Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Влада, Топ 3-А, Культура, Відео, Топ-5 Валерій Коломєйцев підтримав ідею створення в Ладижині «Української левади»

Валерій Коломєйцев підтримав ідею створення в Ладижині «Української левади»

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/thumb/3794_untitled.jpg
Як ми вже повідомляли, група ініціативних ладижинців ініціювала створення в місті Ладижин на місці вільної земельної ділянки, що залишилась після будівництва Дендрологічного парку, історико-культурного центру «Українська левада».

До цього була створена ініціативна група, розроблена попередня концепція історико-культурного центру та намічено попередній плані на перший місяць роботи.

Попередньо було запропоновано, щоб до складу Історико-культурного центру «Українська левада» увійшли: музей під відкритим небом архітектури і побуту Поділля, краєзнавчий музей міста Ладижин, музей історії козацтва та героїчного минулого України і сьогодення, культурно-мистецький центр, ярмарок-майдан, а також корчма з мінізоопарком.

На сьогодні ініціативна група займається розробкою попереднього проекту історико-культурного центру, а тому закликає всіх ладижинців стати волонтером та в залежності від своїх можливостей допомагати створенню унікального в Україні проекту, позаяк подібного проекту в Україні просто не існує на сьогодні.

Безперечно, що головним питанням, яке турбувало учасників ініціативної групи – це бажання місцевої влади на чолі з Валерієм Коломєйцевим підтримати створення в місті історико-культурного центру. Для того, щоб вирішити питання участі місцевої влади в проекті, а від цього фактично залежить власне, - бути чи ні проекту, від ініціативної групи для зустрічі з міським головою міста Ладижин Валерієм Коломєйцевим було делеговано громадського активіста, заступника голови ради управління ГО «Ладижинська громадська рада» Юрія Васільєва.

Як повідомив нам Юрій Васільєв, робоча зустріч або перемовини, як її можна назвати, пройшла успішно, адже міський голова підтримав ідею будівництва в Ладижині історико-культурного центру біля дендрологічного парку.

« Сьогодні за дорученням ініціативної групи у мене відбулась зустріч з міським головою Валерієм Коломєйцевим. На цій зустрічі ми обговорили питання, - ініціативу створення в місті Ладижин під відкритим небом музею «Українська левада». Ідея була підтримана Валерієм Коломєйцевим і було висловлено всіляке сприяння нашій ініціативі, нашій ідеї. Тому я хочу запропонувати всім, хто цікавиться, хто хворіє за своє місто, підключитись до цього проекту, провести обговорення цього проекту. Будуть надані контакти по яким можна зв’язатись. Ну і звісно надати матеріальну підтримку, тому що проект потребує особливого фінансування і особливої підтримки. Тому чекаємо ваші пропозиції, ваші ініціативи. Ми запрошуємо до розмови та співпраці», - зазначив Юрій Васільєв.

19 грудня 2016 | | Автор:Arhip | Переглядів: 2185 Коментарів: 4
Написав: nina 19.12.2016 - 19:40
Ідею-то підтримав, а от виконвці будуть ХТО?
Написав: OstapBender 20.12.2016 - 10:20
nina, це називається "говорити - не мішки носити")))
Написав: nina 20.12.2016 - 11:43
Це мені в пику, щоб не гавкала на слона?
Написав: OstapBender 20.12.2016 - 12:33
nina, не Вам, а цим ентузіастам.. Зраза вони поговорять, в кращому випадку пориють землю і залишать нащадкам історичну ідею..

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль