Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство, Вибори 2014, Топ-5 Кого приваблює мандат нардепа по Ладижинському виборчому округу?

Кого приваблює мандат нардепа по Ладижинському виборчому округу?

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/0519_vibori.jpg
Вже за місяць, 26 жовтня обиратимемо новий склад Верховної Ради.
На сьогодні, 17 виборчий округ з центром у місті Ладижин має трьох кандидатів у депутати Верховної Ради України. Шляхом самовисування ідуть директор Департаменту виробництва продукції рослинництва і тваринництва, ПАТ "Миронівський хлібопродукт", член Української Народної Партії Микола Кучер і, тепер вже, екс-голова Теплицьої районної адміністрації Василь Романюк.
Ще один кандидат Юрій-Януарій Шостак директор відділення "Лувр" та "Кардинал", Повне Товариство "Ломбард "Шостак і Ко" зареєстрований від політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».
Раніше повідомлялося, що «Блок Петра Порошенка» також висунув свого кандидата в одномандатному виборчому окрузі №17, це - директор агрофірми «СТОВ Ольгопіль», член постійної комісії обласної Ради з питань молодіжної політики, спорту і туризму Павло Каленич, але офіційних даних, щодо його реєстрації, на сайті ЦВК поки що немає.
Хоча термін висування кандидатів у народні депутати закінчився 25 вересня, деякі кандидати подавали свої документи по опівночі четверга, відтак комісія має 5 днів на їх реєстрацію. Тож, цілком ймовірно, що на протязі декількох днів список мажоритащиків, які включаться у боротьбу за мандат нардепа по 17 виборчому окрузі поповниться.
Можна передбачити, що якщо в боротьбу за депутатство не включаться більш серйозні кандидати, то Микола Кучер має досить непогані шанси на перемогу, адже саме він довгий час був лідером виборчих перегонів у 2012 році, хоча і поступився тоді Григорію Заболотному.
Варто зазначити, що нинішній нардеп нашого виборчого округу Григорій Заболотний балотуватиметься до Верховної Ради України за списком «Блоку Петра Порошенка».
27 вересня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 879 Коментарів: 1
aleksandr
Написав: aleksandr 27.09.2014 - 22:00
Не кажіть ГОП поки не перескочили...Мае шанси... Вибори покажуть...

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль