Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Топ 3-А, Скандалы, Влада, Топ-5 Депутати ліквідують єдину в місті нічну аптеку

Депутати ліквідують єдину в місті нічну аптеку

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/7683_businessman_poor_76w14_bp-pic452-452x452-518.jpg

Три місяці надано власнику ладижинського магазину «Київстар» на демонтаж незаконної прибудови до торгівельного закладу у якій на даний час працює цілодобова аптекаДепутати Ладижинської міської ради прийняли рішення змусити власника магазину «Київстар», що на вулиці Будівельників, знести незаконну прибудову до магазину у якій на даний час працює аптека.

Питання демонтажу незаконно побудованої аптеки було внесене до порядку денного 3-ї позачергової сесії Ладижинської міської ради за ініціативи міського голови Валерія Коломєйцева.

Як з'ясувалось, під час будівництва громадської вбиральні, неподалік якої і розташований згаданий магазин, міська влада звернулась до власника з проханням допомогти підключити електрокомунікації через його заклад. При цьому мер підкреслив, що всі роботи мали проводитися виключно бюджетним коштом.

Але, підприємець на зустріч піти не захотів. Після цього, з’ясувалось, що аптека, яка вже кілька років працює у прибудові до магазину, знаходиться там абсолютно незаконно.

- Я пішов і подивився, що там відбувається. І що я побачив? Незаконна прибудова, яка стоїть на трубах і незаконно працює там аптека. А згідно проекту там має бути вхід, - розповідає міський голова.

Мер Ладижина наголошує, що у всьому має бути порядок і закон має бути один для всіх. А отже, у підприємця є три місяці на те, щоб розібрати незаконну аптеку. В інакшому випадку справа буде передана до суду.

- Справа не втому, що він дав дозвіл, чи не дав, причина – треба жити по нормальному, по закону, - говорить Коломєйцев. – Ну хіба це прикрашає місто, коли на трубах стоїть незаконне приміщення?

Дехто з депутатів, бува, хтів заступитись за аптеку, адже вона єдина у місті працює цілодобово. Та міський голова зауважив, що цю проблему можна вирішити іншим шляхом. Тому, того дня, на сесії, було прийняте ще одне рішення. Відтепер, на цілодобову роботу буде переведена комунальна аптека, що розташована у міській лікарні.
25 січень 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 950 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль