Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Влада Міський голова Ладижина відзвітував про свою роботу

Міський голова Ладижина відзвітував про свою роботу

Як ми вже повідомляли, 15 травня 2015 року в Ладижині відбулося урочисте підведення підсумків щорічного міського конкурсу «Людина року – 2014» (також були презентовані очки http://pivdenoptika.com.ua/ представницького класу).

Але, цього дня, відбулась ще одна, як зазначив ведучий урочистого заходу Володимир Філін, приємна подія – міський голова Ладижина Валерій Коломєйцев відзвітував перед територіальною громадою про свою роботу у 2014 році.
Як зауважив Валерій Коломєйцев, він звітуватиме про виконану ним роботу починаючи від 29 травня 2014 року.

- Згідно закону «Про місцеве самоврядування» я звітую один раз на рік. А сьогодні я звітую за виконану разом з вами роботу починаючи від 29 травня 2014 року - з того дня коли ви мені в черговий раз оказали високу довіру, яку я дуже і дуже ціную, - сказав Коломєйцев.

Нагадаємо, у травні минулого року, Валерія Коломєйцева вп’яте було обрано мером міста Ладижина.

Найперше, пан Коломєйцев подякував усім ладижинцям і тим членам своєї команди, які бік о бік разом з ним працюють у міській раді і виконують ті завдання, які надають ладижинці.

- Який головний підсумок нашої роботи? Я думаю що найголовніше, друзі, з того що ми змогли зробити – це утримати лідируючи позиції по багатьом напрямкам, підводячи підсумки по яким можна оцінити наскільки добре ми працюємо, - сказав Коломєйцев.

Отже, звітуючи мер розповів, що Ладижин є лідером по Вінницькій області за рівнем середньої заробітної плати. Також, у місті створювалися нові робочі місця, виділялася допомога землякам – учасникам АТО, відбувалось фінансування з місцевого бюджету освіти, медицини, культури та спорту. Ще одним важливим моментом є те, що приріст промислового виробництва у 2014 році склав 38%.

- І те, що Вінницька область за рівнем приросту виробництва займає перше місце по всій Україні, однозначно є досягненням трудових колективів міста Ладижина, - наголосив очільник міста.

Надалі, в рамках звіту, міський голова повідомив, що ним організовано і проведено 9 пленарних засідань Ладижинської міської ради, 17 засідань виконавчого комітету, видано 293 розпорядження, які стосувалися різноманітних сфер нашого життя, прийнято 218 громадян, розглянуто 1300 письмових звернень.

Крім того, створений та введений в експлуатацію дитячий садочок на 70 місць у приміщенні ЗОШ №1, установлені опалювальні котли на твердому паливі у лукашівській школі та у ЗОШ №1, розпочаті роботи по будівництву водогону у старій частині Ладижина, відремонтовано приміщення прийомного покою на швидкій допомозі Ладижинського ТМО, значними темпами відбувається ремонт дахів та утеплення фасадів ладижинських багатоповерхівок, активно ведеться будівництво дендропарку.

Підводячи підсумки, Валерій Коломєйцев подякував компанії ДТЕК, яка лише у 2014 році спрямувала на вирішення соціальних питань Ладижина – 3 мільйони 500 тисяч гривень та компанії МХП, яка взяла на своє утримання два дитячі садочки, щомісячно виділяючи на ці цілі приблизно 350 тисяч гривень.

- Спасибі нашим спонсорам!, - сказав Коломєйцев.

По закінченні звіту, всі бажаючі мали змогу задати міському голові найбільш хвилюючі їх запитання.


7041_img_0877.jpg (113.96 Kb)5118_img_0884.jpg (112.83 Kb)0406_img_0886.jpg (98.35 Kb)3606_img_0888.jpg (104.87 Kb)
17 травня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 687 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль