Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Скандалы Завтра в селі Четвертинівка відбудеться акція протесту за повернення майнових паїв

Завтра в селі Четвертинівка відбудеться акція протесту за повернення майнових паїв

5350_img_0381.jpg (125.37 Kb)

Наш ресурс уважно слідкує за подіями, що розгортаються в сусідній Четвертинівці Тростянецького району, де вже кілька років триває конфлікт між СТОВ ім.. Б. Хмельницького пана Ровишина та власниками майнових та земельних паїв, які об’єдналися в громадську організацію «Четвертинівська громадська рада» під керівництвом Володимира Сухопари.

Нагадаємо, що приводом для конфлікту стало майно колективного пайового фонду колишнього колгоспу, яке знаходиться в користуванні СТОВ ім.. Б. Хмельницького, а також земельний фонд.

Частина власників майнових та земельних паїв вимагають повернути їм їх майно, оскільки бажають створити власний кооператив, вважаючи, що будуть більш ефективно використовувати своє майно.

Як результат, власники майнових паїв не можуть вже кілька років отримати своє майно, а Тростянецький район періодично запалюється від акцій протесту активних жителів Четвертинівки, яких вперто не бажає чути ні обласна ні районна влада.
Як нам повідомив голова громадської організації «Четвертинівська громадська рада» Володимир Сухопара вчора в їх село приїздили слідчі з Теплицького районного відділення поліції, які проводять досудове розслідування по факту знищення майна пайового фонду.

Нагадаємо, що при передачі майна з двох ферм було вирізано всі металеві споруди та приладдя, включаючи вхідні ворота. Людям чомусь вирішили передати голі стіни з дахом.

Спочатку було розібрано першу ферму, а згодом і другу. Всі металеві конструкції були перевезені на територію СТОВ ім.. Б. Хмельницького. Це встановили тростянецькі слідчі та четвертинівські активісти та записали навіть на відео масштаби цього злочину.

Вчора біля сільського клубу в Четвертинівці було велелюдно, - збіралось три десятки активістів, яких було викликано в якості свідків кримінальному провадженні про знищення майна пайового фонду. Теплицькі слідчі, які після скарги до Генерального прокурора будуть проводити досудове розслідування, оперативно організували допит великої кількості свідків.

Але доки триває розслідування кримінального провадження, четвертинівські активісти не бажають сидіти склавши руки і вже завтра о 7.30 в Четвертинівці відбудеться акція протесту біля майна пайового фонду. Враховуючи, що керівництво спілки співвласників та СТОВ ім. Б.Хмельницького не поспішає передавати майно, його власники вирішили забезпечити своє право власності безпосередньо взявши його під охорону та унеможлививши таким чином від його незаконного використання сторонніми особами.

З цією метою активісти з Четвертиінвки запрошують завтра журналістів, депутатів, громадських активістів в Четвертинівку о 7.30 на акцію протесту, щоб забезпечити дотримання прав власників майнових паїв та унеможливити незаконні дії зі сторони влади та власників СТВО ім. Хмельницького.
29 березень 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1773 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі

Логін
Пароль