Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство, Вибори мера Ладижина, Топ-5 В Ладижині стартувало перших три кандидати на посаду міського голови

В Ладижині стартувало перших три кандидати на посаду міського голови

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/trenynh_zosh_32.jpg
Вчора 26 квітня о 13.00 відбулось засідання територіальної виборчої комісії на якому головним питанням була реєстрація в якості кандидатів на посаду міського голови ладижинців, які першими подали документи.

Після недовгих дебатів комісія вирішила зареєструвати трьох кандидатів, одному кандидату поки що не пощастило, ним вивівся Богдан Михайлишин, заступник директора Ладижинської ТЕС, який не сплатив до цього часу грошову заставу, а тому його поки що не зареєстрували.

Було зареєстровано Василя Анатолійовича Юрченка, Андрія Миколайовича Сандуляка та Юрія Васильовича Підвашецького, які вже мають можливість в повній мірі займатись агітацією.

Василь Юрченко проживав довгий час за межами міста Ладижин і є сином начальника Пенсійного фонду України у м. Ладижин Анатолія Юрченка.

Юрій Підвашецький є активним учасником майдану і є сином депутата Ладижинської міської ради від партії «ВО «Батьківщина» Василя Підвашецького.

Андрій Сандуляк є начальником відділення механізації сільського господарства Ладижинського аграрного коледжу, 9 років поспіль є учасником місцевого Руху і представляє Ладижинський аграрний коледж, який його висунув на зборах трудового колективу на посаду міського голови міста Ладижин.
27 квітень 2014 | | Автор:Arhip | Переглядів: 998 Коментарів: 7
Написав: Sandra 30.04.2014 - 00:07
А хто з цих хлопців був на Майдані в Києві, чи принаймі на Ладижинському майдані? Де вони були, коли людей убивали?
Написав: Стас 30.04.2014 - 00:13
Sandra, а хіба головний і єдиний критерій на посаду міського голови це присутність на Майдані? Я думав інші якості важливі для керування містом.
Написав: Sandra 30.04.2014 - 00:22
Стас, це не головний критерій, але і не останній. Хто не був на Майдані, той не зможе зрозуміти, що потрібно міняти, за що люди стояли і т.д. Просиділи біля телевізора на теплому дивані, а тепер повилазили?
Написав: Viktor 30.04.2014 - 01:44
Sandra,
майдан стоил украине крыма, и судя по всему, востока, вам все еще мало?
Написав: Стас 30.04.2014 - 08:54
Sandra, а як визначити чи була людина на Майдані? Зараз всі будуть бити себе в груди, що під кулями ризикували своїм життям заради громали міста.
Написав: убий у собi москаля 30.04.2014 - 08:55
Viktor, кто готовил слив Крыма? Разве не такие как Коломейцев?
Почему в Ладыжине, на почте, в подвальном помешении ликвидирован склад хранения НЗ и спецсредств для защиты населения в случае ЧП или войны?
За правления Коломейцева был подписан договор о сотруднечестве с военпромом РФ и этот склад был уничтожен. Этот бывший склад виден из окна штаба Партии Регионов (бывшем оружейном магазине), и был все время взят на государственную централизованную охрану.
При нем не стало не охраны не склада. За 12 лет грабежа мы перешли от здравого смысла благополучия к высадки двух доллоровых тульпов. Ними и будем защищать жителей города в случае ЧП. При Коломейцеве также были заброшены школьные классы НВП и подвальные тиры в школах. Правда тир в Губнику для стрельбы лафетным оружиями он строил для БИГ БОСС туристов.
И Viktor, что за нелепость? Майдан разве с стоял за то чтобы отдать Крым? Майдан сначало, пока не разогнали студентов, стоял за то что бы не отдать русским в стойло всю Украину.
Написав: Павло 30.04.2014 - 11:42
убий у собi москаля, Який-же ти придурок! Я просто в шоці! Убий себе ...

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль