Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Скандалы, Топ 3-А, Кримінал, Топ-5 Справа про закриття нічної аптеки. Боротьба з бізнесом прододовжується.

Справа про закриття нічної аптеки. Боротьба з бізнесом прододовжується.

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/article30255.jpgЯк ми вже повідомляли, міський голова Валерій Коломєйцев та Ладижинська міська рада ініціювали судовий процес за знесення прибудови до нічної аптеки, яка працює в центрі міста. Але судовою справою влада не обмежилась і ініціювала відкриття кількох кримінальних проваджень щодо власників аптеки.

Одне із відкритих кримінальних проваджень було закрито, але оскаржити через суд постанову слідчого виконкому не вдалось. Суд не знайшов достатніх підстав для скасування постанови.

На цьому представники виконкому не зупинились та звернулись із заявою про відкриття кримінального провадження до начальника Ладижинського відділення поліції про скоєння злочину передбаченого ст. 367 КК України службовими особами Державної служби України з лікарських засобів або її територіальних органів.

В заяві представники виконкому вказали, що працівники Державної служби України з лікарських засобів мали здійснити обов'язкову перевірку відповідності матеріально-технічної бази аптеки характеристикам, заявленими у поданих підприємцем документах для одержання ліцензії, але цього не зробили.

У встановлений законодавством строк в поліції заяву не було внесено в Єдиний реєстр досудових розслідувань, а тому було подано скаргу в суд, який в результаті її частково задовольнив.

«Зобов'язати компетентних осіб Ладижинського відділення Бершадського відділу ГУ Національної поліції у Вінницькій області внести відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за заявою Виконавчого комітету Ладижинської міської ради № 2-20-1058 від 28.03.2017 року про вчинення кримінального правопорушення», - вказано в ухвалі суду.

Отже, найближчим часом ладижинські поліцейські мають відкрити кримінальне провадження та провести досудове розслідування щодо чиновників Державної служби України з лікарських засобів.

Як бачимо, наміри міського голови та виконкому закрити нічну аптеку досить серйозні, то ж передбачається, що боротьба за закриття аптеки ще попереду.
20 квітень 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 515 Коментарів: 1
aleksandr
Написав: aleksandr 15.05.2017 - 13:27
Рудий жил , Рудий жыв , Ржавий будет жить...Мерські абіції "сварного".....

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? Судова влада. Суд у справі Бахтемірова. Судова влада. Суд у справі Бахтемірова. Ладижинську громадську раду було ініційовано в Глобальному договорі ООН Ладижинську громадську раду було ініційовано в Глобальному договорі ООН Депутатська комісія від 6 липня 2017 року Депутатська комісія від 6 липня 2017 року В Лукашівці ініціювали створення громадської організації «Зелена Січ» В Лукашівці ініціювали створення громадської організації «Зелена Січ» зловживання та несправедливість ДТЕК зловживання та несправедливість ДТЕК «Новини Ладижина» провели квест на міському ринку та автовокзалі «Новини Ладижина» провели квест на міському ринку та автовокзалі «Новини Ладижина» спільно з Народним центром екологічного контролю запустили екологічний сайт «Новини Ладижина» спільно з Народним центром екологічного контролю запустили екологічний сайт  Новини Ладижина спільно з «Ладижин -2030» запустили новий інтернет-проект Новини Ладижина спільно з «Ладижин -2030» запустили новий інтернет-проект Громадськість Ладижина взяла участь у виїзних семінарах з сільських практик на Західній Україні Громадськість Ладижина взяла участь у виїзних семінарах з сільських практик на Західній Україні Ладижин відвідав відомий політик Олег Тягнибок Ладижин відвідав відомий політик Олег Тягнибок

Логін
Пароль