Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Скандалы, Кримінал, Відео, Топ-5 Суд виправдав громадського активіста Олександра Чайковського, якого звинуватили в розповсюдженні наркотиків

Суд виправдав громадського активіста Олександра Чайковського, якого звинуватили в розповсюдженні наркотиків

7417_15941238_1359935034037525_9001139944551058031_n.jpg (45.46 Kb)6 січня Ладижинський міський суд виніс вирок у скандальній справі по обвинуваченню громадського активіста Олександра Чайковського. Про це повідомляє кореспондент "Новин Ладижина", який був присутній при оголошенні рішення суду. Під час оголошення вироку суду підтримати громадського активіста прийшли учасники ГО "Ладижинська громадська рада".

Нагадаємо, що профпілковий активіст Олександр Чайковський був арештований в липні 2014 року по обвинуваченню в розповсюдженні наркотичних засобів. Цю справу громадські активісти Ладижина назвали замовною, а в день арешту під стінами міського відділу міліції відбулась навіть сутичка між учасниками Народної самооборони міста Ладижин та міліціянтами, які вимагаи пояснень від начальника міліції.

Вироком суду Олександра Чайковського було виправдано по всім пунктам звинувачення. Рішення у цій складній справі виніс молодий суддя Корнієнко, який повністю спростував всі пункти обвинувачення прокуратури та визнав, що дії правоохоронців були провокативними з точки зору рішень Європейського суду з прав людини. Процесуальних порушень у справі було допущено десятки, про кожне з яких суддя надав окремі мотивовані висновки.

На подачу апеляції на вирок суду у сторін по справі є 30 днів, тому вирок суду ще не набув законної сили.

На своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук Олександр Чайковський подякував всім, хто підтримував його в ці два з половиною років, коли тривало слідство та судовий розгляд справи.

"Хочу висловити подяку своїм друзям , які не продаються і завжди підримували мене... Це на сам перед Ладижинській Громадській Раді , Самообороні м. Ладижин. Всеукраїнській незалежній профспілці "Трудящі" , Вінницькій та Харьківській правозахисним групам. Дякую також американській , іспанській діаспорі... Дякую , що ви зі мною на одній стороні барикади проти свавілля ОЛІГАРХАТУ !!! Андрій Скакодуб , Віталій Сутик , Лена Червончук , Юрій Нагорний , Світлана Побережець , Яніна Смелянська , Ігор Попенко , Андрій Бондаренко , адвокат Сергій Клінчиков , Діана Стасюк , Тіна Соболівка..", - зазначив Олександр Чайковський.

Для бажаючих ознайомитись з повним текстом вироку суду, ми надаємо таку можливість, оскільки оголошення вироку суду ми записали на відео.

13 січень 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 2739 Коментарів: 1
aleksandr
Написав: aleksandr 14.01.2017 - 16:53
Гирба , Соловейчук , Гончарук , Бабій , Лаврук та К.0. Сухарики вже насушили ? Сушіть... В тюрьмі рябівські пайки не дадуть...

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі

Логін
Пароль