Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство, Вибори мера Ладижина, Топ-5 Обираючи мера Ладижина обираємо наше майбутнє

Обираючи мера Ладижина обираємо наше майбутнє

28 квітня, на Головній площі Ладижина відбулося народне Віче, на яке щопонеділка традиційно збираються активісти нашого міста.
Як відомо, Україна стоїть на межі розколу, в любий час може розпочатися війна, тому питання політичної обстановки в країні є дуже болючим. Представник Ладижинського штабу допомоги Майдану Юрій Нагорний, розповів присутнім про свою подорож на східну Україну та враження від побаченого. За його словами, на сході є люди, які підтримують Путіна і вірять, що він зможе покращити їхнє життя, але на щастя таких небагато. Потрібно вірити, що здоровий глузд переможе і на Україні воцариться довгоочікуваний мир.
Крім політичної обстановки в країні, не оминули увагою і головну подію нашого міста – вибори міського голови. Адже, як відомо, виборча компанія стартувала і вже є перші зареєстровані кандидати.
Щоб поспілкуватися з людьми та ознайомити їх зі своєю виборчою програмою, на мітинг завітали два претенденти на посаду міського голови міста Ладижина – Андрій Сандуляк та Юрій Підвашецький.
Зі слів Юрія Підвашецького, він перший зареєструвався на вибори міського голови.
- Мені 43 роки, все життя прожив в Ладижині. Мій батько Василь Захарович є депутатом Ладижинської міської ради. Починав свою трудову діяльність на щебзаводі, працював на ферментному, Ладижинській ТЕС, був приватним підприємцем - виготовляв меблі, але вимушений був покинути цю діяльність через те, що вона не приносила прибутку.
Встиг попрацювати і на славнозвісній Нашій Рябі. Працюючи на підприємстві та побачивши все з середини зрозумів, що там до курей краще відношення чим до людей, бо кожна курка приносить 1 долар доходу
, - розповідає пан Юрій.
Свою роботу Юрій Підвашецький планує розпочати з чистки влади.
- Люди, які в нашому місті мають доступ до бюджету, покупають машини, будують хати. Всі знають, що вони розкрадають кошти, але доказів цьому немає.
Пан Юрій вважає, що використання бюджету повинно бути прозорим і відкритим для людей, лише так можна домогтися припинення розкрадання коштів.
Як вже повідомлялося, на посаду міського голови висунув свою кандидатуру молодий перспективний викладач, завідувач відділенням механізації Ладижинського коледжу – Андрій Сандуляк.
Слід зазначити, що бажання Андрія Сандуляка балотуватися на пост мера стовідсотково підтримали його колеги по роботі, а також керівництво партіі «Народний рух України», членом якої пан Андрій є вже 9 років. Але, незаважаючи на свою приналежність до партіі, Андрій Сандуляк вирішив балотуватися як мажоритарщик.
- Народився я в Крижопільському районі село Куниче, 27 жовтня 1981 року, - розповідає Андрій Сандуляк. - В Ладижин приїхав в 1997 році, закінчив коледж і залишився на роботу, закінчив університет і магістратуру.
І коледж, і університет, і магістратуру я закінчив з відзнакою. Освіту здобув своїми руками, своїми силами і своїм розумом. На сьогоднішній день працюю в коледжі.

Виборча програма Андрія Сандуляка, охоплює всі можливі та ключові моменти в місті на які потрібно звернути увагу.
Пан Андрій вважає, що міський голова має звітувати перед громадою про виконану роботу щокварталу, а не раз у рік. Люди повинні знати, на що витрачаються бюджетні кошти і мають бути впевнені, що кожна копійка витрачена на покращення життя громади.
Крім того, кандидатом розроблено багато важливих для Ладижина програм, які спрямовані на розвиток нашого міста. Серед них – реконструкція лікарні, програма «Теплий клас», створення при кожній школі оранжереї, яка не лише дасть можливість забезпечити учнів свіжими овочами та зеленню, але й прищепить дітям любов до рослинництва.
Важливою є програма забезпечення Ладижина якісною питною водою, адже та що тече з кранів хоча і придатна до вживання, має дуже погану якість.
Також розроблений план по асфальтуванню доріг у місті, багато проблем накопичилося в Губнику та Лукашівці.
Отже, Андрій Сандуляк знає як домогтися покращення життя в нашому місті. Молодий, впевнений у своїх силах кандидат маючи незаплямовану репутацію відкрито дивиться у майбутнє. На вибори він йде не з пустими обіцянками, а з сильною, грамотно розробленою програмою, адже все що він робить у своєму житті він робить на відмінно.
Йдучи на вибори не забувайте, що ви обираєте не мера ви обираєте своє майбутнє і майбутнє нашого міста.
2005_img_0595.jpg (78.26 Kb)8237_img_0593.jpg (82.14 Kb)9807_img_0594.jpg (78.77 Kb)0779_img_0592.jpg (90.71 Kb)0112_img_0590.jpg (101.47 Kb)3835_img_0584.jpg (91.38 Kb)9086_img_0583.jpg (98. Kb)1066_img_0569.jpg (118.25 Kb)9751_img_0568.jpg (113.37 Kb)6965_img_0565.jpg (90.76 Kb)7758_img_0560.jpg (103.34 Kb)
29 квітень 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 1336 Коментарів: 9
Написав: pasa28 30.04.2014 - 12:05
Я так розумію це реклама Сандуляка Андрія.))))) ПИТАННЯ до нього :
- по шкільним оранжереям - ви рахували скільки буде коштувати міському бюджету опалення оранжерей.
- по якості води - для того щоб підвищити її якість необхідно провести реконструкцію фільтрів - яка орієнтована цифра цих робіт.
Підтримую думку що мер міста повинен звітувати щокварталу.
Написав: Sandulyak 30.04.2014 - 16:11
pasa28 дякую за питання. Ще раз наголошую на тому, що кожен пункт моєї передвиборчої програми обгрунтований.
1. Для оплення оранжерей і не тільки планується використовувати альтернативні джерела опалення, наприклад, котли на щепі (бачив їх застосування на власні очі, як для опалення приватних будинків так і промислових будівель) avtonomnoeteplo.ru/otopitelnye_kotly/203-kotly-na-schepe-i-opilkah.html
2. Для підвищення якості питної води планується реалізувати програму "Третій кран в кожну квартиру" для прикладу 3kran.ru/proekt-tretiy-kran. Знаю в Ладижині людину, яка давно працює над цим питанням і зможе його реалізувати.
Написав: олЭг 30.04.2014 - 18:17
Крым-Россия! Кличко в очко!
Написав: антифашист 30.04.2014 - 23:39
Sandulyak, а хто на це все гроші дасть теж в курсі??? Ніна кіоск продасть?
Написав: nina 1.05.2014 - 14:02
Гроші на все це, можна в рудого конфіскувати, за 13 років він їх накрав стільки, що ще щось крім запропонованого всіма кандидатами разом вистачить!2 Ковчега,маєток в Тайланді, квартири в Київі, санаторій в Моршині, та дуже дорогі сафарі в Африці та полювання на Камчатці. І це тільки те про що не говоре, хіба що дурний, або ледачий. Скількі ще не з ясованого.
Написав: Ванчо 1.05.2014 - 23:15
а нину все жаба давит,он смог и молодец.
а к сандуляку скажу так мужик не плохой но ничего толком не добившись рваться в меры дохлый номер и по поводу воды что б ее сделать качественной нужно для начала трубы ржавые поменять в домах и по городу а это милионы...
Написав: Arhip 1.05.2014 - 23:40
Концепція третього крану в кодну квартиру, -це проект ладижинськеої громадської ради. тут концепціфя полягає в тому, що очищення води проходить на стояку в будинку за бюжанням жильців. тобто ми не робимо реконструкцію на 40-50 мільйонів гривень, а робмо очищення води на ківлька тисяч гривень за бажанням людини. Таким ненасильницьким шляхом можна змінити всю концепцію . третій кран питної води, -це реальність...
Написав: Григорий 2.05.2014 - 01:01
третий кран кто захочет и без власти поставит и ставит,сейчас масса технологий,это не идея для мера
Написав: Михаил 2.05.2014 - 01:28
Григорий 2.05.2014 - 01:01
чистая вода "это не идея для мера"

Нормальные пешеходные дорожки "это не идея для мера".
Да правильно, идея для мера - это стрельбище за мои деньги.
Конюшня за мои деньги - это идея для мера .
Визы и командировки в Европу для своих жополизов - за мои деньги.
Выдача городских заказов в свои фирмы - это идея для мера.
Ландыши по два долара за штуку - это идея для мера.
рыба и канализация для р.Ю.Буг - это идея для мера.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль