Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Скандалы Валерій Коломєйцев не вважає аморальним отримувати подвійну заробітну плату в умовах війни

Валерій Коломєйцев не вважає аморальним отримувати подвійну заробітну плату в умовах війни

3299_img_0889.jpg (98.08 Kb)

Як ми вже повідомляли, 15 травня міський голова міста Ладижин Валерій Коломєйцев відзвітував про свою роботу.

Серед небагатьох питань, які цікавили жителів міста попри повнісінький зал бюджетників та працівників Ряби, лунали і закиди на заробітну плату Валерія Коломєйцева, яка не зменшилась на противагу зарплати простих чиновників, які ледь отримують дві тисячі гривень.

Нагадаємо, що міський голова Ладижина Валерій Коломєйцев має найвищу заробітну плату в Вінницькій області серед керівників міст, селищ та сіл, яка складає більше 11 тисяч гривень.

Під час звіту один із жителів міста, який представився як «Микола Іванович», запитав міського голову:

«Валерій Іванович, близько 6 років тому, рішенням міської ради вам і ще деяким працівникам міської ради було встановлено подвійну зарплатню, тобто щомісячну премію в розмірі вашого окладу. Чи не вважаєте ви, що це дещо аморально з огляду на те, що наші бюджетники отримують в середньому до 2-х тисяч гривень, а в умовах війни, це так скажімо просто мародерство. Як ви вважаєте, чи не пора переглянути це?»

Валерій Коломєйцев відповідаючи на питання фактично не визнав, що він вчиняє щось аморальне, отримуючи разом з окладом премію в розмірі цього окладу та всі надбавки і зауважив, що він заслужив таку зарплату за свою роботу.

«З приводу аморальності. Я думаю, що ті люди хто збирає кошти, хто звертався до мене за допомогою розуміє, що велику частину зарплатні, яку я отримую, а я не назначаю собі ті оклади і ті надбавки про які ви говорите – це прерогатива і право депутатів міської ради, тобто я хотів би аби ви тут честі моєї не торкалися. Думаю, що депутати оцінюючи підсумки моєї роботи оцінюючи ті результати яких ми добиваємося у місті Ладижині вважають що я повинен отримувати на рівні машиніста Ладижинської ТЕС зарплатню. Ви ж не звертаєтеся з таким запитанням до інженеру Ладижинської ТЕС, ви не звертаєтеся з таким запитанням до машиніста блоку, тобто до тих людей, які отримують більшу зарплатню ніж я. Разом із тим, держава і за вас і за мене подумала і я вже пенсію не отримую, а отримую лише ту заробітну платню. І тут мораль у кожної людини різна, і я ще раз наголошую що я намагаюсь допомагати використовуючи свою зарплатню людям, воякам та іншим. Тому якщо ви оцінюєте, що моя мораль низька у цьому питанні – це ваше право і я вашу думку поважаю».

З відповіді міського голови випливає, що прості чиновники, які не отримують надбавок та премій, що їх отримує мер, не заслужили такі самі умови оплати своєї праці.

В умовах, коли навіть на рівні Уряду на сьогодні чиновники отримують врізані заробітні плати не претендуючи на премії та надбавки, така позиція мера Ладижина є не тільки аморальною та цинічною, а навіть якимось проявом феодалізму, а умови оплати праці в Ладижинській міській раді для топ-керівників і простих чиновників є явно дискримінаційними. І це при тому, що міський голова полюбляє відпочивати за кордоном замовляючи для себе дороговартісні розваги, про що ми вже писали.

Чомусь керівник Уряду пан Яценюк та його заступники на сьогоднішнішній день отримують заробітну плату в розмірі 6640 грн. і вважають це нормальним в умовах кризи, а мер Ладижина не бажає відмовлятись від звичного для себе життя. Аналогічні зарплати без надбавок і премій отримують на сьогодні всі чиновники по всій вертикалі влади, але ця історія не про керівника Ладижина.

Про те, як «виснажливо» працює мер Ладижина роз’їжджаючи по тижневих відрядженнях, ми вже писали. Бажаючі можуть ознайомитись з цими матеріалами.

Читайте також: ТОП-10 відряджень міського голови

І хоча Валерій Коломєйцев з’їжджає на депутатів, що мовляв це вони встановили йому таку зарплату, залишається сподіватись, що у Валерія Коломєйцева вистачить сміливості та політичної волі самостійно врізати собі заробітну плату відмовившись від премій та надбавок до того рівня, на якому отримують зарплату інші колеги мера по міській раді.
20 травня 2015 | | Автор:Arhip | Переглядів: 896 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль