Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Скандалы, Топ 3, Економіка, Фото, Відео, Топ-5 В Тростянці селяни знову протестують, вимагаючи віддати їм їх майно

В Тростянці селяни знову протестують, вимагаючи віддати їм їх майно

Наш ресурс неодноразово повідомляв про події в сусідньому з Ладижином селі Четвертинівка. Нагадаємо, що група жителів села, -власників майнових та земельних паїв намагаються забрати своє майно, щоб створити кооператив, але орендар не бажає іти їм назустріч, вважаючи, що більше ефективно використовує їх майно.

Ситуацію намагались вирішити в судах та із залученням правоохоронних органів, де відкрито кілька кримінальних проваджень, але жодного позитивного результату на сьогодні немає. Саме тому жителі села Четвертинівка вирішили апелювати до районної влади, яка має стати арбітром в конфлікті.

В серпні місяці жителі села Четвертинівка двічі протестували в Тростянці перед приміщенням Тростянецької РДА та районної ради, про що наш ресурс писав. І от під завісу року В Тростянці знову вирували пристрасті.

Як повідомляє кореспондент «Новин Ладижина» вчора 14 грудня біля приміщення районної адміністрації відбулась акція протесту, в якій взяли участь жителі дох сіл Тростянецького району, - села Четвертинівка та села Летківка в яких створені ініціативні групи, які власне домагаються передачі земельних та майнових паїв.

Голова Тростянецької РДА Леонід Лобань запропонував організаторам акції створити робочу групу та прийняти спільне рішення за участю всіх сторін конфлікту, а рішення створена робочі група мала прийняти вже сьогодні 15 грудня. Свої коментарі з приводу конфлікту нам надав голова громадської організації «Четвертинівська громадська рада» Володимир Сухопара.

« Наші вимоги прості. Віддайте нам наше майно, - землю і майнові паї. Ми прагнемо лише більш ефективно використовувати своє майно. Судова і правоохоронна система не працюють, тому сподіватись на ці структури марно. Сьогодні Леонід Лобань пообіцяв створити робочу групу і почати проводити перемовини, але в результаті пан Ровишен зібрав збори свого трудового колективу та звітував про свою діяльність, явно показуючи, що ні з ким домовлятись він не буде. Ми намагаємось достукатись до влади, щоб вона зрозуміла, що бажання людей працювати на своїй землі зупинити неможливо. У влади є достатньо важелів та повноважень, щоб захистити наше законне право на володіння, користування та розпорядження своїм майном»,
- пояснив Володимир Сухопара.

1687_img_0004.jpg (65.78 Kb)0783_img_0003.jpg (75.25 Kb)3156_img_0146.jpg (78.6 Kb)0647_img_0147.jpg (68.21 Kb)4747_img_0150.jpg (67.28 Kb)8398_img_0151.jpg (89.64 Kb)8803_img_0152.jpg (71.08 Kb)0550_img_0153.jpg (74.98 Kb)4460_img_0154.jpg (75.31 Kb)0150_img_0158.jpg (63.89 Kb)1099_img_0160.jpg (56.75 Kb)4624_img_0161.jpg (63.13 Kb)7047_img_0162.jpg (78.86 Kb)0613_img_0163.jpg (73.6 Kb)
15 грудня 2016 | | Автор:Arhip | Переглядів: 2540 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль