Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Скандалы, Кримінал Місцева влада намагається притягнути до кримінальної відповідальності власників аптеки

Місцева влада намагається притягнути до кримінальної відповідальності власників аптеки

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/4583_catuse_pravo_ru.jpgЯк ми вже повідомляли, міський голова Валерій Коломєйцев та Ладижинська міська рада ініціювали судовий процес за знесення прибудови до нічної аптеки, яка працює в центрі міста.

Справа набула розголосу, позаяк аптека, яка працює в центрі міста в двоповерховій будівлі по вулиці Будівельників є диною нічною аптекою в місті. Формальним приводом для цього стало те, що прибудова до аптеки є незаконною, оскільки побудована з порушенням будівельного законодавства. Але дійсною причиною називалось те, що власник аптеки відмовився підключити громадську вбиральню до комунікацій.

Як виявилось, судовою справою за знесення прибудови до аптеки, яка знаходиться в провадженні Господарського суду Вінницької області, місцева влада не обмежилась. Крім судової справи владою було ініційовано відкриття кримінального провадження, і не одного. (До речі, зразок послуг детективного агентства представлено на сайті оперативно-пошукового бюро - Перейти на сайт)

Нашому ресурсу стало відомо про те, що у провадженні слідчого Ладижинського відділення поліції Бершадського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Вінницькій області перебувало кримінальне провадження, внесене до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 12016020070000040 від 03.02.2016 року відносно підприємця, який вніс завідомо неправдиві відомості в п. 2.8. додатку 10 наказу МОЗ України №723 від 31.10.2011 року «Про затвердження ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва лікарських засобів, оптової, роздрібної торгівлі лікарськими засобами» щодо загальної площі аптеки, розташованої в торгово офісній будівлі за адресою: м. Ладижин, вул. Будівельників, 17а.

2 липня минулого року кримінальне провадження було закрито, але постанову про закінчення кримінального провадження було надіслано в виконком Ладижинської міської ради в лютому місяці цього року. Цю постанову виконком намагався оскаржити, але суд відмовив у задоволенні скарги та залишив постанову про закриття в силі. Апеляційний суд, куди було подано апеляцію, відмовив виконкому міської ради в її задоволенні.

Але це не єдине кримінальне провадження, яке було ініційоване місцевою владою Ладижина проти власників аптеки. За фактом самочинного будівництва прибудови аптеки до приміщення «Київстар» окремо внесена відповідна інформація до ЄРДР. Саме в тому кримінальному провадженні на сьогодні перевіряється законність прибудови.
7 квітень 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 2726 Коментарів: 1
Написав: fenix 10.04.2017 - 08:37
"Але дійсною причиною називалось те, що власник аптеки відмовився підключити громадську вбиральню до комунікацій". Таку причину назвав міський голова. Але дійсною причиною є те, що власники відмовилися виконати обіцянку і не віддали в якості відкату 25% прав на будівлю.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі

Логін
Пароль