Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Топ 3-А, Скандалы, Влада, Топ-5 Депутати ліквідують єдину в місті нічну аптеку

Депутати ліквідують єдину в місті нічну аптеку

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/7683_businessman_poor_76w14_bp-pic452-452x452-518.jpg

Три місяці надано власнику ладижинського магазину «Київстар» на демонтаж незаконної прибудови до торгівельного закладу у якій на даний час працює цілодобова аптекаДепутати Ладижинської міської ради прийняли рішення змусити власника магазину «Київстар», що на вулиці Будівельників, знести незаконну прибудову до магазину у якій на даний час працює аптека.

Питання демонтажу незаконно побудованої аптеки було внесене до порядку денного 3-ї позачергової сесії Ладижинської міської ради за ініціативи міського голови Валерія Коломєйцева.

Як з'ясувалось, під час будівництва громадської вбиральні, неподалік якої і розташований згаданий магазин, міська влада звернулась до власника з проханням допомогти підключити електрокомунікації через його заклад. При цьому мер підкреслив, що всі роботи мали проводитися виключно бюджетним коштом.

Але, підприємець на зустріч піти не захотів. Після цього, з’ясувалось, що аптека, яка вже кілька років працює у прибудові до магазину, знаходиться там абсолютно незаконно.

- Я пішов і подивився, що там відбувається. І що я побачив? Незаконна прибудова, яка стоїть на трубах і незаконно працює там аптека. А згідно проекту там має бути вхід, - розповідає міський голова.

Мер Ладижина наголошує, що у всьому має бути порядок і закон має бути один для всіх. А отже, у підприємця є три місяці на те, щоб розібрати незаконну аптеку. В інакшому випадку справа буде передана до суду.

- Справа не втому, що він дав дозвіл, чи не дав, причина – треба жити по нормальному, по закону, - говорить Коломєйцев. – Ну хіба це прикрашає місто, коли на трубах стоїть незаконне приміщення?

Дехто з депутатів, бува, хтів заступитись за аптеку, адже вона єдина у місті працює цілодобово. Та міський голова зауважив, що цю проблему можна вирішити іншим шляхом. Тому, того дня, на сесії, було прийняте ще одне рішення. Відтепер, на цілодобову роботу буде переведена комунальна аптека, що розташована у міській лікарні.
25 січень 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 921 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль