Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Скандалы, Топ 3-А, Кримінал, Топ-5 Справа про закриття нічної аптеки. Боротьба з бізнесом прододовжується.

Справа про закриття нічної аптеки. Боротьба з бізнесом прододовжується.

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/article30255.jpgЯк ми вже повідомляли, міський голова Валерій Коломєйцев та Ладижинська міська рада ініціювали судовий процес за знесення прибудови до нічної аптеки, яка працює в центрі міста. Але судовою справою влада не обмежилась і ініціювала відкриття кількох кримінальних проваджень щодо власників аптеки.

Одне із відкритих кримінальних проваджень було закрито, але оскаржити через суд постанову слідчого виконкому не вдалось. Суд не знайшов достатніх підстав для скасування постанови.

На цьому представники виконкому не зупинились та звернулись із заявою про відкриття кримінального провадження до начальника Ладижинського відділення поліції про скоєння злочину передбаченого ст. 367 КК України службовими особами Державної служби України з лікарських засобів або її територіальних органів.

В заяві представники виконкому вказали, що працівники Державної служби України з лікарських засобів мали здійснити обов'язкову перевірку відповідності матеріально-технічної бази аптеки характеристикам, заявленими у поданих підприємцем документах для одержання ліцензії, але цього не зробили.

У встановлений законодавством строк в поліції заяву не було внесено в Єдиний реєстр досудових розслідувань, а тому було подано скаргу в суд, який в результаті її частково задовольнив.

«Зобов'язати компетентних осіб Ладижинського відділення Бершадського відділу ГУ Національної поліції у Вінницькій області внести відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за заявою Виконавчого комітету Ладижинської міської ради № 2-20-1058 від 28.03.2017 року про вчинення кримінального правопорушення», - вказано в ухвалі суду.

Отже, найближчим часом ладижинські поліцейські мають відкрити кримінальне провадження та провести досудове розслідування щодо чиновників Державної служби України з лікарських засобів.

Як бачимо, наміри міського голови та виконкому закрити нічну аптеку досить серйозні, то ж передбачається, що боротьба за закриття аптеки ще попереду.
20 квітень 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 2556 Коментарів: 1
aleksandr
Написав: aleksandr 15.05.2017 - 13:27
Рудий жил , Рудий жыв , Ржавий будет жить...Мерські абіції "сварного".....

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль