Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Скандалы, Кримінал Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського

Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського

7545_image002.jpg (5.21 Kb)
«Новини Ладижина» неодноразово повідомляли про перебіг скандальної кримінальної справи по обвинуваченню громадського активіста Олександра Чайковського в розповсюдженні наркотиків.

Нагадаємо, що Олександра Чайковського було затримано в липні 2014 року та пред’явлено обвинувачення в розповсюдженні наркотиків. І Олександр Чайковський і наш ресурс відразу кримінальну справу назвали замовною та сфальшованою, а підтримати пана Чайковського під міський відділ міліції прийшли навіть учасники Народної самооборони міста Ладижин, де відбулась сутичка з працівниками міліції.

6 січня Ладижинський міський суд виніс виправдальний вирок суду та зняв всі обвинувачення з пана Чайковського, але прокуратура подала апеляцію на вирок суду. То ж було потрібно дочекатись рішення суду апеляційної інстанції, щоб робити остаточні висновки.

В п’ятницю 24 –го листопада Апеляційний суд Вінницької області після довготривалої перерви, викликаної затягуванням справи прокуратурою, все ж таки виніс рішення та залишив в силі вирок Ладижинського міського суду.

Про це повідомив на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» Олександр Чайковський та голова Вінницького осередку партії пенсіонерів України Віктор Малиновський.

В свою чергу Олександр Чайковський заявив про те, що збирається ініціювати питання про притягнення до відповідальності працівників правоохоронних органів, які брали участь в процесуальних діях по його кримінальній справі, а це працівники Ладижинського міського відділення поліції, Бершадської місцевої прокуратури та обласного управління поліції.

Згадаємо, що це не перша сфальшована кримінальна справа ладижинськими правоохоронцями. В 2013 році було відкрито також кримінальну справу щодо нашого інтернет-ресурсу за замовленням одного із ладижинських підприємств. Але згодом кримінальну справу було закрито після чого відбувалось переслідування в судах з цивільними позовами на пів мільйона гривень. До речі, свідком в судах по цій справі виступив Олександр Чайковський.

В свою чергу наш ресурс буде слідкувати за тим, чи буде когось із правоохоронців притягнено до відповідальності за незаконне притягнення до кримінальної відповідальності Олександра Чайковського.
26 листопада 2017 | | Автор:news | Переглядів: 134 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької

Логін
Пароль