Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Влада Ладижинська міська рада почала давати землю учасникам АТО на Долині

Ладижинська міська рада почала давати землю учасникам АТО на Долині

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/thumb/6732_img_0256.jpg Вчора відбулось позачергове засідання Ладижинської міської ради на яке зібралось 23 депутати. Головним питанням порядку денного було затвердження детального плану вулиці Механізаторів та виділення землі для учасників АТО.

Нагадаємо, що Ладижинська міська рада виступила замовником документації щодо розробки схеми планування вулиці Механізаторів відповідно до якої поле, що знаходиться за цією вулицею, планується виділити під житлову забудову, яку ми назвали «Долиною»., про що ми вже писали.

Детальний план забудови пройшов громадське обговорення, а тому останнім кроком було його затвердження, що депутати і зробили одноголосно. Другим питанням було прийнято рішення виділити на «Долині» 29 земельних ділянок учасникам АТО, які надали необхідні документи та підтвердили свій статус.

Але на цьому обговорення питань порядку денного не завершилось. Міський голова коментуючи оголошені окремі ухвали, винесені судом щодо порушень при виділенні земельних ділянок в прибережній смузі річки Південний Буг в районі санаторію «Дубрава», пообіцяв після завершення кримінальних справ віддати ці землі учасникам АТО.

При цьому його не надто хвилює те, що Бершадський районний суд розглядає кримінальну справу саме по цій землі, а Ладижинський міський суд скасував десятки державних актів та виніс окремі ухвали в яких зобов’язав міську раду прийняти міри щодо недопущення таких порушень.

В любому випадку прийняте рішення слід оцінювати позитивно, позаяк в місті з’являється нова житлова зона для забудови, а учасники АТО по заслузі отримають обіцяну землю без тих проблем, які виникають в учасників АТО в інших регіонах.
29 липня 2015 | | Автор:Arhip | Переглядів: 482 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль