Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Скандалы, Топ 3-А, Кримінал, Топ-5 Справа про закриття нічної аптеки. Боротьба з бізнесом прододовжується.

Справа про закриття нічної аптеки. Боротьба з бізнесом прододовжується.

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/article30255.jpgЯк ми вже повідомляли, міський голова Валерій Коломєйцев та Ладижинська міська рада ініціювали судовий процес за знесення прибудови до нічної аптеки, яка працює в центрі міста. Але судовою справою влада не обмежилась і ініціювала відкриття кількох кримінальних проваджень щодо власників аптеки.

Одне із відкритих кримінальних проваджень було закрито, але оскаржити через суд постанову слідчого виконкому не вдалось. Суд не знайшов достатніх підстав для скасування постанови.

На цьому представники виконкому не зупинились та звернулись із заявою про відкриття кримінального провадження до начальника Ладижинського відділення поліції про скоєння злочину передбаченого ст. 367 КК України службовими особами Державної служби України з лікарських засобів або її територіальних органів.

В заяві представники виконкому вказали, що працівники Державної служби України з лікарських засобів мали здійснити обов'язкову перевірку відповідності матеріально-технічної бази аптеки характеристикам, заявленими у поданих підприємцем документах для одержання ліцензії, але цього не зробили.

У встановлений законодавством строк в поліції заяву не було внесено в Єдиний реєстр досудових розслідувань, а тому було подано скаргу в суд, який в результаті її частково задовольнив.

«Зобов'язати компетентних осіб Ладижинського відділення Бершадського відділу ГУ Національної поліції у Вінницькій області внести відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за заявою Виконавчого комітету Ладижинської міської ради № 2-20-1058 від 28.03.2017 року про вчинення кримінального правопорушення», - вказано в ухвалі суду.

Отже, найближчим часом ладижинські поліцейські мають відкрити кримінальне провадження та провести досудове розслідування щодо чиновників Державної служби України з лікарських засобів.

Як бачимо, наміри міського голови та виконкому закрити нічну аптеку досить серйозні, то ж передбачається, що боротьба за закриття аптеки ще попереду.
20 квітень 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 2274 Коментарів: 1
aleksandr
Написав: aleksandr 15.05.2017 - 13:27
Рудий жил , Рудий жыв , Ржавий будет жить...Мерські абіції "сварного".....

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль