Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Топ 3-А, Скандалы, Топ-5 Володимир Філін пообіцяв не допускати на масові зібрання представників політичних сил

Володимир Філін пообіцяв не допускати на масові зібрання представників політичних сил

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/15683138_dsc_1077.jpgЧлен ініціативної групи ладижинців, які організували нещодавно проведення мітингу на захист ладижинської лікарні Володиир Філін, зробив заяву через комунальне видання газету «Нове місто» в якій засудив участь представників деяких політичних сил, які за його словами заробляють політичні дивіденди на проблемах міста.

«На жаль, ситуацією скористалися представники деяких політичних сил, які стрибають з однієї політичної партії до іншої та вирішили попаритися під час мітингу і заробити на цій ситуації дивіденди, а й можливо, гроші, - пише Володимир Філін, - Ми знаємо, хто за цим стоїть. І у майбутньому громада нашого міста буде більш обачною та не допустить провокацій та політичного піару на зібраннях, організованих ладижинцями».

Зі своєї сторони згадаємо, що участь у мітингу брали депутати Вінницької обласної ради від партії «ВО «Батьківщина» Людмила Головашич та Геннадій Мазур, а також представники Руху Нових Сил Михайла Саакашвілі, - Давід Сакварелідзе, Леонід Марцинківський та інші. До речі, РНС поки що не є політичною партією, а є по суті громадським рухом, щоб було зрозуміло.

Яких саме представників і яких партій Володимир Філін та його ініціативна група не буде допускати, він не повідомляє в своєму зверненні, але хотілось би нагадати, що на останніх місцевих виборах і Людмила Бучко і Володимир Філін йшли в міську раду від партії «Наш Край», хоча в списках цієї партії і зазначалось, що вони є безпартійними.
10 лютий 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 2092 Коментарів: 12
Написав: Joker 10.02.2017 - 01:24
У ватників "пуканчики" рве, отже все добре )))
Написав: Wanch 10.02.2017 - 09:31
На мою думку до мікрофону на мітингах громадян
міста Ладижина взагалі, кроме організатора мітингу
(ведучого) і САМИХ ГРОМАДЯН МІСТА,допускати до виступів іногородніх треба заборонити.
Ніяких партій і ніяких лозунгів від груп балакунів
із всяких групіровок.
А на мітингу,(це факт) до мікрофона, кроме лікаря і
шановної пані Катерини, щоб вона щось "змудрегила"
і вправду, нікого не допустили.
Написав: pash 10.02.2017 - 11:39
Ще один приклад беззаконня і свавілля "влади" і її прибічників.Хто такий Філін? Для мене особисто він ніхто і звати його ніяк.Це так,щоб без образ.Це людина,яка була на посаді першого заступника міського голови не один рік ... і не вивчила Конституції...Хто йому давав право від імені Ладижинців висловлюватись? Дуже багато бере на себе ця людина із комади мера.На акції протесту Філін порушив що найменше п*ять конституційних норм.Ми живемо у демократичній правовій державі /ст1/ Місто Ладижин виняток, тому що владу у місті узурпувала "влада" в особі мера і його прихвостнів-перевернувши конституційне поняття місцевого самоврядування. Ззідно Конституції всі громадяни вільні і рівні, нехалежно від політичних уподобань..місця проживання..та іншими ознаками /стст21,24/Громадянам гарантовані права на свободу слова,свободу мирних зібрань і об*єднань у громадські організації і партії /стст34,36,39 Конституції/ Ось який перелік порушив п.Філін, а присутні на акції люди про це незнали. Так хто ж тоді провокатор? А провокатором є не хто інший, як наш міський голова. Організатори цієї акції також не помітили, як продали свого патрона.Добре,що проводився відеозапис....Що сказала Бучко-мер поїхав до Києва...Що сказав Філін на запитання громадянина- якщо треба буде тут і мер..Забрехалися і не поперхнулися...Мер,як завжди...Ініціював дану акцію і у кущі....
Написав: nina 10.02.2017 - 11:45
А не нагадує вам, шановні, маніпуляції Філіна з мікрофоном, приїзд в місто Ладижин вельмішановної пані Вітренко з свїм санчо пансой, паном Марченком. Тоді так само з мікрофоном, Марченко маніпулював. Він також кричав:"Це наш мікрофон, кому захочемо, тому і дамо в нього говорити" Може тим хто хоче щось своє довести цій системі час вже зі своїми мікрофонами приходити на площу в Ладижині, коли мітинги збирає"НЕ ПОЛІТИЧНА" наша влада?
Написав: Wanch 10.02.2017 - 12:39
nina,
Та для чого приходити із своїм мікрофоном?
Громада має право виразити недовіру даному організатору,
вибрати всім відому людину із містян і проводити мітинг.
А що, кроме Філіна немає розумних людей?
Достатньо одному сказати, що ми не довіряємо цій
людині,вибрати тих, хто має вести протокол мітингу
і, крапка!
Тоді мітинг дійсно буде народним!
І, якщо знайдеться сміливець відключити мікрофон,
значить заставити їх поважати громаду.
Так, я чув, що Філін сказав: "Як буде треба, то буде й мер!"
Я, здається, не помилюсь, якщо скажу, що цей пан
давненько уже, але співав в нашому ресторані!
А тепер співає на площі...
Чи може, то був хтось інший?
Написав: fenix 10.02.2017 - 12:57
НЕ хвилюйтеся. Цей посіпака із 5 колони, мерівський блюдолиз, писав сам про себе і про свого рижого кумира. Сами вони побили всі рекорди і показали як потрібно скакати із партії в партію.Потрібно ще перевірити законність організації ним мітингу, чи звертався він за дозволом і хто йому дозволяв його проводити.
Написав: pash 10.02.2017 - 13:35
Wansh. Fenix.Ви просто не знаєте, як у нашому місті ті,що вважають себе "владою" знущаються над законами і над людьми...Сьогодні у Fasebook я знайшов публікацію, як у Херсоні мером зачищали сніг... Він біля владної годівниці 2 роки...Наш -16-ть...Саме він спровокував акцію протесту...і не прийшов до людей...І лише одна людина запитала-де мер???Ось відповідь, Fenix,на запитання про законність організації акції....Саме міський голова, а не хто інший, повинен забезпечити дотримання Конституції і законів України на теренах міста /про це говорить ст 42 закону про місцеве самоврядування в Україні". Це повноваження міського голови. А чи виконує іх він судити Вам-виборцям...
Написав: nina 11.02.2017 - 12:07
Wanch, громада має дуже багато ПРАВ, але влада не має на увазі виконувати свої ОБОВ ЯЗКИ. Тому так і живемо. Купляйте мікрофони та ліхтаріки-електрошокери. Бо ж треба буде ще і владних активістів від себе чимось відганяти. Хоча, як відомо:"Против лома, нет приёма"
Написав: pash 11.02.2017 - 19:34
Я продовжу те, що не договорив у попередньому коментарі і думку п.Ніни.Нещодавно мер спровокував, а його прихвостні провели,так звану, акцію протесту проти медицинської реформи.Припустимо, що я, чи хтось інший почнемо закликати громадян на акцію протесту щодо порушень посадовими особами виконавчого комітету Ладижинської міської ради Конституції і законів України...Що буде-галас- провокація,Зверненя до ладижан, до прокуратури і т.п . В історії нашого міста і під час нинішньої "влади" це вже було.Таким чином "влада" не тільки не бажає виконувати свої обов*язки, але і боїться,щоб її не відігнали від владного корита....Але все ж проти лома є два прийома- це ноги в руки / мені не має куди тікати, нехай краще влада тікає\ А другий прийом- це проти лома лом!!!
Написав: fox 14.02.2017 - 00:10
Хай Філін розкажить що він говорив про " Русский мир"
Написав: nina 14.02.2017 - 10:30
fox, Філін не говорив, він все робив і зараз робить, щоб в Ладижині панував "руський мир". Ця людина їсть українське і ненавидить все украінське.
Написав: pash 14.02.2017 - 11:31
Занадто багато уваги приділяємо цьому запроданцю.Це зараз він і "група товарищей", ініціативна група -це ще одне іх прикриття, хоробря. Поки біля владного корита-їх патрон. А відсунуть,/ а це точно відбудеться я вірю/ рижого від корита-вся ця нечисть поховається по норах.Вони бояться відкритого діалогу...Я наведу лише один приклад, який я вже давно висвітлюю. Міський голова і вся його команда не є владою у місті!!!!Найдеться хоч один , який це спростує?

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі

Логін
Пароль