блоги Ладижина

Блоги Ладижина
Ладижинська громадська рада 27 апреля 2014

Кандидат на посаду міського голови вимагає спростування

Громадська організація «Ладижинська громадська рада» вчора отримала через електронну пошту лист від адвокатського об’єднання «Фортеця» з вимогою спростувати недостовірну інформацію, яка посягає на честь, гідність та ділову репутацію Юрченка Василя Анатолійовича.


Адвокатська контора мотивує необхідність спростування недостовірної інформації тим, що 26 квітня 2013 року на інтернет-ресурсі «Новини Ладижина» було розміщено статтю «Син начальника пенсійного фонду та колишній Ладижинський суддя – учасники квартирної мафії?».
Адвокатська контора та Василь Юрченко вважають, що інформація, поширена в даній статті є недостовірною, а тому від громадської організації «Ладижинська громадська рада» вимагають спростування даної інформації.
Громадська організація «Ладижинська громадська рада» не є автором вказаного матеріалу, тобто не є джерелом поширення можливо недостовірної інформації, а тому ніяким чином не може нести відповідальність за достовірність та обґрунтованість вказаного матеріалу, позаяк відповідальність повинні нести автори матеріалу та інтернет-ресурс, який поширив вказаний матеріал.
Але враховуючи, що Василь Юрченко є кандидатом на посаду міського голови і поширена інформація може плинути на результати передвиборчої кампанії ми вирішимо питання про зняття матеріалу з ресурсу разом з власниками інтернет-ресурсу «Новини Ладижина».
Також ми публікуємо повний текст звернення адвокатської контори.

http//lad.vn.ua/blog/uploads/images/autors/9267_izobrazhenie_002.jpg

http//lad.vn.ua/blog/uploads/images/autors/7901_izobrazhenie_003.jpg
Коментарі:

27.04.2014 - 23:07 #1антифашист
Цікаво.а матеріли інтернет видання свобода житомира.яка помістила матеріал про юрченка.якщо неправдиві чому не були опротестовані?????
28.04.2014 - 00:23 #2Стас
Та хто той матеріал річної давнини памятає? Ну правда Скакодуб як юрист мав би знати що неперевірені матеріали нехер друкувати. Але це показує його професійні здібності. Мене цікавить, чому в цьому листі все надруковано, а от дата написана від руки. От цікаво мені і все .
28.04.2014 - 15:19 #3Адвокат
Матеріал, який був поширений в інтернеті, не відповідає дійсності. А тому його оскаржують і вимагають прибрати зі всіх інтернет-ресурсів. Проти псевдо-журналіста Віктора Котенка порушена кримінальна справа. Віктор Котенко за гроші розміщує резонансні матеріали, для того, щоб потім за гроші їх знімати зі свого ресурсу. Зрозуміло, що це вимагання грошей. В той же час він просить політичного притулку, дивись відео http://www.youtube.com/watch?v=0bZtxUPaXAk але ніхто йому того притулку не дає, бо аферист... У випадку з Юрченко, то це був замовний матеріал з боку рейдерів, які мали бажання через підробні документи відібрати у забудовника квартири. Але, слава Богу, цього не сталось. Прикро, що дуже часто інтернет-ресурси не несуть відповідальності за зміст матеріалів та коментарів, тим самим можуть ппринижувати честь і гідність чесних людей.
28.04.2014 - 23:12 #4fog
Вася зможе пояснити, як опинилась гуманітарка для дітей сиріт у ладижинських школярів? А Курочка та Горбатюк покривають факт крадіжки допомоги сиротам. ГАНЬБА!!!!!
9.01.2022 - 22:10 #5Cikutakaw
14.01.2022 - 10:15 #6Cikutakaw

    Додайте коментар:

 
Ім'я (обов'язково)
Email: (обов'язково)
captcha

Теги форматування

Смайли
 
 

Коментарі

Мой ответ или вся правда о феврале прошлого года
18.06.2022 RichardExhAl: No sois derecho. Soy seguro. Discutiremos. Escriba...
Автобіографічні довідки
11.02.2022 Clintonzoode: I like this website so much, saved to my bookmarks...
Захистимо рідне місто Ладижин від забруднення хімічними джерелами струму».
06.01.2022 Adamvzh: Где Вы ищите свежие новости?
Лично я читаю и довер...
Троянда і Дубрава продовжують зливати каналізаційні стоки.
23.06.2020 EugeniaBaphy: Еженедельная газета «Пражский телеграф», ежемесячн...
Троянда і Дубрава продовжують зливати каналізаційні стоки.
18.06.2020 EugeniaBaphy: Еженедельная газета «Пражский телеграф», ежемесячн...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:


Автори