Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Скандалы, Топ 3-А В Ладижині нова афера із землею

В Ладижині нова афера із землею

Останнім часом «знаючі люди» частіше надають нам інформацію з приводу зловживань місцевої влади в Ладижині, особливо щодо афер із земельними ділянками. На наш ресурс надійшла інформація від невідомої нам особи про нові афери із землею навколо Ладижина.

Так, невідома нам особа повідомила, що поле, що знаходиться між залізною дорогою і лісом поблизу переробного комплексу розділене, а земельні ділянки оформлені на підставних осіб. Фактичними власниками цих земельних ділянок є два топ-чиновника міста Ладижин, які намагаються продати цю землю по фантастичним цінам підприємству, що знаходиться поруч. З етичних міркувань ми не будемо поки що повідомляти прізвища цих чиновників, яких нам було вказано, як власників.

Ми вирішили перевірити цю інформацію і звернулись до даних Публічної кадастрової карти України.
З’ясувалось, що інформація знайшла своє підтвердження, адже на вказаному полі 19 земельних ділянок по 2 гектара кожна загальною площею 38 гектарів знаходиться в приватній власності. Цільове призначення земельних ділянок – особисте селянське господарство.

Для того, щоб дізнатись на кого було оформлено 38 гектарів землі ми вже спрямували інформаційні запити в Ладижинську міську раду, а також будемо звертатись в правоохоронні органи з проханням перевірити законність виділення 19 земельних ділянок, після чого повідомимо про те, як будуть розгортатись події навколо нової земельної афери.

Слід відмітити, що на вже переділеному полі в 90-ті роки розподілялись земельні ділянки для будівництва жителям міста. Чи знають ладижинці, що їх земельні ділянки вже переділені між топ-чиновниками міста?

Нагадаємо, що це вже не перша земельна афера про яку ми писали і по якій відкрито кримінальне провадження.

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/9194_image001.png

Читайте також:

Екологи змусили земельну мафію повернути земельні ділянки містуВалерій Коломєйцев взяв участь у слуханні справи «земельного дерибану» ладижинських земель


Обставини кримінальної справи по земельному дерибану


Головному земельщику Ладижина загрожує 6 років позбавлення волі


Тотальний земельний дерибан навколо берегів Південного Бугу продовжується

Чому обласна прокуратура вже два роки не може подати позов в суд проти Ковчегу 2?
21 квітень 2015 | | Автор:Arhip | Переглядів: 998 Коментарів: 3
Написав: Superjoker 21.04.2015 - 20:31
Ату его, ату!!!
Написав: La-la-La-la 21.04.2015 - 20:46
Где ЭТО!!!
Написав: lomov 22.04.2015 - 10:40
Нет, не ату его, ату! А вернее будет: в тюрьму его, в тюрьму.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль