Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Скандалы, Топ 3-А В Ладижині нова афера із землею

В Ладижині нова афера із землею

Останнім часом «знаючі люди» частіше надають нам інформацію з приводу зловживань місцевої влади в Ладижині, особливо щодо афер із земельними ділянками. На наш ресурс надійшла інформація від невідомої нам особи про нові афери із землею навколо Ладижина.

Так, невідома нам особа повідомила, що поле, що знаходиться між залізною дорогою і лісом поблизу переробного комплексу розділене, а земельні ділянки оформлені на підставних осіб. Фактичними власниками цих земельних ділянок є два топ-чиновника міста Ладижин, які намагаються продати цю землю по фантастичним цінам підприємству, що знаходиться поруч. З етичних міркувань ми не будемо поки що повідомляти прізвища цих чиновників, яких нам було вказано, як власників.

Ми вирішили перевірити цю інформацію і звернулись до даних Публічної кадастрової карти України.
З’ясувалось, що інформація знайшла своє підтвердження, адже на вказаному полі 19 земельних ділянок по 2 гектара кожна загальною площею 38 гектарів знаходиться в приватній власності. Цільове призначення земельних ділянок – особисте селянське господарство.

Для того, щоб дізнатись на кого було оформлено 38 гектарів землі ми вже спрямували інформаційні запити в Ладижинську міську раду, а також будемо звертатись в правоохоронні органи з проханням перевірити законність виділення 19 земельних ділянок, після чого повідомимо про те, як будуть розгортатись події навколо нової земельної афери.

Слід відмітити, що на вже переділеному полі в 90-ті роки розподілялись земельні ділянки для будівництва жителям міста. Чи знають ладижинці, що їх земельні ділянки вже переділені між топ-чиновниками міста?

Нагадаємо, що це вже не перша земельна афера про яку ми писали і по якій відкрито кримінальне провадження.

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/9194_image001.png

Читайте також:

Екологи змусили земельну мафію повернути земельні ділянки містуВалерій Коломєйцев взяв участь у слуханні справи «земельного дерибану» ладижинських земель


Обставини кримінальної справи по земельному дерибану


Головному земельщику Ладижина загрожує 6 років позбавлення волі


Тотальний земельний дерибан навколо берегів Південного Бугу продовжується

Чому обласна прокуратура вже два роки не може подати позов в суд проти Ковчегу 2?
21 квітень 2015 | | Автор:Arhip | Переглядів: 981 Коментарів: 3
Написав: Superjoker 21.04.2015 - 20:31
Ату его, ату!!!
Написав: La-la-La-la 21.04.2015 - 20:46
Где ЭТО!!!
Написав: lomov 22.04.2015 - 10:40
Нет, не ату его, ату! А вернее будет: в тюрьму его, в тюрьму.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль