блоги Ладижина

Блоги Ладижина
2 марта 2017

Розпаювання по- четвертинівськи. Кого кришує тростянецька влада?!

Публікуємо документи, які показують, як відбувається розпаювання в Україні на прикладі села Четвертинівка Тростянецького району. Суть конфлікту між власниками земельних і майнових паїв та СТОВ ім. Б. Хмельницького пана Ровишина проста, як двері.
Власники земельних і майнових паїв, учасники ГО "Четвертинівська громадська рада" вирішили створити власний кооператив. З цією метою люди вирішили свої земельні та майнові паї забрати з користування СТОВ ім. Б. Хмельницького та внести в якості внеску в новостворений кооператив. Але пан Ровишин і його СТОВ не бажають цього робити і не віддають людям їх майно. Судові інстанції та правоохоронні органи в цьому ніяк не допомагають, тому ГО "Четвертинівська громадська рада" вимушена використовувати інші форми впливу, такі як акції протесту, яких було вже багато за останній рік.
Під час останньої зустрічі за участю Тростянецької РДА, СТОВ ім. Б. Хмельницького та ГО "Четвертинівська громадська рада" було досягнуто начебто мирної домовленості, тобто майно буде передано мирно людям.
Але так сталось, що пан Ровишин демонтував всі металеві споруди та приладдя з двох ферм, все вивіз на свою територію та передав людям наполовину знищені дві ферми. По цим фактам відкриті кримінальні провадження, а слідство ведуть обласні слідчі.
Ми не прагнемо отримати майно пана Ровишина. Ми вимагаємо нам віддати своє майно, не чуже. Тому підемо до кінця!

2322_img_0253.jpg (133.28 Kb)3819_img_0254.jpg (225.82 Kb)2368_img_0255.jpg (197.79 Kb)3708_img_0256.jpg (182.88 Kb)9220_img_02.jpg (202.83 Kb)9764_img_0258.jpg (196.37 Kb)3771_img_0259.jpg (180.93 Kb)5963_img_0260.jpg (104.29 Kb)7706_img_0261.jpg (113.71 Kb)95_img_0262.jpg (122.5 Kb)6724_img_0263.jpg (120.73 Kb)
Коментарі:

3.03.2017 - 00:47 #1aleksandr
Цей приклад треба поширити по всій Україні !!! Молодець Сухопара ! Четвертиніка селян , а не ділків які набивають кармани за рахунок селян !!!
4.03.2017 - 10:48 #2nina
Мабуть Ровишин гадає, що він буде жити завжди. Всі помирають. І Лєнін, і Сталін, і навіть, МАО ЦЗЕ ДУН. А нащадки пустять все по вітру. Бога б побоявся.

    Додайте коментар:

 
Ім'я (обов'язково)
Email: (обов'язково)
captcha

Теги форматування

Смайли
 
 

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:


Автори