Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Влада, Вибори мера Ладижина, Топ-5 Міський голова створює передвиборчу піраміду під вибори?

Міський голова створює передвиборчу піраміду під вибори?

0844_d17c691-1378674336.png (222.43 Kb)
Українців складно здивувати роздачею продовольчих пайків, позаяк від виборів до виборів голоси виборців так чи інакше купляли за кіло гречки або за 50 чи 200 гривень.

Часи, коли виборців напряму купляли за допомогою харчів, пройшли. День сьогоднішній диктує нові правила, - голоси виборців слід купувати так, щоб Закон був безсилим і вже не трактував роздачу подарунків, як підкуп виборців.
З цією метою підприємливі політики та їх команди створюють виборчі піраміди, які дають гарантований відсоток голосів виборців.

В Україні сенсаційні перемоги на виборах за допомогою пірамід здобували в різний час і Нестор Шуфрич в 2002 році і мер Києва Леонід Черновецький, причому двічі. З кожними виборами технологія пірамід вдосконалюється, а форми непрямого підкупу виборців стають більш сучасними.

Суть піраміди проста. На першому етапі створюється пул прихильників кандидата, через різни методи, наприклад, анкетування, на наступному етапі потенційний прихильник отримує подарунок і з ним починають працювати, виборець отримує періодично агітацію, подарунки невеликої вартості. Головний принцип – виборець повинен постійно контактувати з агітатором, щоб знаходитися під його впливом. Перед виборами такий виборець, який вже повинен заповнити анкети, підписати ще якісь документи, отримує смску або дзвінок з нагадуванням прийти на вибори. Це забезпечить дуже високу явку виборців з піраміди і гарантоване голосування в більшості випадків за потрібного кандидата.

Як відомо, цієї осені в Ладижині відбудуться вибори міського голови та депутатів міської ради до яких вже готуються фінансові корпорації міста, які впливають на політику в місті та на всі процеси так чи інакше. Мова іде про ТЕС, Рябу і команду мера.

Кожна корпорація по різному готується до виборів, але команда мера вже фактично почала свою передвиборчу кампанію стартом якої стало створення пулу виборців з категорії пенсіонерів навколо 50 грн « на хліб».

Слід нагадати, що на останній позачерговій сесії, яку зібрав міський голова Валерій Коломєйцев, було прийнято рішення виділити 2, 2 млн грн. з місцевого бюджету на надання щомісячної допомоги пенсіонерам до кінця року «на хліб».

Слід відмітити, що за цю пропозицію проголосували всі депутати міської ради в т. ч. з формальної опозиції - депутатської групи партії ВО «Батьківщина».

Лунала риторика з приводу 50-ти гривень і на останньому звіті мера.

«І ми вирішили – якщо ми дамо пенсіонеру 50 гривень у місяць із розрахунку буханка хліба на два дні, і у той час коли ми приймали такі рішення він коштував шість гривень, то виходить з цією допомогою пенсіонер купує буханець хліба за 3 гривні», - говорив міський голова на звіті.

Один із жителів міста, який назвався Микола Іванович, запитав Валерія Коломєйцева явно говорячи, що такі ініціативи покликані в першу чергу на підкуп голосів виборців:

«На останній сесії міської ради, було виділено 2 млн. гривень на так би мовити допомогу нашим пенсіонерам – по 50 грн. щомісяця. З огляду на те, що скоро мають бути місцеві вибори, чи не виглядає це як підкуп виборців? Це фактично по два кіло гречки щомісяця пенсіонерам, самим так би мовити вдячним вашим виборцям, які завжди за вас голосують".

Міський голова спростував припущення Миколи Івановича і видав спіч відповідаючи на це питання суть якого зводиться до того, що рішення про 50 гривень приймав не він, а його добрі справи не можуть бути підкупом виборців.

«Микола Іванович, можливо ви зарано турбуєтесь, що жителі міста Ладижина вважатимуть за потрібне оказати мені довіру – я ще не вирішив піду я на вибори чи ні. А якщо не вирішив, то який підкуп може бути? Це по-перше. По-друге, шановний я не знаю з якою ціллю ви це робите, але ви повинні розуміти одне – жодний міський голова жодного міста України згідно закону не може своїм рішенням надати жодної гривні будь-кому… І якщо на це питання дивитися з вашого боку, то треба запитати у депутатів чому вони вирішили допомагати сім’ям учасників АТО. Невже хтось з нас скаже, що цей депутат зробив це для того аби підняти свій політичний рівень і купити голоси виборців. Ви ж так не думаєте? Так чому ж тоді, коли я пропоную пенсіонерам, ви це розцінюєте як підкуп виборців? Я зізнаюся, саме так, я хочу своїми добрими справами, за допомогою цих добрих людей, за допомогою членів своєї команди робити ті добрі справи, включаючи допомогу пенсіонерам, аби люди нас оцінили і якщо ми попросимо у черговий раз довіри нам її оказали. Якщо це вас дуже хвилює – це ваші проблеми, не мої», - видав на-гора міський голова.

З 18 травня в місті відкрито 13 пунктів прийому заяв від пенсіонерів про надання їм допомоги на хліб, які було відкрито в комунальних закладах міста до яких може звернутися 6800 жителів міста з числа пенсіонерів.

В Ладижині впроваджується передвиборча технологія, в якій задіяні працівники бюджетної сфери, бюджетні кошти, комунальні ЗМІ, тобто використовується ресурси, які належать всій територіальній громаді міста, а не одній людині, яка цієї осені буде вчергове йти на вибори. І протиотрути проти такого підкупу виборців на сьогодні законодавство не передбачає.

Наостанок слід згадати минулорічні вибори, коли Валерій Коломєйцев піддав нищівній критиці обіцянку кандидата Василя Юрченка виплачувати щомісячну допомогу до пенсії пенсіонерам міста. Тоді міський голова насміявся з таких пропозицій, але пройшов рік і, як виявилось ідея кандидата Юрченка припала до душі меру і замість віртуальних 500 гривень кандидат Василя Юрченко виборці отримають гарантованих 50 грн на місяць, що складе до виборів по 300 гривень.

Офіційний старт виборчої кампанії ще не почався, але вже сьогодні можна сказати, що вона буде найдорожчою в історії Ладижина. Політичне життя міста після минулорічних подій завмерло і сьогодні починається боротьба фінансових корпорацій за голоси виборців і заради цього будуть вкладатися мільйони гривень.

Зі своєї сторони, ми продовжимо публікації на тему політичного життя міста та майбутніх виборів.

Читайте також:

Валерій Коломєйцев не вважає аморальним отримувати подвійну заробітну плату в умовах війни

Дружину мера Ладижина покусали бродячі собаки
22 травня 2015 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1118 Коментарів: 4
Написав: nina 22.05.2015 - 19:32
А мені дадуть 50 грн?
Написав: Superjoker 22.05.2015 - 21:24
А як же, "за дорученням міського голови"! )))
Написав: nina 23.05.2015 - 08:54
Якщо за "дорученням міського голови", то швидше за все мене з міста виселять! Кудись на "Соловки"
aleksandr
Написав: aleksandr 23.05.2015 - 17:33
руда скотиняка я дуже жалкую . що тебе до сих пір не Р О З І Р В А В !!! ОЛЕКСАНДР ЧАЙКОВСЬКИЙ...

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі

Логін
Пароль