Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Влада Ладижинська міська рада почала давати землю учасникам АТО на Долині

Ладижинська міська рада почала давати землю учасникам АТО на Долині

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/thumb/6732_img_0256.jpg Вчора відбулось позачергове засідання Ладижинської міської ради на яке зібралось 23 депутати. Головним питанням порядку денного було затвердження детального плану вулиці Механізаторів та виділення землі для учасників АТО.

Нагадаємо, що Ладижинська міська рада виступила замовником документації щодо розробки схеми планування вулиці Механізаторів відповідно до якої поле, що знаходиться за цією вулицею, планується виділити під житлову забудову, яку ми назвали «Долиною»., про що ми вже писали.

Детальний план забудови пройшов громадське обговорення, а тому останнім кроком було його затвердження, що депутати і зробили одноголосно. Другим питанням було прийнято рішення виділити на «Долині» 29 земельних ділянок учасникам АТО, які надали необхідні документи та підтвердили свій статус.

Але на цьому обговорення питань порядку денного не завершилось. Міський голова коментуючи оголошені окремі ухвали, винесені судом щодо порушень при виділенні земельних ділянок в прибережній смузі річки Південний Буг в районі санаторію «Дубрава», пообіцяв після завершення кримінальних справ віддати ці землі учасникам АТО.

При цьому його не надто хвилює те, що Бершадський районний суд розглядає кримінальну справу саме по цій землі, а Ладижинський міський суд скасував десятки державних актів та виніс окремі ухвали в яких зобов’язав міську раду прийняти міри щодо недопущення таких порушень.

В любому випадку прийняте рішення слід оцінювати позитивно, позаяк в місті з’являється нова житлова зона для забудови, а учасники АТО по заслузі отримають обіцяну землю без тих проблем, які виникають в учасників АТО в інших регіонах.
29 липня 2015 | | Автор:Arhip | Переглядів: 491 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль