і обстеження лікарем загальної практики. Те ж саме із вибором лікаря, пацієнт завжди мав право обрати собі лікаря. Швидка теж безкоштовна. Чи не так?
стосовно ліків. На сьогодні існує безліч програм, і зобовязань держави стосовно деяких хвороб, ну наприклад, туберкульоз, діабет. Як ви гадаєте держава їх виконує? Ні, за браком коштів. І це не той випадок, коли можна сказати, що лікар чи головний лікар вкрав гроші. Перед Новим роком у аптеці, жінка запитала про таблетки від цукру. Аптекар відповів, так є ви можете купити, за державні кошти ні немає, тому що не проплачені. Такі хворі отримують від лікаря рецепт на отримання безкоштовних ліків, які їм гарантує держава, аптека на договірних засадах бере участь у таких програмах, і видає ліки пацієнту, за умови якщо вони проплачені аптеці. Скажу одразу, що наприклад, хворі цукровим діабетом не всі користуються цією можливістю, з різних причин: хтось не знає, когось не задовільняють виписані ліки, хтось не хоче витрачати час на похід за рецептом. І то держава у 2016році, а це вже при Супрун, не змогла забезпечити безкоштовним ліками у повному обсязі. А от на ліки для лікування усіх хвороб у них вистачить?
При Богатирьовій може хтось памятає, теж була програма для гіпертоніків. Як довго вона проіснувала? Аптеки перестали обслуговувати рецепти лікарів після того, як держава заборгувала їм повернення коштів у кілька місяців. Не було фінансування. Ще раз нагадую, що ліки закуповувала не лікарня (тобто розікрасти їх там не могли). А держава напряму повертала гроші в ту аптеку, де хворий придбав ліки. От тому, якось дуже важко повірити, що всі ліки будуть безкоштовні (і кр. в ніс, і мазь для спини і від печії). Тому дуже хочеться побачити перелік ліків також.
То ж що нам пропунують?
Написав: pash 30.01.2017 - 21:57
Helen, Безкоштовний лише сир у мишеловці...Таким чином перша реформа не дала результататів А друга ще "краща"-хрін від редьки не солодший. Але для когось це результат І виграють не хто інший, як політики. А ми залишимося із своїми інтересами і болячками Головне своєчасно з*явитися у потрібному місці і потрібний час....О шельми а кажуть ніякої політики... А можливо я не правий!!!
Написав: helen 30.01.2017 - 23:00
Не вистачає інформації, є якісь інтерв*ю Супрун, які немають особливої конкретики і часто суперачать один одному. Ну наприклад, в одному ЗМІ вона говорить, що первинна ланка не потребує високоспеціалізованої апаратури, і досить базових аналізів на цьому рівні, а особлива увага буде звертатись на вторинний рівень і належне його оснащення. В іншому, що на первинному рівні буде вирішуватись 80% процентів питань і тому первинну ланку забезпечать апаратурою, знову ж чим саме не уточнюють. Є вже якісь затвердженні концепції реформи, але ж знову все узагальнено. Ну знову ж, в концепції наведений приклад, за що доведеться доплатити, це огляд лікарем в його не робочий час. А як же розповіді Супрун, що лікар буде надавати телефоні консультації (пацієнти розуміють що цілодобово). Сама ж Супрун говорила, що доведеться оплатити пацієнту огляд сімейним лікарем поза робочий час і якщо ви хочете, щоб лікар приїхав до вас додому. Ніхто нічого не знає конкретно, тому вам ні головний лікар, ні мер, особливо нічого сказати не можуть. Області сказали поділити на госпітальні округи, от вони і поділили. Чому не ведеться роз*яснювальна робота, чому з цього зробили таємницю, я не знаю? Якщо це на благо пацієнта, то навпаки достукайтесь до них, ясно пояснюйте, що вони отримають на кожному рівні, яким чином будуть попадати на певний рівень. Є думка, що на консультацію до вузького спеціаліста другого рівня, ви можете попасти десь за 1міс.(якщо це не екстренний випадок) Все можливо, якщо він буде обслуговувати 4 райони.
Бачила як Супрун відвідували в Запоріжжі лікарню, я так розумію, вона тільки зараз дізнається, як працює система. І її здивування, що є реанімація. Так зараз у нас є в кожній лікарні відділення реанімації. А чи надалі так буде?
Так система загнана в куток. Незадоволені всі: медпрацівники - умовами роботи, зарплатнею, пацієнти - доступністю, чергами (ці черги ще квіточки,) якістю, дорогими ліками. Хтось бачить вихід у повноцінній страховій медицині (але чи підприємці потягнуть ще один податок - медичне страхування.) Інші в приватних клініках, але приватна клініка - це вже не просто медицина - це бізнес, де бізнес інтереси не завжди співпадають із інтересами пацієнта.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі

Логін
Пароль