Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Топ-5 Дружину мера Ладижина покусали бродячі собаки

Дружину мера Ладижина покусали бродячі собаки

Дружину мера Ладижина Валерія Коломєйцева покусали бродячі собаки, про це міський голова розповів під час свого річного звіту перед територіальною громадою.

Нагадаємо, 15 травня мер Ладижина відзвітував про свою роботу.

По закінченні звіту Валерій Коломєйцев відповідав на запитання, які йому задавали присутні.

Серед інших, була піднята наболіла у місті проблема бродячих собак. Про неї нагадав депутат Ладижинської міської ради Віталій Сутик, та член «Народної самооборони» міста Ладижина Віктор Зеленецький.

- У нас є стара тема про притулок для бродячих тварин, - сказав Віталій Сутик. – Наприклад, вчора, загризли козу бродячі собаки Якщо так далі буде продовжуватись, то можуть і людину загризти. Як ви збираєтеся цю проблему вирішувати?

Депутат наголосив на тому, що міський голова відмовляється виділяти кошти на будівництво притулку для собак, також у місті відсутні спеціальні майданчики для вигулу домашніх улюбленців, внаслідок чого дворами прогулюються собаки бійцівських порід.

Але, за словами мера, будівництво притулку лише додасть місцевій громаді додаткового клопоту.

- Ми маємо природоохоронні кошти, які по закону можемо використати на те, щоб побудувати притулок для собак, тобто готель. Як ви гадаєте, на який термін можна поселити собачку у такий готель? – запитав Коломєйцев.
- Припустимо ми спіймаємо 500 собак та поселимо у цей готель. Де взяти гроші на їх утримання? Їх потрібно годувати, надавати ветеринарні послуги. Але, я вам скажу інше – лише тільки ми такий готель побудуємо і половина Вінницької області кожну середу і суботу будуть привозити сюди не менш як 200 собак, тому що ми дуже з вами заможні і у нас є спеціальний готель. І де ж ми, не маючи коштів на вирішення більш нагальних проблем, візьмемо кошти на вирішення тих проблем, які неодмінно виникнуть у нас після того як ми побудуємо готель для собак?

Та все ж, зневажання такою серйозною проблемою є неприпустимим, вважає член місцевої самооборони Віктор Зеленецький.

- Ви 13 років у влади, а у нас бувають випадки що навіть дітей кусають безпритульні пси. Що ви можете запропонувати для вирішення цього питання? – наголосив пан Віктор.

Як розповів Валерій Коломєйцев, його сім’ю проблема безпритульних собак торкнулася особисто і він знає про неї не з розповідей.

- Мою жінку покусали собаки до крові. Ви гадаєте я живу в іншому світі? Але, я ж не взяв гвинтівку і не пішов відстрілювати цих псів і лише по одній причині – не можна цього робити згідно Законодавства, - сказав міський голова.

Вирішення проблеми із безпритульними собаками, мер Ладижина вбачає лише у зміні діючого нині Законодавства.

- Я пропоную і письмово це роблю, і усно це роблю при зустрічах з високими людьми нашої держави. Я пропоную внести зміни у Закони України, я пропоную щоб Міністерство ЖКГ України, Міністерство екології України розробили спільно з нами мерами і тими спеціалістами, які працюють в умовах критики Сутиків (депутат міської ради, - прим. автора), аби вони розробили правила, які дозволять усім нам позбутися від цього зла і вирішити цю проблему. Чому ви не хочете зрозуміти, що іноді проблеми, які існують, не можна вирішити на рівні села, міста чи області. Існують проблеми, і їх є багато, вирішення яких залежить від нашого уряду, або від тих народних депутатів, які вирішують ці проблеми, - сказав очільник міста.

6185_img_0899.jpg (86.65 Kb)5216_img_0903.jpg (103.11 Kb)09_img_0884.jpg (112.83 Kb)
18 травня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 749 Коментарів: 4
Написав: nina 19.05.2015 - 09:04
Только этого члена семьи и могли покусать собаки, остальные сами всех загрызают!!!!
Написав: lomov 19.05.2015 - 09:08
Звіт перед людьми, а в залі одні міліціянти і працівники міської ради.
Написав: Arhip 19.05.2015 - 10:08
Напевно це Порошенко повинен приїхати в місто і вирішити проблему безпритульних тварин, бо за словами мера цю проблему можна вирішити тільки на вищому рівні. Дожились, дружину міського голови покусали безпритульні тварини, а він нічого не може зробити. Якщо не можеш або не знаєш, то запитай у громади, проведи хоч раз громадські слухання або запроси експертів або під час поїздок по Європі поцікався як там вирішують цю проблему...
Написав: nina 19.05.2015 - 14:54
А для чого йому з кимось радитись? Всі в місті знають що тільки його думка правильна. А він ще не придумав як на цьому відмити гроші. Ще, напевне в Україні ніхто на цьому не відмив гідно!

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль