Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Фото, Вибори мера Ладижина, Топ-5 Владі Ладижина потрібні нові обличчя

Владі Ладижина потрібні нові обличчя

22 квітня, в актовій залі Ладижинського коледжу ВНАУ зібралися працівники технікуму, представники політичних партій, громадських організацій та багато пересічного люду.
Зібрала всіх спільна мета – турбота про наше місто, тривога за його майбутнє. Адже, як відомо, в Ладижині розпочинається передвиборча компанія серед претендентів на посаду міського голови.
Звісно, після того, як міський голова Ладижина подав у відставку, а точніше сказати просто втік, наслідуючи приклад свого регіоналівського президента, бажаючих зайняти мерське крісло виявилося немало.
Але, після подій, які відбулися на Майдані, після того, як пролилася кров українських патріотів, ми не можемо допустити до влади будь-кого, адже занадто велика ціна заплачена за нашу свободу. Пам'ять про жертв Небесної Сотні має вести нас у всіх рішеннях, які ми будемо приймати. І допускати до влади колишніх регіоналів, які по-бистрому перефарбувалися у інший колір ми не можемо і не маємо права.
Отже, нашій владі потрібні нові обличчя - люди з незаплямованою репутацією, які не зганьбили своє ім’я сумнівними оборудками та махінаціями.
Колектив Ладижинського коледжу впевнений, що їх колега - завідувач відділенням механізації Сандуляк Андрій Миколайович гідний зайняти високий пост та побудувати нову владу без корупції та відкатів.
Про це заявляє і сам Андрій Сандуляк:
- Я вирішив балотуватися на посаду міського голови, тому що у вирі цих подій я зрозумів, що сьогодні при владі повинні бути нові люди, які мають інші погляди на життя і які здатні, на сьогоднішній день, працювати за одну заробітну плату і не вимагати для себе усіляких матеріальних благ.
Лише хорошої думки про свого колегу директор коледжу - Кифоренко Олег Борисович:
- Я знаю Андрія Миколайовича з того часу, як я прийшов сюди працювати і застав його на посаді лаборанта. За короткий проміжок часу я побачив в ньому людину з великим потенціалом, на сьогодні він очолює одне з найпотужніших відділень в нашому коледжі. Хочу сказати про нього, як про людину – він безперечно має багато чеснот - це людина принципова, порядна, людяна, досить розумна на свій вік і дуже швидко вчиться, а це дуже важливо. Він жодного разу не підвів, ні в малому ні в великому і наш колектив і мене особисто.
Заступник директора, Сергій Дмитрович Ярошенко, також хорошої думки про Андрія Сандуляка, він вважає, що до влади повинні йти молоді освічені люди, які мають здатність створити нову незалежну державу.
- Знаючи Андрія Миколайовича я можу сказати, що це людина, яка прагне до кращого, прагне чогось навчитися, вміє керувати і я думаю, що якщо громада міста його підтримає, ми будемо мати хорошого міського голову.
Оскільки Андрій Сандуляк з 2005 року є членом партії «Народний рух» природно,що слова підтримки він почув і від своїх однопартійців, які вважають, що Андрій Миколайович має всі необхідні якості щоб стати гідним очільником нашого міста.
Зокрема, голова ладижинського партійного осередку «Народний рух» Бурлаченко Ніна Олександрівна зазначила:
- Я багато почула хорошого про Андрія Миколайовича як про колегу, але я хочу сказати про нього трохи в іншому ракурсу, я за нього скажу в політичному плані. Він прийшов у нашу партію в досить молодому віці, у 23 роки. Ми працюємо разом вже 9 років і Андрій Миколайович весь цей час підтримував націонал-патріотичні сили України.
Я вважаю, що держава наша на сьогоднішній день розколота і щоб зібрати її до купи потрібно багато зусиль. НашЛадижин, так само як і вся держава розколотий - у нас тут є наші і не наші. На мою думку Андрій Сандуляк буде в цьому плані об’єднувачем і він нарешті об’єднає Ладижин. І якщо до влади прийдуть такі люди як він, то нарешті об’єднається вся Україна і не буде такого розбрату як зараз. Я впевнена, що він буде чесно працювати за зарплату і в нашому місті зникнуть різні сумнівні схеми. Я буду сподіватися, що нарешті Господь Бог поможе нам і ми будемо мати народного мера.

Завітали на зустріч і представники Вінницької політичної партії «Народний рух» - відомий правозахисник Палій Валерій Максимович і заступник голови краєвої організації «Народний рух України» Щербань Валерій Михайлович.
- Насамперед хочу передати привітання від Сергія Свитка голови обласної ради і сказати, що не все так погано в нашому домі,- привітався Валерій Михайлович Щербань. - Зараз ви бачите унікальну ситуацію – країна розграбована вщент хунтою Януковича, з України вивезли все.
І ось коли відбулася революція української гідності,а це, я вважаю, була наша українська визвольна війна проти деспотії, корупції, брехні заради добра, краси та тих діток, які народжуються на нашій землі.
Ми приїхали сьогодні до вас, щоб просити підтриматинашого славного козака-рухівця Андрія, який представляє сьогодні на вашій землі інтереси «Народного руху України», за ту людину, яка не торгувала своїми меркантильними інтересами вступаючи у ті чи інші партії.
Ми маємо об’єднуватися один навколо одного, ми маємо обирати кращих з нас до влади, тому що В’ячеслав Максимович Чорновіл казав: «Ніколи злодії не стануть патріотами», бо вони використовують народ для того, щоб стати у влади і від імені того народу вершити беззаконня.
Ніколи ті люди, які скомпрометували владу в Україні і віру людей у справедливість, як би вони не переходили з партії в партію, з тією свідомістю, яка привела нас до такого життя, ніколи не зроблять зміни по-новому.
Я сьогодні гарантую і даю вам від Сергія Свитка впевненість, що якщо буде обраний представник від народного руху по Ладижину, нам не буде соромно і ви зможете мати гідне представництво і ваша місцева влада буде захищати інтереси кожного з вас.

Підсумки розмови підвів відомий правозахисник Палій Валерій Максимович:
Сьогодні йдеться про Андрія, нашого молодого побратима. Ми звертаємося тих, хто може проагітувати та поголосувати за нашого кандидата, за людину достойну поведінку якої ми гарантуємо. Ми будемо йому допомагати, у нас є фахівці у всіх галузях, які можуть допомогти у нелегкій праці міського голови. Також гарантуємо, що він хабарів брати не буде, ми не допустимо щоб він спаплюжив ім’я «Народного руху України».Адже, це той рух, що привів до незалежності України!Оберіть Андрія Сандуляка і він вас не підведе!
Завершилася зустріч концертом, який підготували студенти коледжу, а також за участі відомої у Вінницькій області співачки - Бученко Тетяни, яка є давньою подругою Андрія Сандуляка. В цей день вона приїхала, щоб своїм чудовим голосом підтримати свідоме рішення свого друга балотуватися на посаду міського голови Ладижина.
Наша держава міняється і Андрій Сандуляк має саме ті необхідні якості, яких так бракує нашим сьогоднішнім чиновникам це – принциповість, чесність, порядність та людяність. Крім того, він чудовий організатор, вміє працювати з людьми, швидко приймати правильні рішення. Андрій Сандуляк саме той лідер, який вміє керувати людьми не втрачаючи при цьому людського обличчя і який здатен працювати для людей і заради людей.
8591_img_0285.jpg (89.55 Kb)8391_img_0287.jpg (89.24 Kb)5838_img_0290.jpg (115.42 Kb)9139_img_0294.jpg (84.52 Kb)5830_img_0295.jpg (75. Kb)2981_img_0297.jpg (105.39 Kb)7834_img_0298.jpg (89.72 Kb)5046_img_0299.jpg (125.01 Kb)0325_img_0300.jpg (108.6 Kb)3238_img_0301.jpg (128.06 Kb)1138_img_0303.jpg (117.35 Kb)3902_img_0306.jpg (120.08 Kb)0437_img_0311.jpg (123.56 Kb)2961_img_0312.jpg (90.09 Kb)0045_img_0317.jpg (135.86 Kb)7080_img_0321.jpg (75.74 Kb)6732_img_0323.jpg (98.07 Kb)5954_img_0334.jpg (93.86 Kb)9816_img_0335.jpg (127.97 Kb)8029_img_0337.jpg (136.87 Kb)
23 квітень 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 1969 Коментарів: 57
Написав: избиратель 24.04.2014 - 12:45
Вряд ли что-то выйдет. Достоверный источник сообщает, что Рыжий идёт на выборы, а Заболотный его будет поддерживать
Написав: Пасха Иуды 24.04.2014 - 20:14
Разве рыжий не в бегах? А понятно, это для него гарантия неприкосновенности - кандидат. Помнится был ныне покойный депутат Калиниченко из Тростянца. Тот что мог пострелять из пистолета за праздничным столом, а потом на него посцать перед гостями (в Гордиевке). Рыжий за него сильно агетировал. Так у того тоже было две дороги. В тюрьму, или в депутаты. В депутатах и умер. А так бы досих пор жил. Сидел бы с дружками на скамейке, и покуривал папироску.
Написав: антифашист 24.04.2014 - 20:49
Пасха Иуды, ты и есть иуда. Тебя учили насчет мертвых как говорить? Не боишься? А если рыжий пойдет...победит. я не его сторонник.но будет справедливым когда люди в городе решат -кому доверить город . А .иуде-иудеего.
Написав: Влад 24.04.2014 - 23:44
что б не говорили о рыжике я его не подерживаю в плане того он много снял сливок в городе и отмыл денег но не каждый не каждый повторю!!! будет ездит как он в винницу и киев и выбивать статусы для города и финансирование для разных проектов и плюс что б больше денег оставалось на месте.пришедшие головашичи и ко если и придут то сядут и будут тупо рвать себе и и своим и уверен если рижик пойдет на выборы его поддержит 60 проц. и больше ибо выбирать нету из кого!!!
Написав: избиратель 25.04.2014 - 00:09
городу нужен новый человек в кресле мэра, пусть покажет себя на этом месте. Я не верю что мы должны терпеть рыжего до тех пор пока его не вынесут в белых тапках
Написав: nina 25.04.2014 - 09:16
Влад, а ти вже всіх претендентів знаєшь? Я наприклад ні, бо реєстрація тільки но почалася. На цю хвилину, лише одна людина подала документи в ТВК на реєстрацію, але її ще не зареєстрували, тому що це не миттєва подія. Треба виконати статті закону. А вам бідним вже голосувати немає за кого. От патріоти К. та ко.
Написав: Joker 25.04.2014 - 15:30
Ну, про 60% ви помиляєтесь, на минулих виборах Коломєйцев набрав 50%. На сьогодні він не отримає навіть такого результату, адже після всіх подій в країні він все ж таки асоціюється з партією регіонів, та , взагалі, пройшов певний час і спрацьовує такий фактор,як "набрид". І ще - пенсіонерів які молилися на нього менше, молоді, яка дивиться на все по-новому більше.
Написав: антифашист 25.04.2014 - 20:51
Joker, рижий.якщо піде переможе.всупереч шевченкам.скакодубам.головашичам.юрченкам.магерам.і іже з ними.
Написав: Joker 25.04.2014 - 23:23
антифашист, я аналізую можливий результат, адже 60% - це перебор.
Написав: Стас 26.04.2014 - 00:14
Чув що сьогодні ВО Батьківщина висунула кандидатом на посаду міського голови кандитатуру паночки головашич. І все заради того щоб рижий переміг? Ніна, твоя думка.
Написав: nina 26.04.2014 - 10:12
Стас, не звертай увагу!!!!!
Написав: Стас 26.04.2014 - 10:55
nina, відповідь коротка, лаконічна, але зрозуміла
Написав: антифашист 26.04.2014 - 11:18
А як вам вася юрченко?тут давали ссилку на його кидалово в коростені. По ходу рижого переплюне. І в штабі в ньго наші демократи андрюша і шевченко. Андрюш.поїдь в коростень.взнай у людей.чи в неті почитай кого ти у владу тягнеш. Сам писав раніше.що в нашу мьськраду саме ти привів проститок. Те що цей комент удалиш як і всі інші які писав.і інших людей факт . Має бути думка лише твоя. Наука рижого з яким ти працював відчувається.
Написав: Стас 26.04.2014 - 11:34
антифашист, це в якого Юрченка Скакодуб в штабі? В того що він обливав його брудом на цьому сайті десь півтора роки тому?
Написав: fgh12 26.04.2014 - 11:34
Валерія Івановича Коломійцева, У мери Ладижина!
Написав: nina 26.04.2014 - 13:01
fgh12, все вірно! Новішого обличчя годі й шукати!!!!!!!
Написав: Олена 26.04.2014 - 13:07
Коломійцев в бігах. Які там мери...
Написав: nina 26.04.2014 - 17:38
Олена, хто тобі це сказав?
Написав: Стас 26.04.2014 - 18:45
Олена, він вже прибіг, щоб головашичам вночі погано спалося. І в вівторок подасть документи в територіальну комісію.
Написав: антифашист 26.04.2014 - 19:57
Стас, таки да. У вівторок о 10й ранку. Як на мене буде прикольно. До речі.Андрюш.а коли рижий піде на мера і переможе? Ти застрелишся? Покличеш когось щоби знов рижого залякали? Чи свій варіант. Рішення міста.громади тобі буде пофігу????
Написав: Стас 26.04.2014 - 20:30
антифашист, ні, він поважно зайде в кабінет до рижого, обличчя зробить таке вумне і серйозне, грізний погляд))) Ногами двері відкриває))) Кулаком об стіл: "А ну пиши заяву, шволоч, бо в мене є багато хвоток з майдана".
Звичайно ж йому думка людей пофігу, чи може хтось думає що для народу старається. Буде по новому воду каламутити, може імідж поміняти, з вилами ходити.
Написав: nina 26.04.2014 - 22:07
Стрілятися через гімно? Ви що шановні? Дочекаємось, дасть бог він скоро сам подохне.
Написав: антифашист 26.04.2014 - 22:41
nina, слова ''істинної християнки'' . У неділю Пасхи. І хто б ще казав про людяність та порядність.
Написав: semi 26.04.2014 - 22:53
антифашист, Підтримую на 100%. Людина просто задихається від злоби та ненависті! Сенс життя для неї - це знищити Коломєйцева і морально і фізично! А не вийде, нешановна!!!
Написав: Стас 26.04.2014 - 22:53
nina, до речі, слово "БОГ" пишеться з великої літери. Хоча можливо в російських школах по іншому навчають.
Написав: антифашист 26.04.2014 - 23:18
Стас, semi, А може ніну здамо Коломойському як рос диверсантку? А на виручені гроші презентуєм андрюші бюст рижого і ящик горіляки!!!
Написав: nina 26.04.2014 - 23:42
Здайте здайте мене Коломойському. Мене він візьме чи ні, а от вас у мене точно візьме, а я за вас навіть грощей брати не буду. Ви договорились вже до краю. Грабіжника захищаєте, того який зброю в Придністровьє переправляв, та з російскими виготовлюючими зброю підприємствами в обхід держави Україна підписував якісь незрозумілі договори, прикриваючись своїми продажними депутатами. Коломойський вам подякує.А може мені. Пірод!!!!
Написав: Волков 27.04.2014 - 18:46
Нина, а каким образом в списке "Народного Руха" на местных выборах 2010 оказались братья Пристайчук? И это те бывшие депутаты Пристайчуки которые голосовали за уничтожение зеленой зоны возле 19 дома. Двойные стандарты. Нина, сколько Вы заработали включив их в список? Расскажите громаде города.
Написав: oijh 27.04.2014 - 20:18
Интересно, у нас все люди плохие, или только те, кто был замечен во власти? Но кому-то надо туда идти. А если потом они все будут плохие, то, естественно, туда добровольно никто не захочет идти, только за деньги. Хватит грязью кого-то обливать, на себя посмотрите, писаки.
Написав: nina 27.04.2014 - 21:27
антифашист, Стас,sami? почитайте свої попередні коментарі, на які я відреагувала. Ваш Бог, який з великої літери та ви закликаєте Скакодуба застрелитися, а біблія засуджує самогубство. Ви закликаєте до самогубства в святкові пасхальні дні. За що ви Скакодубу це пропонуєте? За те що він нічого не вкрав в ладижан? Ну не всі ж здатні красти в свого ближнього. Я ж в відрізнянні від вас відреагувала на готову пропозицію смерті, запропонувала ненасильницку смерть, а природнім шлахом. Чи може він безсмертний? Я завжди кажу: Ленін помер, Сталін помер і навіть Мао-цзе- дун помер, а не застрелилися(бо це великий гріх) До чого тут ваше ображення. А по логіці, та по євангелію :" З якою мірою ти підійдешь до ближнього, такою ж мірою тобі воздастся". А по виборах 2010 року, то взяла я за списки 5 мільйонів доларів! Хіба по мені не видно?. Їздю в Афріку на сафарі, на Камчатці полюю на ведмедів, кулями, ціна яких 5 тисяч доларів. Маєток придбала в Тайланді. На все вистачає, а ви ще й не вибрали мій список, бо годили рудому. Поганих людей в нас немає. Є тільки погана, або дуже погана влада, яка в нас з вами краде, та гнобить нас всілякими методами. А народ є основним джеролом цієї влади, та зобовьязаний(замітьте зобовьязаний!!!!!) її контролювати( а не сраку їй лизати). Не займайтесь пох....мом. Дайте простим людям жити гідно.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі

Логін
Пароль