Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Влада, Топ-5 Громадські слухання в Ладижині: новий житловий квартал і 114 ділянок для учасників АТО

Громадські слухання в Ладижині: новий житловий квартал і 114 ділянок для учасників АТО

Позавчора в кабінеті відділу архітектури Ладижинської міської ради відбулось громадське обговорення Детального плану забудови вулиці Пасічна.

До цього оголошувався строк для подання пропозицій та зауважень від жителів міста до розробленого проекту, але за місяць жодних пропозицій та зауважень подано не було.

Участь у громадському обговоренні взяло всього четверо ладижинців серед яких були представники громадських організацій «Ладижинська громадська рада» та «Рух Нових сил».

За словами розробників після того, як Детальний план пройде всі необхідні процедури та буде затверджений на сесії Ладижинської міської ради земельні ділянки будуть розподілятись в першу чергу учасникам АТО, які перебувають на черзі. Таких станом на вчорашній день було 47 чоловік в Ладижині. Якщо врахувати, що проект забудови передбачає 122 земельні ділянки для будівництва з яких 18 ділянок складає вже існуюча забудова, то цього цілком вистачає, щоб перекрити потребу у виділенні землі для учасників АТО. (До речі, ознайомитись із асортиметом будівельних матеріалів і зокрема - ракушняка, можна на сайті http://www.promobud.ua/rakushechnik)

Загалом проект має такі характеристики. В житловому кварталі має бути дитячий садочок, магазин, два дитячі майданчики, спортивне ядро, три господарських майданчики, 10 місць для збору сміття 57 паркомісць. До кварталу буде побудовано дві дороги.

Розробники проекту не змогли дати відповідь щодо вартості розробленого детального плану забудови. За їх словами, вони ще не отримали від Ладижинської міської ради жодної гривні на вчорашній день.

Виникло питання під час обговорення про земельні ділянки, які перебувають у приватній власності, що може перешкодити виділенню земельних ділянок учасникам АТО, позаяк за даними Публічної кадастрової карти на цьому полі частина земельних ділянок вже виділена під забудову, а більша частина розділена по 2 гектари для ведення особистого селянського господарства.

Організатори запевнили, що на полі, де буде розміщена нова зона міської забудови таких земельних ділянок всього 18 по 10 соток, а земельних ділянок по 2 га на цьому полі за даними Державного земельного кадастру немає.

Але в свій час наш ресурс публікував матеріали з приводу земельного дерибану на цьому полі. Нагадаємо, що більша частина земель, де планується забудова, вже знаходиться в приватній власності. Зокрема, поле має 19 власників, які отримали по 2 га землі для ведення особистого селянського господарства. Як будуть вирішувати цю проблему чиновники, поки що невідомо.

Але до цього слід згадати попередній проект забудови поля за вулицею Механізаторів, яке також було розділено між родичами головного земельщика міста. Але внаслідок втручання Народного центру екологічного контролю було відкрито кримінальне провадження, внаслідок чого власники були вимушені звернутися з нотаріальними заяви в мерію та відмовитись від своїх прав на землю. Це дозволило отримати земельні ділянки учасникам АТО. Можливо і з новим проектом забудови буде вчинено так само.

Учасникам АТО, жоден з яких чомусь не з’явився на громадське обговорення, хоча розроблений проект стосується їх прав на отримання землі, доведеться почекати ще 2-3 місяці після чого в Ладижині буде повністю закрито питання виділення землі учасникам АТО.

7504_img_0283.jpg (14.83 Kb)1370_img_0286.jpg (67.08 Kb)9511_img_0287.jpg (41.52 Kb)9195_img_0288.jpg (42.23 Kb)6891_img_0289.jpg (54.41 Kb)53_img_0290.jpg (80.11 Kb)7961_img_0292.jpg (79.3 Kb)2839_img_0293.jpg (69.17 Kb)4568_img_0294.jpg (52.47 Kb)8336_img_0295.jpg (53.35 Kb)
14 березень 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1732 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі

Логін
Пароль